Český svaz karate

2. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 (12.5.2019)
2kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_20190512.pdfExterní odkazFacebook
331 startů, 91 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KRATĚNANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovSofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ema LIDAŘÍKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
David LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodPetr KOUŘIL8.KYUSokol karate TišnovTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jonáš KRATOCHVÍL8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Dalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Čeněk VYHLÍDAL8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
David ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVratislav HLOŽEK8.KYUSokol karate TišnovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovMatěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Nikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef MRÁZEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Klaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovLiliana JUSTOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovAleš CIMPRYCH8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovSofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
David LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jonáš KRATOCHVÍL8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Dalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVratislav HLOŽEK8.KYUSokol karate TišnovVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovMatěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovOndřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Nikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef MRÁZEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Klaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovLiliana JUSTOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovAleš CIMPRYCH8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
David LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovMatěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovNikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef MRÁZEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Klaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovPetra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovLiliana JUSTOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovMatěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Klaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch URBÁNEK6.KYUSokol karate TišnovMatěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovJosef MRÁZEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897