Český svaz karate

Trutnovský dráček 2018 (13.10.2018)
181013_trutnovsky_dracek.pdf
410 startů, 194 závodníků, 18 klubů
Kata, Dorostenci
Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Šimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKDavid MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jonáš SZANYI4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Dorostenky
Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecVeronika MÖHWALDOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Starší žáci OPEN
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VRÁTNÝ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecJan ČIVRNÝ7.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíPatrik TOMÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z. s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš DOSTÁL6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Starší žákyně OPEN
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 OPEN
Jan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíFilip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z. s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš BÁRTA6.KYUKASR ŽAMBERKDavid HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKFilip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKTomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 10-11 OPEN
Michaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecMarie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Rozálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žáci 7-9 OPEN
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.David BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš HOLEČEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KAČARAS7.KYUKASR ŽAMBERKMatyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 7-9 OPEN
Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Kateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška LESKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BÁRTOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERKNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žáci 8.-7. kyu
Vojtěch VRÁTNÝ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matyáš ADOLF8.KYUKarate Spartak VrchlabíJan ČIVRNÝ7.KYUKarate Spartak VrchlabíLukáš LIPENSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíEduard BUREŠ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KLABAN5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žákyně 8.-7. kyu
Adéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíJosefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu
Matyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Vojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak VrchlabíMatyáš SÝS8.KYUKarate Spartak VrchlabíLadislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu
Michaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška TRAKALOVÁ7.KYUUSK Slavia LiberecErin ADOLFOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíMarie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Stella VÉGHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš HOLEČEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KAČARAS7.KYUKASR ŽAMBERKJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu
Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Kateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška LESKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BÁRTOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERKBarbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata tým, dorostenci + dorostenky
Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERK [KASR B]David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, ml. žáci + ml. žákyně
Václav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]David HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Filip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Tomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Lucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Johana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]
Kata tým, st. žáci + st. žákyně
Nela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Natálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Pavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]
Kumite, Dorostenci, -55 kg
Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Šimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Alexandr PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Ondřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Dorostenky, -50 kg
Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenky, -55 kg
Natálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia Liberec
Kumite, Dorostenky, +55 kg
Barbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žáci, -45 kg
David JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíPatrik TOMÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam UHÝREK3.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Pavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, +60 kg
František MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Adéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecOndřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKTomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKVáclav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj UHÝREK6.KYUTJ Baník Příbram - KarateRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecJana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -39 kg
Lukáš LIPENSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -52 kg
Vojtěch VRÁTNÝ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan ČIVRNÝ7.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -60 kg
Jakub KLABAN5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně 8.-7. kyu, -42 kg
Adéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, -35 kg
Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, -41 kg
Vojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, +41 kg
Ondřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLadislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíFilip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu, -35 kg
Anežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu, +35 kg
Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJosefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Marie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíStella VÉGHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, -27 kg
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, -32 kg
Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, +32 kg
Jakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš HOLEČEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu, -30 kg
Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu, +30 kg
Johana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad