Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 - 1.kolo (11.3.2018)
180311_nps1.pdf
415 startů, 248 závodníků, 46 klubů
kata, muži
Lukáš PILÁTKobra KladnoMarcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Šimon BRANDASHOBU AcademyMatouš PECHARKarate Vision PrahaOldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Peter DERMEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel SEBEŠKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
kata, ženy
Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Denisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kata, junioři (16-17)
Pavel MIKEŠFight Club České BudějoviceLukáš PILÁTKobra KladnoRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJaromír LÁCHAFight Club České Budějovice
kata, juniorky (16-17)
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla MEHICKarate Vision PrahaKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, dorostenci (14-15)
Jakub HRADSKÝKobra KladnoViktor MILLERKobra KladnoDaniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš HNYKSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KISSKarate Klub Chodov
kata, dorostenky (14-15)
Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Markéta DITTMANNOVÁŠSK karate KarvináAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna VOKATÁSKP karate PísekKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAnita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kata, muži U21
Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
kata, ženy U21
Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kata team, muži
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]
kata team, ženy
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate klub Sport Relax]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate klub Sport Relax]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata team, dorostenci + junioři (14-17)
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]
kata team, dorostenky + juniorky (14-17)
Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kumite, muži, -60kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
kumite, muži, -67kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
kumite, muži, -75kg
Aleš HRÁCHKobra KladnoMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej HNATFight Club České Budějovice
kumite, muži, -84kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel SEBEŠKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České Budějovice
kumite, muži, +84kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Radek MARCÍNTJ Karate České BudějoviceTomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.
kumite, muži, BRH
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Jiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České Budějovice
kumite, ženy, -55kg
Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, ženy, -68kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, ženy, +68kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ženy, BRH
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
kumite, junioři (16-17), -55kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, junioři (16-17), -61kg
Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon TeamPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, junioři (16-17), -68kg
Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Gleb JEREMENKORed Dragon TeamPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJán MATEJKAKarate Vision PrahaViktor GALLŠSK karate Karviná
kumite, junioři (16-17), -76kg
David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub MATEJKAKarate Vision PrahaFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice
kumite, junioři (16-17), +76kg
Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan HYKŠKarate Vision PrahaOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, juniorky (16-17), -48kg
Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice
kumite, juniorky (16-17), -53kg
Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBianka MACHOVÁFight Club České Budějovice
kumite, juniorky (16-17), -59kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, juniorky (16-17), +59kg
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie HRDLIČKOVÁRed Dragon TeamEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
kumite, dorostenci (14-15), -52kg
Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš HNYKSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekDavid ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Daniel CHODKarate Klub Chodov
kumite, dorostenci (14-15), -57kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská
kumite, dorostenci (14-15), -63kg
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid KLEWARFight Club České BudějoviceDominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice
kumite, dorostenci (14-15), -70kg
Viktor MILLERKobra KladnoJakub KISSKarate Klub ChodovIvan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.David LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, dorostenci (14-15), +70kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceRadek LÁCHAFight Club České Budějovice
kumite, dorostenky (14-15), -47kg
Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceMarie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, dorostenky (14-15), -54kg
Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ Sadská
kumite, dorostenky (14-15), +54kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Hana BĚLOVÁSKP karate PísekJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaAneta STINKOVÁSKP karate PísekNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Alena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovHana DOLEŽALOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České Budějovice
kumite, muži U21, -60kg
Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
kumite, muži U21, -67kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
kumite, muži U21, -75kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej HNATFight Club České Budějovice
kumite, muži U21, -84kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠKarate Vision Praha
kumite, muži U21, +84kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, ženy U21, -55kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, ženy U21, -61kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
kumite, ženy U21, -68kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryZuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, ženy U21, +68kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite team, muži
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight senioři]Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite team, junioři (16-17)
Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Gleb JEREMENKORed Dragon Team [Prague Team]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]
kumite team, juniorky (16-17)
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite team, dorostenci (14-15)
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]
kumite team, dorostenky (14-15)
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Sk Shotokan Neratovice]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Karla PELDOVÁFight Club České BudějoviceKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Jiří KISSKarate Klub Chodov
Licence kouč, sezóna
Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Aleš HRÁCHKobra KladnoBc. David KREJČASKP karate PísekPetr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice z.s.Daniel ČERNOHORSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateAleš GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Mgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetra NOVÁKarate Vision PrahaPavel MORICKarate Vision PrahaTomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁBUDO KAN, z.s.Radim NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Martin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceIvan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMgr. Tomáš SOUČEKSKBU Trutnov, z. s.Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.SKBU Trutnov, z. s.Oldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Ladislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Zbyšek PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAleš VAINERKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaEva MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaPavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJana PEJČOCHOVÁShotokan karate dó TJ SadskáJana BĚLICOVÁKARATE HavířovSvatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Mgr. Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Michal STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.Bronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.PhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceRoman TRTÍKKarate Klub Kyjov
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897