Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 - 2.kolo (19.5.2018)
180519_nps2.pdf
438 startů, 286 závodníků, 58 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Daniel OPT2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyPeter DERMEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš JANDA1.DANSport Club Flair o.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoAdam KŘIVKA1.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej BLÍN1.KYUGRYF z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Junioři
Jaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějovicePavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějoviceOndřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějovicePavel TRLIČÍK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alexandr ŠIMON2.KYUTJ TŽ TřinecVáclav MRŠTÍK2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnička VRÁBELOVÁ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela SCHMIEDOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel GRACÍK4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HRADSKÝ3.KYUKobra KladnoViktor MILLER3.KYUKobra KladnoTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSport Club Flair o.s.Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z. s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel NEVRKLA2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Dorostenky
Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějovicePavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAnita TŘÍSKOVÁ5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEva OTRUBOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínKateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z. s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceValentýna JANOTOVÁ3.KYUKarate Vision PrahaLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nelly-Natalie JELINKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Muži U21
Daniel OPT2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyAdam KŘIVKA1.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision Praha
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice 9]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Veronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [SCM Brno]Jan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [Karvina A]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.Petr RICHTER1.DANKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Jiří ČÍŽEK4.KYUFight Club České BudějoviceMarek ANDRAŠI2.KYUTJ Baník Příbram - KarateVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Petr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceOndřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceTomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčAdam SLÁDEČEK1.DANKARATE HavířovJan GAJDOŠ2.KYUKARATE HavířovAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch BOURA1.KYUGRYF z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMilan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaMgr. Lubomír VAVERKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Petr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceRichard PAIL6.KYUKARATE HavířovDominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z. s.Mgr. Lubomír VAVERKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceViktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryHana STRAKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecJana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceHana STRAKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecJana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Martin HANÁK4.KYUTJ karate TřebíčMarián OLŠAVSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel TRLIČÍK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš DITTRICH3.KYUGRYF z.s.Filip KOVAŘÍK6.KYURed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoVáclav ŠOLC5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David BUKOVSKÝ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z. s.Matěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s.Gleb EREMENKO1.KYURed Dragon TeamJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaJan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Martin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David WHEELER5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alexandr ŠIMON2.KYUTJ TŽ TřinecJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš DĚD4.KYUTJ Karate České BudějoviceFrantišek CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Ondřej HLOŽEK5.KYUTJ TŽ TřinecPavel NEČAS4.KYUKaratedo Němčice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.Patricie PAŽINOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčBianka MACHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateHana REBLJANOVÁ4.KYUTJ Baník Příbram - KarateNela OSOUCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Sára KOVAŘÍKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina SOTONOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Klára FICHNOVÁ2.KYUTJ Baník Příbram - KarateMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Štěpán ZÝKA2.KYUFight Club České BudějoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Samuel TROJAN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíPetr PELIKÁN2.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik SMOLA3.KYUSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERKAleksandar ŠEŠLIJA2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLA2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
David KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináAdam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr VACEK5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Markos HERNANDEZ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor MILLER3.KYUKobra KladnoOndra CHVÁTAL4.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKA5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDavid LŽIČAŘ3.KYUSport Club Flair o.s.Lukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Michal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš MALÝ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Radek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMartin BEDNÁR2.KYUKARATE HavířovTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin ELIÁŠ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Daniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAdela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčNatálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínSára SVOBODOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z. s.Adéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Kateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna LEVOVÁ6.KYUŠkola bojových umění NaramaTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Šárka MAKOVCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aljona DRAHANOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Michaela ANDRÁŠIOVÁ6.KYUTJ Baník Příbram - KarateAneta STINKOVÁ5.KYUSKP karate PísekHana BĚLOVÁ6.KYUSKP karate PísekMichaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecAnna HARRIES1.KYUSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.Petr RICHTER1.DANKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Jiří ČÍŽEK4.KYUFight Club České BudějoviceMarek ANDRAŠI2.KYUTJ Baník Příbram - KarateVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceTomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPřemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOURA1.KYUGRYF z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z. s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr SZMEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov]Richard PAIL6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov]Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov]Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice Z]David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Jana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kumite tým, Junioři
František CHUDOBA3.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Matěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Prague Team]Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]
Kumite tým, Juniorky
Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice L]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Nela OSOUCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Daniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
Kumite tým, Dorostenky
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Eliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]
Licence kouč, turnaj
Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějovicePavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějovicePavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Licence kouč, sezóna
Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef KRATOCHVÍL1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš EXLER1.KYUKASR ŽAMBERKJiří SMÉKAL2.DANKarate-do Litomyšl, z.s.Lukáš MAULESportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam PEŠEK2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLA2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJindřich GEISLER2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRobert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ŠVRČEK2.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínAneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Filip MILER1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMiloslav ZDRAŽIL6.DANOddíl karate HlinskoRadek ANTOŠ1.DANKarate Spartak VrchlabíJaromír KUBÁT1.DANKarate Spartak VrchlabíDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ing. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceTereza MATĚJKOVÁ1.DANGRYF z.s.Bc. Petr KOCMÁNEK4.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Josef FOGL2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJiří KOHÁK1.DANKaratedo NěmčicePetr OSECKÝ3.KYUKaratedo NěmčiceIng. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ2.KYURed Dragon TeamHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecPetra PISKAČOVÁ5.DANSK Karate Shotokan LiberecPavel HORŇÁK2.DANSK Karate Shotokan LiberecJaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecPetra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan Liberec