Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2018 - 2.kolo (2.6.2018)
180602_urp2.pdf
412 startů, 199 závodníků, 15 klubů
Kata, Masters muži
Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, Masters ženy
Radka-Johana PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Pavla ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Junioři + Muži
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s.Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Juniorky + Ženy
Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Dorostenci
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRostislav TÓTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAleš NEVEČEŘALKarate Club Podbořany, z. s.Jan THOMAGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Karel LENERTKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Dorostenky
Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Starší žáci
Marek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch LORENCKarate Club Podbořany, z. s.Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club LounyMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecVít NĚMECKarate Vision PrahaFrantišek KARVAIKarate Vision Praha
Kata, Starší žákyně
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav VOKATÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub THOMAGRYF z.s.Tomáš BUREŠShotokan karate club LounyJakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 10-11
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Anička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žáci 5-9
Antonín CHUDOBAGRYF z.s.
Kata, Mladší žákyně 5-9
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata, Žáci 6-9 (8.-7.kyu)
Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLADSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIvan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek HUSÁKKarate Club Podbořany, z. s.Daniel KUTHANKarate Club Podbořany, z. s.Milan LEHNERTKarate Club Podbořany, z. s.Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdrian GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ŠVERMAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadim KUBELKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ČAČANÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.Jan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁKKARATE SPORT RELAX z.s.Filip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan LiberecJan MANSFELDSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Žákyně 6-9 (8.-7.kyu)
Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIsabella GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KARPENKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEma ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Žáci 10-13 (8.-7.kyu)
Marek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.Petr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDuc PHAN-ANHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel MUSILKarate Club Podbořany, z. s.Tomáš BUREŠShotokan karate club LounyMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Vít ZAHAJSKÝTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPavel KLEANDRTJ Auto Škoda Mladá BoleslavFilip MARIÁŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEduard BUREŠKARATE SPORT RELAX z.s.Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Zdeněk MYŠIČKAKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Domink FRONĚKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Žákyně 10-13 (8.-7.kyu)
Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza BLÁHOVÁKarate Club Podbořany, z. s.Ema LORENCOVÁKarate Club Podbořany, z. s.Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Tereza MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecViola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata tým, Muži
Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bázler]Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bázler]
Kata tým, Juniorky
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Husáková]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Husáková]Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION LIndnerová]Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION LIndnerová]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION LIndnerová]
Kata tým, Žáci
Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Martin GAUBEShotokan karate club Louny [SKCL]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bázler 2]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport union Kendík]Petr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport union Kendík]Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport union Kendík]Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Rybjanský]Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Rybjanský]Petr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Adam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Jaroslav VOKATÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Šimoník]Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Šimoník]Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Šimoník]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [tým žáci 6-11let, Toman,Grela,Čačaný]
Kata tým, Žákyně
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Husáková 2]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Barbora LITEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [tým 6-11let,Literová, Grela,Svobodová]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [žákyně6-11let,Kolankiew.,Houšková,Schleiferová]
Kata duo, Ml. žáci 6-11
Jan ČAČANÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Čačaný,Macek]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Jízdný, Harvilko)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Jízdný, Harvilko)]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Bohme]Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Bohme]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION FORIŠ]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION FORIŠ]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport union Kendík]Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Vondrák]Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Vondrák]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Grella]
Kata duo, Ml. žákyně 6-11
Pavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Grella,Svobodová]Sofia MAZURGRYF z.s. [GRYF LIBEREC B]Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC B]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hloušková, Schleiferová]Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU II.]Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU II.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kolankiewiczová, Karpenko]Tereza BLÁHOVÁKarate Club Podbořany, z. s. [Podbořany]Ema LORENCOVÁKarate Club Podbořany, z. s. [Podbořany]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Biriucová, Rajtrová)]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Biriucová, Rajtrová)]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX A]Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX A]Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Červená]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Červená]Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Nývltová]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Nývltová]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
Kata duo, St. žáci 12-13
Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF LIBEREC A]Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny [SKCL]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]Petr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Peterka]Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Peterka]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Zita]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Zita]
Kata duo, St. žákyně 12-13
Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC D]Diana FANTOVÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC D]Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kusebauchová, Kříbalová]Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hrochová]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hrochová]Viola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Veitová]Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Sport Union Veitová]
Kata duo, Dorostenci až muži
Jan THOMAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC C]Marek BOURAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC C]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vlček]Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vlček]
Kata duo, Dorostenky až ženy
Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Gubíková]Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Gubíková]
Kumite, Muži, BRH
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJUDr. Lubomír JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jindřich IBLShotokan karate club LounyFilip HAVLÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola ŠÍMOVÁGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Junioři, -61 kg
Tomáš DITTRICHGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Juniorky, +59 kg
Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMarek BOURAGRYF z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAleš NEVEČEŘALKarate Club Podbořany, z. s.Jakub MIKULEGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Max FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Jan THOMAGRYF z.s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIvanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate Most
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch LORENCKarate Club Podbořany, z. s.Marek FRINTAGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žáci, -52 kg
David VEDRALGRYF z.s.David CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club Louny
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAmélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDamián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jakub THOMAGRYF z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 5-9, +32 kg
Antonín CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Mladší žákyně 5-9, -30 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára TOMANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate