Český svaz karate

1. kolo Krajského poháru JSK ČSKe (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_1.pdf
157 startů, 94 závodníků, 17 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Patrik DANIEL3.KYUSokol karate TišnovMirek PHAM4.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Adam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KISELY4.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁ4.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbora BERÁNKOVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Vendula KLÍMOVÁ5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Starší žáci
Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK5.KYUKarate Klub KyjovTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ondřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan HÁJEK5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Žaneta KONVALINOVÁ3.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKristýna SUCHYŇOVÁ2.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.David JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAmálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Max MENČÍK4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán GABRIEL5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana SUCHYŇOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, BRH
Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Ondřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, BRH
Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčDavid HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Milan MACH6.KYUSokol karate TišnovAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFilip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.František TRUBELÍK5.KYUKarate Klub KyjovTomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR3.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Ha-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčElen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAmálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁ1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, BRH
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán GABRIEL5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, BRH
Anna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata tým, žáci a žákyně
Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897