Český svaz karate

1. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_2.pdf
404 startů, 120 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Pavel KUČERA7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKarolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovDalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovFilip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERA7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovMartin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Justyna HAVÍŘOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ema HOLČÁKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovThea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMarkéta VRBOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Štěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovRobin VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VITÁMVÁSBUDO KAN, z.s.Tomáš VRBA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKlaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoEma HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Ema ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Michal AXMAN6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SÝS6.KYUSokol karate Tišnov
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovClaudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Amálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza VODIČKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKarolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovDalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovFilip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovMartin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovThea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMarkéta VRBOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Štěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovRobin VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VRBA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKlaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoEma HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Ema ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Michal AXMAN6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SÝS6.KYUSokol karate Tišnov
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovClaudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza VODIČKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Pavel KUČERA7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKarolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovFilip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERA7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovMartin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovThea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMarkéta VRBOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovRobin VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VRBA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKlaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoEma HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Michal AXMAN6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SÝS6.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza VODIČKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMarkéta VRBOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDan GRYGÁREK3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovJan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoEma HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNatálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Ema ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Michal AXMAN6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate Tišnov
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovClaudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTereza VODIČKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMarkéta VRBOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dan GRYGÁREK3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovTomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNatálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Michal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897