Český svaz karate

Vánoční pohár talentů 2018 (16.12.2018)
181216_vptalentu.pdf
116 startů, 106 závodníků, 5 klubů
Překážková obratnostní disciplína, Děti 4 roky
Kirill PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Překážková obratnostní disciplína, Děti 5 let
Samuel DOLEŽALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin ŠERÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej VOJTÍŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek KAČOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš ŘEZNÍČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Překážková obratnostní disciplína, Děti 6 let
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIryna DIDYKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAleš DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína HLADOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka KRÁLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTeodor KUGLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MEDONOSSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PEŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠESTÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBruno DOUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKamil KREJZATJ Teplice Letná z.s.
Obratnostní disciplíny, Chlapci do 7 let
Kristián BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBruno DOUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAleš DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HAJŠLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTeodor KUGLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán KUNEŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MEDONOSSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnh-Quan-Tony NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PEŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj SŮRASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří ZŮNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŽÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDai-Le NAMTJ Teplice Letná z.s.
Obratnostní disciplíny, Dívky do 7 let
Andrea BUCHLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIryna DIDYKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína HLADOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen MAREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠESTÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina ŠMUCAROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Chlapci 8-11
Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLuboš CHLUPSASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan JOACHIMSTAHLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTobiáš LÍBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel MALÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam MÜLLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMax PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří VANKOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠKRABÁLEKTJ Teplice Letná z.s.
Obratnostní disciplíny, Dívky 8-11
Anna LESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDiana MAREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína MÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠárka NĚMEČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna NOLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela VIPLEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Dívky 12-13
Anna VESJOLAJATJ Teplice Letná z.s.
Obratnostní disciplíny, Chlapci 14-15
Matěj BARTOŠKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky do 9 let (8.kyu)
Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška PILECKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniela SOCHOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 9 let (8.kyu)
Jan ČAČANÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav DĚDEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠEVČÍKShotokan karate club LounyRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan LOPOTATJ Teplice Letná z.s.Jan ŠORALTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 10-12 (8.kyu)
Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, chlapci 10-12 (8.kyu)
Matyáš ANDĚLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ŠNEJDRShotokan karate club LounyHoang VU-VIETSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky 13-15 (8.kyu)
Viola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, chlapci 13-15 (8.kyu)
Vojtěch KAPUŠISPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel KLEANDRTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, dívky do 10 let (7.kyu)
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie AIDLPESOVÁShotokan karate club LounyKlára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna BARTONÍČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna-Marie KYŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta KUBEŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 10 let (7.kyu)
Tomáš BUREŠShotokan karate club LounyAdrian GRELLASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLADSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel NGUYEN-THE-VUONGSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDanie-Vuong QUYEN-THESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MANSFELDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMedard POPOVIČTJ Teplice Letná z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-12 (7.kyu)
Ondřej HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít ZAHAJSKÝTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, dívky 13-15 (7.kyu)
Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška BERANOVÁTJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci 13-15 (7.kyu)
Tomáš OTTATARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 10 let (6.kyu)
Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří ROUŠALTJ Teplice Letná z.s.
Kata, dívky 11-13 (6.kyu)
Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-13 (6.kyu)
Josef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub GÁBELTJ Teplice Letná z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 14-15 (6.kyu)
Natálie MORMANNOVÁTJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci 14-15 (6.kyu)
Rostislav TÓTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897