Český svaz karate

Vamberecký lvíček 2019 (27.4.2019)
190427_lvicek.pdf
257 startů, 125 závodníků, 14 klubů
Kata, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu)
Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel TŮMA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David VOKÁL8.KYUOddíl karate HlinskoMatyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSamuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)
Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adéla POSPÍCHALOVÁ6.KYUOddíl karate HlinskoAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradZuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela KOBLÍŽKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu)
Filip KUČA6.KYUOddíl karate HlinskoDominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Matyáš PEŠAVA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate KarvináAdrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš NAHODIL6.KYUSK JihlavaŠtěpán PÁVEK7.KYUSK JihlavaVojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu)
Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Viktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJosefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Starší žáci (8.-7.kyu)
David ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ladislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Pavel HORÁČEK7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaPatrik SUCHÝ6.KYUSK Jihlava
Kata, Starší žákyně (8.-7.kyu)
Karolína ŽILÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináAnna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Starší žáci (6.-4.kyu)
Jakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Viktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Starší žákyně (6.-4.kyu)
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna VAVREČKOVÁ5.KYUKarate TJ FulnekTereza BOUCHNEROVÁ5.KYUSK JihlavaNatálie SUCHÁ4.KYUSK JihlavaNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu)
Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJosef HRADIL5.KYUKarate TJ FulnekPatrik PĚLA5.KYUKarate TJ FulnekJan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináVáclav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip BARTŮŠEK5.KYUSK JihlavaDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Georgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu)
Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 (6.-4.kyu)
Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata duo, ml. žactvo
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK TF]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata duo, st. žactvo
Dominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE 2]
Kata tým, ml. žáci
Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Václav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové C]Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate Karviná [Karviná 1]Hynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate Karviná [Karviná 2]Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Jakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]Michal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]Albert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]
Kata tým, ml. žákyně
Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Simona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]Josefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]Soňa ŠTĚRBOVÁ5.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]
Kata tým, st. žáci
Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové B]
Kata tým, st. žákyně
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Dračice KCK]Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 3]
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), -32 kg
Radim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), +32 kg
Jakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel TŮMA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), -30 kg
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), +30 kg
Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Matyáš PEŠAVA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate KarvináKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš NAHODIL6.KYUSK Jihlava
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Jan HAVERLAND8.KYUKarate TJ FulnekOndřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíHynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináAdrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináVojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Viktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJosefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSoňa ŠTĚRBOVÁ5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Anna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), -39 kg
Jakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), -52 kg
Ladislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel HORÁČEK7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaPatrik SUCHÝ6.KYUSK Jihlava
Kumite, Starší žákyně (8.-7.kyu), -42 kg
Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináAnna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -39 kg
Ondřej KUBALÁK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Viktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -52 kg
Jakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -60 kg
Daniel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), +60 kg
David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), -42 kg
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie SUCHÁ4.KYUSK Jihlava
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), -50 kg
Anna VAVREČKOVÁ5.KYUKarate TJ FulnekTereza BOUCHNEROVÁ5.KYUSK Jihlava
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), +50 kg
Nela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu), -35 kg
Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJosef HRADIL5.KYUKarate TJ FulnekMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináVáclav KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu), +35 kg
Patrik PĚLA5.KYUKarate TJ FulnekJan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip BARTŮŠEK5.KYUSK JihlavaMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Georgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu), -35 kg
Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu), +35 kg
Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (6.-4.kyu), +30 kg
Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite tým, Starší žáci
Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Daniel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Pavel KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Drakouni KCK]Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové B]
Kumite tým, Starší žákyně
Sára STEJSKALOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Dračice KCK]Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]