Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 - 2.kolo (19.5.2018)
180519_nps2.pdf
438 startů, 286 závodníků, 58 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Ing. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyPeter DERMEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoJan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam KŘIVKA1.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekMatteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Richard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoVáclav MRŠTÍK2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějovicePavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějovicePavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAlexandr ŠIMON2.KYUTJ TŽ Třinec
Kata jednotlivci, Juniorky
Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŽaneta JANTAČOVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel GRACÍK4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub HRADSKÝ3.KYUKobra KladnoViktor MILLER3.KYUKobra KladnoTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.David LŽIČAŘ2.KYUSport Club Flair o.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Eva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Valentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelly-Natalie JELINKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínAnita TŘÍSKOVÁ5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Muži U21
Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam KŘIVKA1.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekMatteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice 9]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Veronika TRÁVNIKOVÁ1.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [SCM Brno]Jan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [Karvina A]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Petr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDaniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEK4.KYUFight Club České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE HavířovJan GAJDOŠ2.KYUKARATE HavířovPetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceOndřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčVojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRichard PAIL6.KYUKARATE HavířovPetr KUBIČKA1.DANFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecViktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana STRAKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecLudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecJana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana STRAKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Filip KOVAŘÍK6.KYURed Dragon TeamMarián OLŠAVSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Martin HANÁK4.KYUTJ karate TřebíčTomáš DITTRICH3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Gleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaPetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KUČERA1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s.Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoVáclav ŠOLC5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David BUKOVSKÝ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
David POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.David WHEELER5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karatePetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alexandr ŠIMON2.KYUTJ TŽ TřinecFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej HLOŽEK5.KYUTJ TŽ TřinecTomáš DĚD4.KYUTJ Karate České BudějovicePavel NEČAS4.KYUKaratedo Němčice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Patricie PAŽINOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaBianka MACHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateGabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela OSOUCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára KOVAŘÍKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára FICHNOVÁ2.KYUTJ Baník Příbram - KarateMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
David ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíŠtěpán ZÝKA2.KYUFight Club České BudějoviceTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Petr PELIKÁN2.KYUTJ Karate České BudějoviceSamuel TROJAN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik SMOLA1.KYUSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíOndřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJA2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERK
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináAdam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr VACEK3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarkos HERNANDEZ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecViktor MILLER3.KYUKobra KladnoOndra CHVÁTAL2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVáclav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Lukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSport Club Flair o.s.Michal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin BEDNÁR2.KYUKARATE HavířovRadek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ANDRÁŠIOVÁ6.KYUTJ Baník Příbram - KarateVeronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaKateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Šárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAneta STINKOVÁ3.KYUSKP karate PísekHana BĚLOVÁ4.KYUSKP karate PísekMichaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Petr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDaniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEK4.KYUFight Club České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceTomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčVojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Přemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějoviceAlbert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr SZMEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov]Richard PAIL6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov]Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov]Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice Z]David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Jana VRBATOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kumite tým, Junioři
František CHUDOBA3.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Matěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Prague Team]Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]
Kumite tým, Juniorky
Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice L]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Nela OSOUCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Daniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
Kumite tým, Dorostenky
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]
Licence kouč, turnaj
Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějovicePhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějovicePavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Licence kouč, sezóna
Lukáš MAULESportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam PEŠEK2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLA2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanIng. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamJindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecPetra PISKAČOVÁ5.DANSK Karate Shotokan LiberecPavel HORŇÁK2.DANSK Karate Shotokan LiberecMiloslav ZDRAŽIL6.DANOddíl karate HlinskoJaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecPetra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan LiberecRadek ANTOŠ1.DANKarate Spartak VrchlabíJaromír KUBÁT1.DANKarate Spartak VrchlabíRobert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef KRATOCHVÍL1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaJiří ŠVRČEK2.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínTereza MATĚJKOVÁ1.DANGRYF z.s.Bc. Petr KOCMÁNEK4.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Filip MILER1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš EXLER1.KYUKASR ŽAMBERKJiří SMÉKAL2.DANKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Josef FOGL1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJiří KOHÁK1.DANKaratedo NěmčicePetr OSECKÝ3.KYUKaratedo Němčice
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897