Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2018 (3.2.2018)
180203_vc_trutnova.pdf
389 startů, 254 závodníků, 31 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ctibor JÍZDNÝ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradDavid LE2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Michaela CYRANY6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Mgr. Petra NOVÁKOVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Michaela CYRANY6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPetra DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePatrik BRENTNER4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKJakub EXLER5.KYUKASR ŽAMBERKFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš HÖFER3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSport Club Flair o.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Valentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaAnita TŘÍSKOVÁ5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAnna VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Starší žáci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš DOSTÁL6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJaromír FREI6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš HNYK4.KYUSKP karate PísekAleš HRDINA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš JANÁČEK3.KYUOddíl karate HlinskoDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíMarek KOLOMAZNÍK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAlexandr KOS6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Alex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin KUBEČEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan MÁDLE6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMatěj NOVOTNÝ6.KYUKASR ŽAMBERKRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANRoman PAVUK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.František ŠENKYŘÍK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub VLČEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Andrea DYMEŠOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna KUBEČKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna LIŠKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEva VENCLOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKDamián GLAZAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaAdam HOŠEK6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecPatrik KÁBRLE7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANTobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr MATYSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Petr MIŠOŇ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Milan MOLNÁR6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam NOVÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.David STRÁNSKÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej VÁVRA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Benjemin VRÁNA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Tereza BERANOVÁ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Simona BRYCHTOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíSára HILBURGEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie JANOTOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíLucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANBarbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tomáš BALCAR7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej BAREŠ6.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDaniel BUI8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMilan FIALA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.David FIKR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Benjamin HARRIES7.KYUKarate Vision PrahaDominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekJan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dalibor KOLÍNKO7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zdeněk MAŠATA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKryštof MILFAIT8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel NĚMEČEK7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš PATER2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMaxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠENKYŘÍK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠTĚPÁNEK8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš ŠTĚPÁNEK8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela MAGDIČOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekKateřina NOVOTNÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecBarbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Johana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Jan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří NOVOTNÝ2.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
David LE2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Luboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jakub KRÁLÍČEK1.DANKarate Spartak VrchlabíRadek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr. Petra NOVÁKOVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr. Petra NOVÁKOVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Marián OLŠAVSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Gleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate Hlinsko
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Vojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Petra DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekRon SIEGER3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKDaniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSport Club Flair o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Tomáš HÖFER3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik KREJČÍ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Vojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAleš HRDINA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš JANÁČEK3.KYUOddíl karate HlinskoTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan MÁDLE6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš HNYK4.KYUSKP karate PísekLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj NOVOTNÝ6.KYUKASR ŽAMBERKJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Patrik HASAN6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Rozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNina PRAŽÁKOVÁ5.KYUOddíl karate HlinskoŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Gabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceHelena PECHAČOVÁ5.KYUOddíl karate HlinskoBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Michal BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDamián GLAZAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub LIPENSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal SOUKUP6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr MATYSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VINNIČENKO6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠtěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekLucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Simona BRYCHTOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Václav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Karolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897