Český svaz karate

Grand Prix North Bohemia 2018 (20.10.2018)
181020_north_bohmeia.pdf
566 startů, 347 závodníků, 38 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Mgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Masters ženy
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavla ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eva SKALOVÁ6.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Ondřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Ing. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecCtibor JÍZDNÝ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie KÖPPELOVÁ1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecRostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žáci
Václav-František ŠMÍD4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid NOVÝ6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin JAVANSKÝ1.KYUSport Club Flair o.s.Kryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Luděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef KOSKUBA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Štěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan-Tiep-Petr NGUYEN7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VEDRAL3.KYUGRYF z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Martin PRACNA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Viktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška JAVANSKÁ1.KYUSport Club Flair o.s.Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Natálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAmálie ONDROUŠKOVÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAntonie LACHOUTOVÁ6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Andrea ŠIMONOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Linda BÍLÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVáclav-Modřínek KUBALA6.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jáchym JETEL2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaMartin FOLTÝN7.KYUHAKUBA Karate OstravaSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan KŘESÁLEK5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Adrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel POLÍVKA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecTerezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecZuzana KŘENKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceMarie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMichaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VarySofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ivan RYBJANSKÝ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin ENEV5.KYUFight Club České BudějoviceMartin FOLTÝN7.KYUHAKUBA Karate OstravaDalibor KOLÍNKO7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.Jiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Simone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Ella KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemViktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmma KUBEČKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Muži U21
Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecJáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tien NGUYEN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [SCM Brno]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Štěpánová, Harciníková, Muzikářová)]
Kata tým, žáci
Lukáš KASTL3.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci]Alex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Shotokan]Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Shotokan]René PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Shotokan]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Filip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Filip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]
Kata tým, žákyně
Kristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU "B"]Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU "B"]Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU "B"]Antonie LACHOUTOVÁ6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Jan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Masters ženy, BRH
Eva SKALOVÁ6.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -70 kg
Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr RICHTER1.DANKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -80 kg
Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +80 kg
Bc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Bc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceTomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie KÖPPELOVÁ1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +60 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Martin HANÁK4.KYUTJ karate Třebíč
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaDavid BUKOVSKÝ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaDavid POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš DĚD4.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatricie PAŽINOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Nela OSOUCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Dominik SMOLA1.KYUSKP karate PísekMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Pavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSamuel TROJAN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Václav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarkos HERNANDEZ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Jáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Radek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMartin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecIvanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Nikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Julie LINDNEROVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MÍKA4.KYUTJ Karate České BudějoviceDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Alex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
David CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan JIRAVA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid VEDRAL3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid NOVÝ6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adam HÁCHA6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLinda BÍLÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Natálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Gabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea ŠIMONOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Marián ZELENÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj KLÍMA6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Vít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SAVKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Dominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNatálie PICHLOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Karolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMarie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Amálie HAKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMichaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Filip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecBenjamin ŠIMŮNEK6.KYUFight Club České BudějoviceMartin ENEV5.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Libor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEmma KUBEČKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDaniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčMartin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaJáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miloš HOLUB2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, BRH
Tomáš GROSS4.KYUTJ karate TřebíčDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, BRH
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Dominik MIKULA1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Kumite tým, Juniorky
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897