Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2019 (2.3.2019)
190302_vc_trutnova_propozice.pdf
621 startů, 310 závodníků, 37 klubů
Kata, Masters muži
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecVladimír ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Masters ženy
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Muži (senioři)
Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecZdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekMartin GOLÁŇ8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Dalibor MRŇÁVEK8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Šimon KOSTELECKÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAndrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. SmíchovDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRadka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon KOSTELECKÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŽaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Dorostenci
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekLuděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Viktor VANĚK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERKJakub EXLER5.KYUKASR ŽAMBERKJan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKBronislav KOTYZA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel VANĚK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecNela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Starší žáci
Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK6.KYUSKP karate PísekMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLuděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKarel BUREŠ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandr ŠIMÁK5.KYUKaratedo NěmčiceKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid FORIŠ3.KYUSPORT UNION, z. s.Josef KOSKUBA6.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA3.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecErik KUBÍNI3.KYUMASADA PrahaVáclav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Martin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceVlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef POLÁK5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKASR ŽAMBERKJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal DVOŘÁK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal KASAL3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr KOS6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ondřej VÁVRA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Starší žákyně
Barbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie KOLANKIEWICZOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Johanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíTereza HATLAPATKOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Lukáš BUZEK8.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK6.KYUSKP karate PísekAlex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal MELICH6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMiroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSIL6.KYUSPORT UNION, z. s.Simone OTRANTO6.KYUSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín HORAD4.KYUKarate Vision PrahaTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karel BUREŠ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVolodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJana HLOUŠKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíElena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal MELICH6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub TOMAN6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klaudia KAŠÍK6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žáci 7-9 8.-7.kyu
Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal MELICH6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub TOMAN6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej HLAD6.KYUSPORT UNION, z. s.Jan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 8.-7.kyu
Leila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela ČERVENÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 8.-7.kyu
Víctor SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš BUZEK8.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecArtur VACULÍK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z. s.Petr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z. s.Matyáš SÝS8.KYUKarate Spartak VrchlabíMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 8.-7.kyu
Vendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSylvie KOKHANINA7.KYUSPORT UNION, z. s.Kristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata, Starší žáci 8.-7.kyu
David ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš ADOLF8.KYUKarate Spartak VrchlabíMichal DVOŘÁK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Starší žákyně 8.-7.kyu
Věra JANKOVSKÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Z]
Kata tým, Junioři
Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERK [žamberk]
Kata tým, Juniorky
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Kata tým, ml. žáci
Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, ml. žákyně
Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]Nikola PRACNOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]
Kata tým, st. žáci
Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
Kata tým, st. žákyně
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Natálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jana HLOUŠKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Aneta SCHLEIFEROVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Adéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]Lenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]
Kumite, Masters muži, BRH
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng Elemír KUBÍNI4.KYUMASADA PrahaJan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Masters ženy, BRH
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Michal TOMEK3.KYUASK Tatra Kopřivnice
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš BIČIŠTĚ2.KYUUSK Slavia LiberecMatěj BLÁHA3.KYUUSK Slavia LiberecDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJiří CIESLAR6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), BRH
Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Jiří CIESLAR6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMilan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), BRH
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik SMOLA3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Junioři, -61 kg
Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMatyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Junioři, +76 kg
David SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára SVOBODOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Juniorky, +59 kg
Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaŽaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club LounyJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekRon SIEGER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDominik SMOLA3.KYUSKP karate PísekKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club LounyBohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Daniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub EXLER5.KYUKASR ŽAMBERKDaniel VANĚK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNatálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáNela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza HATLAPATKOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateHana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club LounyEliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel VACEK4.KYUShotokan karate club LounyJan BEDNÁŘ3.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKAL3.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA3.KYUSPORT UNION, z. s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdam FRINTA6.KYUSKP karate PísekMichal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKarel BUREŠ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid FORIŠ3.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekAlexandr ŠIMÁK5.KYUKaratedo NěmčiceKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Erik KUBÍNI3.KYUMASADA PrahaMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMilan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Jan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal KASAL3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta SCHLEIFEROVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Johanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Lucie KOLANKIEWICZOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Simone OTRANTO6.KYUSPORT UNION, z. s.Antonín HORAD4.KYUKarate Vision PrahaMikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel VACEK4.KYUShotokan karate club LounyMiroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSIL6.KYUSPORT UNION, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKAL3.KYUSPORT UNION, z. s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Georgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE6.KYUSKP karate PísekAdam FRINTA6.KYUSKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekJosef KOLAŘÍK6.KYUSKP karate PísekJan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVolodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJana HLOUŠKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Linda PAVLASOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLucie KOLANKIEWICZOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Klaudia KAŠÍK6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.