Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 1.kolo (7.4.2019)
190407_nps1_propozice.pdf
598 startů, 378 závodníků, 62 klubů
Kata, Muži (senioři)
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Daniel OPT2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Ondřej BLÍN1.KYUGRYF z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Ženy (seniorky)
Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team - ChodovAdéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaDenisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Junioři
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor MILLER3.KYUKobra KladnoLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub DRÁPALÍK3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub KRAUSZ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub SCHÁNILEC2.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekMatyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Juniorky
Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Anna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Emma KUŠKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaPavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna VOKATÁ6.KYUSKP karate PísekValentýna JANOTOVÁ3.KYUKarate Vision PrahaDenisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Dorostenci
Jakub HRADSKÝ3.KYUKobra KladnoVojta ANDRŠ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Luděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip RUČKA4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel NEVRKLA2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš SMUTNÝ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid VEDRAL4.KYUGRYF z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŠtěpán MIČKA3.KYUSPORT UNION, z. s.Matěj PAVEL2.KYUSPORT UNION, z. s.
Kata, Dorostenky
Mira BUČKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecEliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Muži U21
Matěj ŘÍHA2.KYUGRYF z.s.Pavel MIKEŠ4.KYUFight Club České BudějoviceVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Tomáš KOUBA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy U21
Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team - ChodovAdéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata tým, Muži (senioři)
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Junioři
Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]David VEDRAL4.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Marek FRINTA3.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Jakub DRÁPALÍK3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate Písek [Středočeský Kraj(Nechyba, Melich, Štáhlavský)]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata dorostenky]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Tereza KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠI2.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petr PAULUS5.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Michal GALUŠKA1.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Mgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z. s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOndřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Jan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMiroslav BOGUSKÝ4.DANChampions team - ChodovJindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaMilan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Petr PAULUS5.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Dominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceMichal GALUŠKA1.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKlára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMonika BURGEROVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceHana REBLJANOVÁ4.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Magdalena TUŠLOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAlice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team - Chodov
Kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMonika BURGEROVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team - ChodovLucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Junioři, -55 kg
Petr PELIKÁN2.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Jáchym DIMOV3.KYUKobra KladnoFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub SCHÁNILEC2.KYUSKP karate PísekDominik SMOLA3.KYUSKP karate PísekMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš MACEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndra CHVÁTAL4.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite, Junioři, -76 kg
Martin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceIvan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor MILLER3.KYUKobra KladnoMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš MALÝ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecGleb EREMENKO1.KYURed Dragon TeamKryštof IVANKA5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří DUBA2.KYUKarate Vision PrahaRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate Hlinsko
Kumite, Junioři, +76 kg
Lukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Lukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Juniorky, -48 kg
Lucie ČONDLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceHana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Juniorky, -53 kg
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Alena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub ChodovAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Linda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea GALOVÁ6.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Juniorky, -59 kg
Hana DOLEŽALOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNela OSOUCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecSára SVOBODOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Juniorky, +59 kg
Kateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna HARRIES1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMonika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaMartina ŠÁCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina SOTONOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Matyas FATKA3.KYUFight Club České BudějoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Vojta ANDRŠ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceMarek FRINTA3.KYUGRYF z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostMatouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Ondřej RYCHLÝ3.KYUFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal HURNÍK4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍK5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel KUBÍČEK6.KYUChampions team - ChodovMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club LounyDan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaBenedikt MRÁZEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym ŠANDA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
David KLEWAR3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MALÝ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.František MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club LounyAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Radek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub ŠPRYSL6.KYUSK Karate Shotokan LiberecArtem PROTKO6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří ENDRŠT5.KYUChampions team - ChodovDaniel VANĚK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Aneta KADLECOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Michaela MIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Agáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KERBELOVÁ3.KYUChampions team - ChodovKateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecKarolína ŘEZNÍČKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza HATLAPATKOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Mira BUČKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza BORKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna LEVOVÁ6.KYUŠkola bojových umění NaramaNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyKateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Monika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Muži U21, -60 kg
Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite, Muži U21, -75 kg
Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Antonín NOVÁK5.KYUChampions team - ChodovJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate Hlinsko
Kumite, Muži U21, -84 kg
Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Muži U21, +84 kg
Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš JÍLEK2.KYUChampions team - Chodov
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKlára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika BURGEROVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceHana REBLJANOVÁ4.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Magdalena TUŠLOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAlice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team - ChodovAnna LOJDOVÁ2.KYUChampions team - ChodovLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Magdalena TUŠLOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight seniorky]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Monika BURGEROVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Martin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]
Kumite tým, Juniorky
Bianka MACHOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Nela OSOUCHOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Kateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Martina ŠÁCHOVÁ2.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
David KLEWAR3.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Ondřej RYCHLÝ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Radek LÁCHA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Daniel VANĚK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]František MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]David SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Daniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Michal HURNÍK4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ B]Martin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Jakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Kumite tým, Dorostenky
Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Aneta KADLECOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Eliška GUBÍKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence Coach, Coach karate (kalendářní rok)
Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceKarel KESL8.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Iva KESLOVÁ6.DANKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Svatopluk SEKANINA2.DANKarate Klub Jeseník o.s.Svatopluk SEKANINA5.DANKarate Klub Jeseník o.s.Aleš HRÁCH3.DANKobra KladnoPetr KOSINA2.DANKarate klub LICHNICE, z.s.Bronislav PUZRLA4.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan JANČÁK2.DANShotokan karate dó TJ SadskáRadek PEŠAN1.KYUKarate Klub ChodovPavel ZNAMENÁČEK5.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Martin KULÍK1.DANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateBlanka PYTLÍKOVÁ5.DANBUDO Plzeň z.s.Bc. Jakub DEBRECENYI2.DANHAKUBA Karate OstravaPavel HORŇÁK2.DANSK Karate Shotokan LiberecPetra PISKAČOVÁ5.DANSK Karate Shotokan LiberecHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecJaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bc. Petr KOCMÁNEK4.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kamil GUZEK5.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radovan ANDRLE DiS. 2.DANKarate PoličkaJana BĚLICOVÁ1.DANKARATE HavířovLuboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíIvana HORDĚJČUKOVÁ2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíMiroslav HÝSEK3.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceMonika VOJTOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceMarek RENDLA2.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Ing. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ2.KYURed Dragon TeamMgr Petra PECEKOVÁ1.DANRed Dragon TeamRoman LYSONĚK3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ing. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyKarel STRNAD6.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš HONZÍK2.KYUGRYF z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ5.DANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Josef FOGL2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMiroslav BOGUSKÝ4.DANChampions team - ChodovAleš SPÁLOVSKÝ1.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDaniel ČERNOHORSKÝ3.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ1.DANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Mgr. Petr NECHYBA3.DANSPORT UNION, z. s.Jiří ČEPIČKA3.KYUSPORT UNION, z. s.Jiří BOUBLÍK1.DANShotokan karate club LounyDavid KUČERA1.DANShotokan karate club LounyMatěj HULÍK2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Roman KRÁTKÝ3.DANKARATE TEAM KCK LetohradJan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin BREJCHA4.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch ŠPETLÁK2.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceBc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis. 1.KYUSKBU Trutnov, z. s.Miloslav ZDRAŽIL6.DANOddíl karate Hlinsko
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Luděk MELICH3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš MAULESportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarie LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaRobert ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Luděk MICHALICANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef ANDERLEWarriors Karate - WKKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel BURDA1.DANKarate Vision PrahaVladimír LIMBURSKÝ3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal STRNAD3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna MARKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradIlian KIROVSportovní klub Karate MostVladimír ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna VOKATÁ6.KYUSKP karate PísekBc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekLadislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Lucie ROSOVÁSKBU Trutnov, z. s.Milan NETOLICKÝ4.KYUOddíl karate Hlinsko