Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 1.kolo (7.4.2019)
190407_nps1_propozice.pdf
598 startů, 378 závodníků, 62 klubů
Kata, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekOndřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ing. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecOndřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub DRÁPALÍK3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor MILLER3.KYUKobra KladnoMartin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRichard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Juniorky
Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaValentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Emma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VOKATÁ3.KYUSKP karate PísekAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Dorostenci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJakub HRADSKÝ3.KYUKobra KladnoLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Dorostenky
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Muži U21
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceMatěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Ženy U21
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Junioři
Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [Gryf A]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Jakub DRÁPALÍK3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš NECHYBA2.KYUSKP karate Písek [Středočeský Kraj(Nechyba, Melich, Štáhlavský)]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata dorostenky]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Tereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateTomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkPetr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Miroslav BOGUSKÝ5.DANChampions team z.s.Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyOndřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaJan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Jindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějovicePetr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Klára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Michaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team z.s.Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceElvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PELIKÁN1.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Jáchym DIMOV3.KYUKobra KladnoFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Junioři, -68 kg
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondra CHVÁTAL2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite, Junioři, -76 kg
Martin BEDNÁŘ1.KYUFight Club České BudějoviceJiří DUBA2.KYUKarate Vision PrahaIvan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecViktor MILLER3.KYUKobra KladnoRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Václav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Lukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -48 kg
Lucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceHana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea GALOVÁ6.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Linda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Alena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub Chodov
Kumite, Juniorky, -59 kg
Hana DOLEŽALOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNela OSOUCHOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Juniorky, +59 kg
Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecLucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyas FATKA3.KYUFight Club České BudějoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Matouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyMichal HURNÍK4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s.Jan MAŘÍK5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBenedikt MRÁZEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecOndřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Jiří ENDRŠT3.KYUChampions team z.s.Radek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceArtem PROTKO6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub ŠPRYSL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza HATLAPATKOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KERBELOVÁ2.KYUChampions team z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTereza BORKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceHana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži U21, -75 kg
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceJonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoAntonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.
Kumite, Muži U21, -84 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Muži U21, +84 kg
Lukáš JÍLEK2.KYUChampions team z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Klára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějovicePetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceHana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team z.s.Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight seniorky]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Martin BEDNÁŘ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]
Kumite tým, Juniorky
Kateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Bianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Nela OSOUCHOVÁ1.DANFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
David KLEWAR2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Radek LÁCHA1.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]David SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal HURNÍK4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Michal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Daniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Kumite tým, Dorostenky
Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence Coach, Coach karate (kalendářní rok)
Radovan ANDRLE DiS.2.DANKarate PoličkaJana BĚLICOVÁ1.DANKARATE HavířovPhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceMiroslav BOGUSKÝ5.DANChampions team z.s.Jiří BOUBLÍK1.DANShotokan karate club LounyMartin BREJCHA4.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJiří ČEPIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel ČERNOHORSKÝ3.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBc. Jakub DEBRECENYI2.DANHAKUBA Karate OstravaHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecBc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ1.DANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Luboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíIng. Josef FOGL1.DANKARATE TEAM KCK LetohradKamil GUZEK5.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš HONZÍK2.KYUGRYF z.s.Ivana HORDĚJČUKOVÁ2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíPavel HORŇÁK2.DANSK Karate Shotokan LiberecAleš HRÁCH3.DANKobra KladnoMatěj HULÍK1.DANTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecBc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.1.KYUSKBU Trutnov, z. s.Miroslav HÝSEK3.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Milan JANČÁK2.DANShotokan karate dó TJ SadskáKarel KESL8.DANKESL RYU Shotokan z.s.Iva KESLOVÁ6.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Bc. Petr KOCMÁNEK4.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějovicePetr KOSINA2.DANKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradDavid KUČERA1.DANShotokan karate club LounyMartin KULÍK1.DANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRoman LYSONĚK3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyAneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Mgr. Petr NECHYBA3.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMgr Petra PECEKOVÁ1.DANRed Dragon TeamRadek PEŠAN1.KYUKarate Klub ChodovPetra PISKAČOVÁ5.DANSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaBronislav PUZRLA4.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Blanka PYTLÍKOVÁ5.DANBUDO Plzeň z.s.Marek RENDLA2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSvatopluk SEKANINA6.DANKarate Klub Jeseník z.s.Mgr. Svatopluk SEKANINA2.DANKarate Klub Jeseník z.s.Aleš SPÁLOVSKÝ1.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKarel STRNAD6.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch ŠPETLÁK2.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceIng. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.DANRed Dragon TeamIng. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecJan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Monika VOJTOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceMiloslav ZDRAŽIL6.DANOddíl karate HlinskoPavel ZNAMENÁČEK5.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Josef ANDERLEWarriors Karate - WKKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel BURDA1.DANKarate Vision PrahaRobert ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáLadislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Ilian KIROVSportovní klub Karate MostLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Bc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekMarie LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaVladimír LIMBURSKÝ3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna MARKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš MAULESportovní klub Keiko-ryu ShotokanLuděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Luděk MICHALICANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Milan NETOLICKÝ4.KYUOddíl karate HlinskoVladimír ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie ROSOVÁSKBU Trutnov, z. s.Michal STRNAD3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna VOKATÁ3.KYUSKP karate PísekOndřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897