Český svaz karate

1. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_2.pdf
404 startů, 120 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel KUČERA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliáš KOBZÍK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dalimil DANĚK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJustyna HAVÍŘOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ema HOLČÁKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFF8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovTomáš VITÁMVÁSBUDO KAN, z.s.Marek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAmálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Aneta HÁJKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Claudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDalimil DANĚK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFF8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Aneta HÁJKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Claudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKA8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROV8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel KUČERA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliáš KOBZÍK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKristian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Natálie KELLEROVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovNelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodClaudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Iva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Filip BERÁNEK6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL7.KYUKarate Klub KyjovMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Natálie KELLEROVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod