Český svaz karate

1. kolo Krajského poháru JSK ČSKe (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_1.pdf
157 startů, 94 závodníků, 17 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Patrik DANIEL3.KYUSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Mirek PHAM4.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Radek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub KISELY4.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora BERÁNKOVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁ4.KYUSVČ DOMEČEK BrnoKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vendula KLÍMOVÁ5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Starší žáci
Štěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER2.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodOndřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan HÁJEK5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Kristýna SUCHYŇOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Žaneta KONVALINOVÁ3.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodElen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.David JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁ2.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Štěpán GABRIEL5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Max MENČÍK4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana SUCHYŇOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna ROMANOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, BRH
Ondřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, BRH
Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate TišnovAdela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMilan MACH6.KYUSokol karate TišnovAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFilip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER2.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovHa-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčElen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Petr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁ2.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, BRH
Štěpán GABRIEL5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, BRH
Anna ROMANOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata tým, žáci a žákyně
Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]