Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2019 (2.3.2019)
190302_vc_trutnova_propozice.pdf
621 startů, 310 závodníků, 37 klubů
Kata, Masters muži
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vladimír ONDOVČÁK4.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Masters ženy
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Muži (senioři)
Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceZdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartin GOLÁŇ8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecŠimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradMatěj LIPPERT3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ1.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dalibor MRŇÁVEK8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin RUBEŠ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekPavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Ženy (seniorky)
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. SmíchovLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradHana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Šimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matěj LIPPERT3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ1.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Dorostenci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlbert DŘÍMAL4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKJakub EXLER4.KYUKASR ŽAMBERKVladimír FAFEK3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKBronislav KOTYZA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj LIPPERT3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ1.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Luděk MELICH1.DANShotokan karate dó TJ SadskáJakub MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBA1.KYUSKP karate PísekDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Viktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecTereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Rozálie HORADOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žáci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlexandr BIOLEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKMichal DVOŘÁK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAlexandr KOS6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef KOSKUBA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradErik KUBÍNI1.KYUMASADA PrahaKristián KUČERA4.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLuděk MELICH1.DANShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKTomáš NECHYBA1.KYUSKP karate PísekJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef POLÁK3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlexandr ŠIMÁK4.KYUKaratedo NěmčiceJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VAŠEK1.DANKARATE TYGR SHOTOKANOndřej VÁVRA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kimi ZITA1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Starší žákyně
Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíNela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VarySoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora VACHOUTOVÁ1.KYUSKP karate Písek
Kata, Mladší žáci 10-11
Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaAdam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Georgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Volodymyr KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA4.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal MELICH4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ŘEZNÍČEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Mladší žákyně 10-11
Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Sylva HAVLÍČKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna HOŠÁKOVÁ5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecViktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Michal MELICH4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáLeonard ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ŘEZNÍČEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata, Mladší žákyně 7-9
Klaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Mladší žáci 7-9 8.-7.kyu
David BEZKOČKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JAROLÍMEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal MELICH4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOndřej NOVÁK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Dominik ŠÁTEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej TOŠOVSKÝ5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 8.-7.kyu
Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Nela KUBELKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Klementina NÝVLTOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika TOMÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAnna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 8.-7.kyu
Lukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVojtěch MALÝ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch ŘEZNÍČEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Víctor SÁNCHEZ6.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán SVOBODA6.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš SÝS8.KYUKarate Spartak VrchlabíArtur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 8.-7.kyu
Vendula FAFKOVÁ6.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FIALOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alla KLYVETS6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSylvie KOKHANINA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka MLÁDKOVÁ4.KYUKarate Spartak VrchlabíKateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika TOMÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kata, Starší žáci 8.-7.kyu
Matyáš ADOLF8.KYUKarate Spartak VrchlabíAlexandr BIOLEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal DVOŘÁK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jan HOFFMANN5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David ŠVÁCHA5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Starší žákyně 8.-7.kyu
Kristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Věra JANKOVSKÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlla KLYVETS6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ4.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kata tým, Muži (senioři)
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Z]
Kata tým, Junioři
Jakub MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERK [žamberk]
Kata tým, Juniorky
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Kata tým, ml. žáci
Leonard ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, ml. žákyně
Nikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION VOVOPRA]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION VOVOPRA]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION VOVOPRA]
Kata tým, st. žáci
Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Pavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
Kata tým, st. žákyně
Karina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Natálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION HROKOČEP]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION HROKOČEP]Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORTUNION HROKOČEP]
Kumite, Masters muži, BRH
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ing Elemír KUBÍNI3.DANMASADA Praha
Kumite, Masters ženy, BRH
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Michal TOMEK3.KYUASK Tatra Kopřivnice
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Lukáš BIČIŠTĚ1.KYUUSK Slavia LiberecMatěj BLÁHA3.KYUUSK Slavia LiberecPetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr PAULUS3.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin RUBEŠ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Jiří CIESLAR6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOndřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Zdeněk KRATOCHVÍL3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), BRH
Jiří CIESLAR6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr PAULUS3.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), BRH
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Junioři, -61 kg
Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal ONDRÁČEK1.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Junioři, -68 kg
Martin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMatěj LIPPERT3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ1.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia Liberec
Kumite, Junioři, -76 kg
Ondřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíMichal ZEMEK1.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Juniorky, +59 kg
Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradHana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate Polička
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkOndřej DOLEČEK3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVladimír FAFEK3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkTomáš NECHYBA1.KYUSKP karate PísekNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekRon SIEGER2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik SMOLA1.DANSKP karate Písek
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMartin BRYŠKA3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Albert DŘÍMAL4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj LIPPERT3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ1.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Jakub EXLER4.KYUKASR ŽAMBERKDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecTereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA4.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate Polička
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Jan BEDNÁŘ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyDaniel VAŠEK1.DANKARATE TYGR SHOTOKANKimi ZITA1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Michal BRYŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristián KUČERA4.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Damián KYUS3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceErik KUBÍNI1.KYUMASADA PrahaRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš NECHYBA1.KYUSKP karate PísekKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Alexandr ŠIMÁK4.KYUKaratedo NěmčiceMilan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, +60 kg
David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Johanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora VACHOUTOVÁ1.KYUSKP karate Písek
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BLAŽKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Antonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Vojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Václav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekVolodymyr KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Josef KOLAŘÍK6.KYUSKP karate PísekKristián KUČERA4.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecViktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Adéla BLAŽKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAnna HOŠÁKOVÁ5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Mariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897