Český svaz karate

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2018 (5.5.2018)
229 startů, 141 závodníků, 23 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Juniorky
Petra DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Matyáš HNYKSKP karate PísekLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Daniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradFilip RUČKAHAKUBA Karate OstravaJakub SCHÁNILECSKP karate PísekTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Anna VOKATÁSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Starší žáci
Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš HNYKSKP karate PísekDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANJan KRÁLHAKUBA Karate OstravaFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBASKP karate PísekJan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Nella ŠUMKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovBarbora VACHOUTOVÁSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekAntonín HORADKarate Vision PrahaPavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan NAJSARKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Sebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Natálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Klára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaMiroslava VOKATÁSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Lukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nela ŘEHOVÁHAKUBA Karate OstravaRozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11 do 7.kyu
Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 do 7.kyu
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9 do 7.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 do 7.kyu
Pavlína DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradHana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Petra DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANDaniela PETŘÍKOVÁKARATE Havířov
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Žaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Petr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradDavid TOKARČÍKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Martin BECKOVSKÝSKK Budo HavířovAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovAntonín DOFFEKSKK Budo HavířovDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradLeoš SZENTADRASISK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Šárka NEŤUKOVÁSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Richard BUJOKSK Karate Ústí nad OrlicíMichal CVOLIGASKK Budo HavířovOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekJan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradNikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Matyáš HNYKSKP karate PísekPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáŠimon KUNVALSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠINDLERSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
David HRABALKODOKAI BRNO z.s.František MAREKKARATE TEAM KCK LetohradDan SYROVÝKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Eliška KOMÁROVÁSKK Budo HavířovLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MARKOVÁKARATE HavířovAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Nella ŠUMKOVÁKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Michal BUJOKSK Karate Ústí nad OrlicíSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaTomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Marián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matyáš BĚDROŇSKK Budo HavířovTomáš PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam FRINTASKP karate PísekTadeáš GLETSKK Budo HavířovNikolas STAMBOLIDISKARATE Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLESKP karate PísekDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJakub MACÍČEKSKK Budo HavířovJan NAJSARKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNoel JELENOVÁSKK Budo HavířovTereza KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Natálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tomáš ADAMECSKK Budo HavířovMax MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMatyáš TOMISKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
David HOLOŠEVIČSKP karate PísekOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika SEDLÁČKOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Nela ŘEHOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897