Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2019 - 1.kolo (16.2.2019)
190216_urp_url.pdf
290 startů, 166 závodníků, 13 klubů
Kata, Muži (senioři)
Ondřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Božena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Junioři
Patrik VOVES6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Juniorky
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Dorostenci
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.David VEDRAL3.KYUGRYF z.s.Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub ŠPRYSL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Dorostenky
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyKateřina HRSTKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia Liberec
Kata, Starší žáci
David FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Ondřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Jakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Starší žákyně
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Nikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan KŘESÁLEK5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 10-11
Sofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Rozálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žáci 7-9
Simone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŠOUREK6.KYUGRYF z.s.Jan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš ŽÁK7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Mladší žákyně 7-9
Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Muži U21
Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Jaroslav DĚDEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club LounyJakub BERÁNEK7.KYUGRYF z.s.Jakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch BERGMANN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOliver KUCHAŘ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří ZIKMUND7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMaxim FALION7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří HUMHAL8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid CHOREY7.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon KONVALINKA7.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš KONVALINKA8.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán STEHLÍK7.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška PILECKÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie AIDLPESOVÁ6.KYUShotokan karate club LounyEma ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavlína SVOBODOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club LounyPetr ŠNEJDR6.KYUShotokan karate club LounyMatyáš ANDĚL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDanie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHoang VU-VIET8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej MUSIL7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš RAICH6.KYUGRYF z.s.Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRichard PANOCHA7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel MÁLEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam BITMAN6.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub HAMMERSCHMIED5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecPavel RUNT7.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Sylvie KOKHANINA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Stella VÉGHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika HUŠKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, Muži (senioři)
Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
David VEDRAL3.KYUGRYF z.s. [GRYF A]Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [GRYF A]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF A]Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, ml. žáci
Daniel HMILÁNSKÝ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HMI,MAL,BERG]Vojtěch BERGMANN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HMI,MAL,BERG]Pavel MÁLEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HMI,MAL,BERG]Václav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Filip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Štěpán STEHLÍK7.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Stehlík, Konvalinka, Chorey)]Šimon KONVALINKA7.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Stehlík, Konvalinka, Chorey)]David CHOREY7.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Stehlík, Konvalinka, Chorey)]Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Vavera, Havlíček, Hammerschmied)]Jakub HAMMERSCHMIED5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Vavera, Havlíček, Hammerschmied)]Adam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Vavera, Havlíček, Hammerschmied)]Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Jan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Jiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Adrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Adam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Petr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Simone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Jan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOM,MAC,DER]Jan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOM,MAC,DER]Filip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOM,MAC,DER]
Kata tým, ml. žákyně
Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Krajčovičová, Kittnerová, Muzikářová)]Ella KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Krajčovičová, Kittnerová, Muzikářová)]Eliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Krajčovičová, Kittnerová, Muzikářová)]Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Klára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
Kata tým, st. žáci
Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [BUR,LEN,DOM]Petr ŠNEJDR6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Harvilko)]Vít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Harvilko)]Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Harvilko)]Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Böhme]Filip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Böhme]Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ZITA]Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ZITA]David FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ZITA]
Kata tým, st. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HLO,SCHLEI,KOL]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HLO,SCHLEI,KOL]Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [HLO,SCHLEI,KOL]Zuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Hušková, Hušková, Pavelková)]Veronika HUŠKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Hušková, Hušková, Pavelková)]Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Hušková, Hušková, Pavelková)]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Daniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Stella VÉGHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Filip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kumite, Muži (senioři), BRH
Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kumite, Junioři, -61 kg
Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateSodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Kryštof IVANKA3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecOndra CHVÁTAL3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin KOČÁREK3.KYUSportovní klub Karate MostVáclav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Junioři, +76 kg
Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -53 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Juniorky, +59 kg
Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -57 kg
David CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyPetr VACEK4.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Filip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Rostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Lukáš VAVROCH6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub ŠPRYSL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia Liberec
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIvanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -39 kg
David FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRobert CHVÁTAL5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMichal ADAMEC5.KYUSportovní klub Karate MostPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Michal KOUT3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Jakub THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika DROBNÁ6.KYUSportovní klub Karate MostNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Lukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Dominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Sofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Simone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži U21, -67 kg
Filip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem