Český svaz karate

NP žactva 2018 - 3.kolo (17.11.2018)
181117_npz3.pdf
487 startů, 328 závodníků, 45 klubů
Kata, Starší žáci
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek FRINTAGRYF z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecKarel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJakub LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká LípaMartin LUŽAKarate Klub KyjovMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.David VEDRALGRYF z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza HATLAPATKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Rozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Jan BÁRTASportovní klub Keiko-ryu ShotokanTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryBruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIPGRYF z.s.Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějoviceAlex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník z.s.Václav-Modřínek KUBALATJ Karate České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Daniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin THRIN-NHU-SAMSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFrantišek TRUBELÍKKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žákyně 10-11
Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryZuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan LiberecFrantiška KAŠPAROVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZURGRYF z.s.Eliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovTerezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaNela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ENEVFight Club České BudějoviceMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANJan KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MAREČEKTJ Karate České BudějoviceMax MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Filip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PABIŠKAShotokan Sport Centrum Česká LípaMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Andrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaJonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.František ROZNERSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan LiberecDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceAndrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan LiberecDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan VAVERASK Karate Shotokan LiberecDavid VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Ella KITTNEROVÁSK Karate Shotokan LiberecIva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ester NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovIveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata tým, ml. žáci
Dominik FALTUSSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Filip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Jan KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Filip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Jiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION OTBOSE]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION OTBOSE]Petr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION OTBOSE]Andrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jakub MAREČEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Ella KITTNEROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Eliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VOVONY]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VOVONY]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VOVONY]Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]Zuzana ŘIHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]
Kata tým, st. žáci
Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]René PASKERKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. kluci Olomouc]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. kluci Olomouc]
Kata tým, st. žákyně
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU A]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION JHČ]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION JHČ]Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION JHČ]Zuzana KŘENKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Michal CVOLIGASKK Budo HavířovOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíMatyas FATKAFight Club České BudějoviceDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějovicePetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceVáclav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Radek NOVOTNÝTJ karate TřebíčTomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMarek HOUSERTJ karate Nové HradyDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid JIROUŠKarate Spartak VrchlabíMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub HLACHTJ Karate České BudějoviceDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceMatěj ROČEKKARATE TEAM KCK LetohradJakub SVAČINAFight Club České BudějoviceVojtěch ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
David JIRÁSEKKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceBarbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Amélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNatálie KROUPOVÁTJ Karate České BudějoviceAntonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceTereza HATLAPATKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Sean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTLFight Club České BudějovicePetr KIPRÝFight Club České BudějoviceVáclav-Modřínek KUBALATJ Karate České BudějoviceVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradJaromír MUSILFight Club České BudějoviceJakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.David ŠIMOTAFight Club České BudějoviceJaroslav ZVÁNOVECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
David BERKATJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceBruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceJan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník z.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLFight Club České BudějoviceVáclav KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMilan MIŠEKTJ Karate České BudějoviceOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Pavel PYTELTJ Karate České BudějoviceAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan WAGNERFight Club České BudějoviceMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMichal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVít HAVELECTJ Karate České BudějoviceAlex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník z.s.Matěj KORYTARFight Club České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel PRAŽÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam ZÍKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ladislav CIBRANSKÝTJ Karate České BudějoviceDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecLukáš FARKAŠTJ Karate České BudějoviceJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIPGRYF z.s.Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceJakub MACÍČEKSKK Budo HavířovHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecSabina DAŇHELOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea FIALOVÁTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNoel JELENOVÁSKK Budo HavířovNela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovSofia MAZURGRYF z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Klára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceTereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Klára TOMANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza WOSTLOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika ZEDNÍKOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceHa-Vy DOTJ karate TřebíčAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniela MALÁFight Club České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceSoňa PONČÍKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valentina VÍTŮTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecHuyen-Trang NGUYENSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Igor HURBANTJ karate TřebíčAdam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr KOUBATJ Karate České BudějoviceMarcel MALÝFight Club České BudějoviceMax MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Benjamin ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceTobias ŠPÁNIKTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Matěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ENEVFight Club České BudějoviceJan HRUŠKASK Karate Ústí nad OrlicíŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel MÁROVECFight Club České BudějoviceFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMatyáš TOMISKK Budo HavířovDavid VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANDavid ISTOMINOVTJ Karate České BudějoviceLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceAndrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Adéla BOUCHNEROVÁTJ Karate České BudějoviceLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceTereza HAVELKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNelli LAVIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceKlaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Natálie ŠTĚPÁNOVÁSKK Budo HavířovVěra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Beáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceSilvie TROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České Budějovice
Licence kouč, turnaj
Dominik BANDASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip DITTRICHGRYF z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceIng. Jan KASTLFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceMilan MACHOTJ karate Nové HradyIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMiroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Mgr. Jiří SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Libor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Monika VOJTOVÁTJ Karate České BudějoviceLukáš ZLÁMALVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Licence kouč, sezóna
Jiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceLuboš FELGRSK Karate Ústí nad OrlicíAneta MARKUŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sergej PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaMaroš TARANKarate Spartak Vrchlabí
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897