Český svaz karate

2. kolo Beginner Cup, Pohár talentů a Krajský pohár JSK ČSKe 2018 (14.4.2018)
180414_jsk.pdf
368 startů, 128 závodníků, 12 klubů
Agility, Děti do 6 let
Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZAR8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza DOBŘICKÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Dívky 7-8
Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovPetra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 7-8
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan INGR8.KYUKarate Klub KyjovJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Filip HANUŠ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Dívky 9-10
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAmálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 9-10
Prokop MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAntonín PŘICHYSTAL8.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateMatyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard KONVALINA5.KYUSokol karate TišnovCyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub Kyjov
Agility, Dívky 11-12
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Žaneta KONVALINOVÁ3.KYUSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁ6.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 11-12
David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVáclav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ7.KYUKarate Klub KyjovMichal AXMAN7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marian PAČISKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik KALAKAJ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Mládež
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Děti do 6 let (bez kyu)
Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZAR8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovJakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodPetra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Antonín PŘICHYSTAL8.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Marian PAČISKAKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANUŠ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Prokop MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateMatyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠER5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Cyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovPetr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁ6.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ7.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata kohai, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Prokop MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdam RAUŠER5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Matyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Cyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovPetr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata kohai, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁ6.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ7.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Mládež (8 + 7.Kyu)
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata sempai, Mladší žáci I (6.+5.kyu)
Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard KONVALINA5.KYUSokol karate Tišnov
Kata sempai, Mladší žákyně I (6.+5.kyu)
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata sempai, Mladší žáci II (6.+5.kyu)
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Mladší žákyně II (6.+5.kyu)
Žaneta KONVALINOVÁ3.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate Tišnov
Kata sempai, Starší žáci (6.+5.kyu)
Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Starší žákyně (6.+5.kyu)
Veronika DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata sempai, Dorostenci (6.+5.kyu)
Ondřej HORÁČEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Junioři (6.+5.kyu)
Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.+7.kyu)
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateLukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ7.KYUKarate Klub KyjovJakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.+7.kyu)
Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite beginner, Chlapci 10-15 (6.+5.kyu)
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Filip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav KLOBOUČNÍK6.KYUSokol karate TišnovTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite beginner, Dívky 10-15 (6.+5.kyu)
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovSabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kata, Junioři
Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Juniorky
Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčPetra NAVRÁTILOVÁ1.DANKarate Klub KyjovLenka HORÁČKOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenci
Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, Starší žáci
Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateHa DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Radek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Veronika DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žáci II
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žákyně II
Ha-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčŽaneta KONVALINOVÁ3.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate Tišnov
Kata, Mladší žáci I
Šimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčIgor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčAdam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Mladší žákyně I
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite, Juniorky, BRH
Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčPetra NAVRÁTILOVÁ1.DANKarate Klub KyjovLenka HORÁČKOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenci, BRH
Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav KLOBOUČNÍK6.KYUSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kumite, Starší žáci, BRH
Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHa DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Radek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Starší žákyně, BRH
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, Mladší žáci II, BRH
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčViktor STEGER4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žákyně II, BRH
Ha-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate Tišnov
Kumite, Mladší žáci I, BRH
Šimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčIgor HURBAN6.KYUTJ karate Třebíč
Kumite, Mladší žákyně I, BRH
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod