Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 - 3.kolo (22.9.2018)
180922_nps3.pdf
417 startů, 251 závodníků, 46 klubů
Kata, Muži (senioři)
Ondřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jaroslav BRABEC1.KYUKarate klub Spektra PrahaIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoMatěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Mgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Adéla FRAŇKOVÁ2.KYUKarate klub Spektra PrahaNikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie KÖPPELOVÁ1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Linda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Jaromír LÁCHA1.DANFight Club České BudějovicePavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceTien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš PILÁT4.KYUKobra KladnoRichard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠIMŮNEK3.KYUKarate Vision PrahaPavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia Liberec
Kata, Juniorky
Adéla FRAŇKOVÁ2.KYUKarate klub Spektra PrahaLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata, Dorostenci
Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub HRADSKÝ3.KYUKobra KladnoLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla FRANKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemValentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaBarbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVeronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla MATOUŠKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecEva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Jana WINIARSKÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Muži U21
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaVeronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]
Kata tým, Juniorky
Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDavid SCHACHERL1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČ5.KYUGRYF z.s.Václav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Přemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějovicePetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE HavířovDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčMartin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceDominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceAdam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Jaroslav BRABEC1.KYUKarate klub Spektra PrahaJakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam HRNČÍŘ6.KYUKARATE HavířovJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějovicePetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Christian MORCILLO-GALLARDO1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš PEVNÝ3.KYUSHOBU AcademyJindřich PILMANN3.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceRichard PAIL6.KYUKARATE HavířovMatyáš SOUKUP3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jiří KRYCH1.DANFight Club České BudějovicePetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceDominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDO1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jindřich PILMANN3.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLucie KÖPPELOVÁ1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecMgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceAndrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceElvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Jáchym DIMOV3.KYUKobra KladnoTomáš DITTRICH3.KYUGRYF z.s.Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠOLC5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Junioři, -68 kg
David BUKOVSKÝ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Gleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaPetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Kryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Jaromír LÁCHA1.DANFight Club České BudějoviceJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaDavid POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David WHEELER5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Tomáš DĚD4.KYUTJ Karate České BudějoviceŠimon LEV3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMON2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite, Juniorky, -48 kg
Lucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceHana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Juniorky, -53 kg
Klára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České BudějovicePatricie PAŽINOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Juniorky, -59 kg
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Juniorky, +59 kg
Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Klára FICHNOVÁ2.KYUTJ Baník Příbram - KarateLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateŽaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSára KOVAŘÍKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PELIKÁN1.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKDaniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJonáš RYBÁK3.KYUFight Club České BudějoviceAleksandar ŠEŠLIJA2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDavid ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr VACEK3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondra CHVÁTAL2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecLukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Martin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkos HERNANDEZ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Radek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceViktor MILLER3.KYUKobra KladnoDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Nikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Sára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDavid SCHACHERL1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČ5.KYUGRYF z.s.Václav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži U21, -75 kg
Přemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějovicePetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčMartin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceDavid KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Muži U21, -84 kg
Vojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Miloš HOLUB2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lukáš PEVNÝ3.KYUSHOBU AcademyPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži U21, +84 kg
Jáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš SOUKUP3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceSabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Miroslav TRNKA6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov z.s.]Jindřich PILMANN3.DANKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Libor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Kumite tým, Juniorky
Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]
Kumite tým, Dorostenky
Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Nikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
PhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceJaroslav BRABEC1.KYUKarate klub Spektra PrahaTomáš BROŽSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kamil GUZEK5.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějovicePavel NOVOTNÝ1.DANSport Club K3Ing. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice
Licence kouč, sezóna
Jana BĚLICOVÁ1.DANKARATE HavířovLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavel ZNAMENÁČEK5.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897