Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2018 (17.3.2018)
180317_urp.pdf
402 startů, 223 závodníků, 16 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Ctibor JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecOndřej BLÍNGRYF z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub BOŠEKSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s.Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdéla VOSTRÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Matyáš VOJTĚCHUSK Slavia LiberecRostislav TÓTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan LiberecJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecJan THOMAGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel LENERTKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola BARTOŇOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žáci
Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMarek FRINTAGRYF z.s.Josef BUŠEKGRYF z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecDavid VEDRALGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDESShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club LounyJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecJaroslav VOKATÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠtěpán DVOŘÁKGRYF z.s.Jari BUŠEKGRYF z.s.Jakub THOMAGRYF z.s.František KONRÁDGRYF z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Karel VACEKShotokan karate club LounyJakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška TRAKALOVÁUSK Slavia LiberecLeona PECHOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Nikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Štěpán NĚMECUSK Slavia LiberecAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMaxmilián KŘEČEKGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Nikola ŽÁČKOVÁUSK Slavia LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži U21
Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu)
Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MANSFELDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán NĚMECUSK Slavia LiberecJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIvan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČAČANÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KITTNERSK Karate Shotokan LiberecŠimon KONVALINKASK Karate Shotokan LiberecFilip SEMOTJUKSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERASK Karate Shotokan LiberecMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠEVČÍKShotokan karate club LounyJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin BELOVKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdrian GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarek ZEDLICERKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej BAREŠKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLADSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)
Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola ŽÁČKOVÁUSK Slavia LiberecNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovElla KITTNEROVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecIsabella GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KARPENKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemStella VÉGHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, St. žáci 10-13 (8.-7.kyu)
Josef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MARIÁŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichal BAJZASK Karate Shotokan LiberecJakub ŠPRYSLSK Karate Shotokan LiberecXuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDuc PHAN-ANHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDomink FRONĚKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Eduard BUREŠKARATE SPORT RELAX z.s.Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Zdeněk MYŠIČKAKARATE SPORT RELAX z.s.Adam SEBAIKARATE SPORT RELAX z.s.Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Šimon HOMOLASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, St. žákyně 10-13 (8.-7.kyu)
Barbora LITEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda ŠUMOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška TRAKALOVÁUSK Slavia LiberecViola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemViktorie BENEŠOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika HUŠKOVÁSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTerezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Tereza MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Christina LOSMANOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Junioři
Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]
Kata tým, Juniorky
Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drahanová]Adéla VOSTRÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Vostrá]
Kata tým, ml. žáci
Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Dominik FALTUSSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Faltus, Nevrkla, Vavera)]Filip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Faltus, Nevrkla, Vavera)]Jan VAVERASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Faltus, Nevrkla, Vavera)]Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Koudelka]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hostaš]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Martin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Adam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hostaš]Daniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Polívka]Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Polívka]Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Polívka]Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vlček]Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vlček]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vlček]Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU BOHME]Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU BOHME]Duc PHAN-ANHSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU BOHME]Josef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Koskuba]Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Koskuba]Petr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Koskuba]Jan MANSFELDSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Mansfeld]Domink FRONĚKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Mansfeld]Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Šimoník]Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Šimoník]Jaroslav VOKATÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Šimoník]
Kata tým, ml. žákyně
Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Malá, Kubečková, Krajčovičová)]Emma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Malá, Kubečková, Krajčovičová)]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Malá, Kubečková, Krajčovičová)]Ella KITTNEROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Eliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Terezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lindnerová]Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lindnerová]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Pracnová]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Pracnová]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Pracnová]Viola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Vostrá]Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Vostrá]
Kata tým, st. žáci
Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF "A"]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF "A"]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF "A"]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Farský)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Farský)]Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Farský)]Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax]Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax]Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax]
Kata tým, st. žákyně
Viktorie BENEŠOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Benešová, Hušková, Hušková)]Veronika HUŠKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Benešová, Hušková, Hušková)]Zuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Benešová, Hušková, Hušková)]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Filip HAVLÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecVojtěch BOURAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jindřich IBLShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jindřich IBLShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Elvíra DJEMILEVASK Karate Shotokan LiberecBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Oliver SVOBODAKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Adam SVOBODAKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Matěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Michal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMarek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMarek BOURAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecJakub MIKULEGRYF z.s.Marek BALOGKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostSodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Tomáš KŘÍŽTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Jan THOMAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola BARTOŇOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecVojtěch NOVÁKKarate klub Slovan Ústí nad LabemDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMarek FRINTAGRYF z.s.Tanino CARLOS-MENDESShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid VEDRALGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJari BUŠEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán DVOŘÁKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecDamián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Dominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJakub THOMAGRYF z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZURGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška FIBICHOVÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Filip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Maxmilián KŘEČEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Emma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Filip HAVLÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecVojtěch BOURAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897