Český svaz karate

Vamberecký lvíček 2019 (27.4.2019)
190427_lvicek.pdf
257 startů, 125 závodníků, 14 klubů
Kata, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu)
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSamuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Maxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Daniel TŮMA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid VOKÁL6.KYUOddíl karate Hlinsko
Kata, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)
Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela KOBLÍŽKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Sabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla POSPÍCHALOVÁ6.KYUOddíl karate HlinskoKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu)
František DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináFilip KUČA6.KYUOddíl karate HlinskoDominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lukáš NAHODIL6.KYUSK JihlavaŠtěpán PÁVEK7.KYUSK JihlavaMatyáš PEŠAVA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRadomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate Karviná
Kata, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu)
Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Josefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMarie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kata, Starší žáci (8.-7.kyu)
Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaLadislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel HORÁČEK7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Patrik SUCHÝ6.KYUSK JihlavaDavid ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata, Starší žákyně (8.-7.kyu)
Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináKarolína ŽILÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata, Starší žáci (6.-4.kyu)
Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek KUČERA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žákyně (6.-4.kyu)
Tereza BOUCHNEROVÁ5.KYUSK JihlavaKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie SUCHÁ4.KYUSK JihlavaAnna VAVREČKOVÁ5.KYUKarate TJ Fulnek
Kata, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu)
Filip BARTŮŠEK5.KYUSK JihlavaMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináJosef HRADIL5.KYUKarate TJ FulnekJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Dominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Patrik PĚLA5.KYUKarate TJ FulnekOndřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu)
Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkKateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 (6.-4.kyu)
Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata duo, ml. žactvo
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK TF]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata duo, st. žactvo
Dominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE 2]
Kata tým, ml. žáci
Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové C]Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate Karviná [Karviná 1]Hynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate Karviná [Karviná 2]Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Jakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]Michal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]Albert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - B]
Kata tým, ml. žákyně
Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Josefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]Simona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]Soňa ŠTĚRBOVÁ5.KYUShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská - A]
Kata tým, st. žáci
Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové B]
Kata tým, st. žákyně
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Dračice KCK]Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 3]
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), -32 kg
Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMaxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), +32 kg
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub HORÁK7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TŮMA7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), -30 kg
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), +30 kg
Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
František DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináLukáš NAHODIL6.KYUSK JihlavaMatyáš PEŠAVA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate Karviná
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináJan HAVERLAND8.KYUKarate TJ FulnekHynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináOndřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch SIBERA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMarie ŠENKYŘÍKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Soňa ŠTĚRBOVÁ5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Anna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), -39 kg
Jakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), -52 kg
Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaLadislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel HORÁČEK7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Patrik SUCHÝ6.KYUSK Jihlava
Kumite, Starší žákyně (8.-7.kyu), -42 kg
Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate Karviná
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -39 kg
Ondřej KUBALÁK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Viktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -52 kg
Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek KUČERA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MINÁŘ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), -60 kg
Tobiáš KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci (6.-4.kyu), +60 kg
David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), -42 kg
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie SUCHÁ4.KYUSK Jihlava
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), -50 kg
Tereza BOUCHNEROVÁ5.KYUSK JihlavaAnna VAVREČKOVÁ5.KYUKarate TJ Fulnek
Kumite, Starší žákyně (6.-4.kyu), +50 kg
Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu), -35 kg
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináJosef HRADIL5.KYUKarate TJ FulnekJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (6.-4.kyu), +35 kg
Filip BARTŮŠEK5.KYUSK JihlavaGeorgis-Maximilian KARADZOS5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Patrik PĚLA5.KYUKarate TJ FulnekOndřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu), -35 kg
Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Elena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (6.-4.kyu), +35 kg
Vendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (6.-4.kyu), +30 kg
Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite tým, Starší žáci
Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Pavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Drakouni KCK]Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové B]
Kumite tým, Starší žákyně
Sára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Dračice KCK]Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate Do Dvůr Králové]
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897