Český svaz karate

2. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 (12.5.2019)
2kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_20190512.pdfExterní odkazFacebook
331 startů, 91 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KRATĚNANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ema LIDAŘÍKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSofie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Petr KOUŘIL8.KYUSokol karate TišnovJan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Dalimil DANĚK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDAL8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David LOPUŠNÍK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovJonáš KRATOCHVÍLKarate Klub Jeseník o.s.Jakub KORIŤÁKKarate Klub Jeseník o.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Vratislav HLOŽEK8.KYUSokol karate TišnovVojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovNikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovOndřej RYCHLÝKarate Klub Jeseník o.s.Josef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovFilip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Aleš CIMPRYCH8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDaniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovPetra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSofie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Dalimil DANĚK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David LOPUŠNÍK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovJonáš KRATOCHVÍLKarate Klub Jeseník o.s.Jakub KORIŤÁKKarate Klub Jeseník o.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Vratislav HLOŽEK8.KYUSokol karate TišnovVojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovNikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovOndřej RYCHLÝKarate Klub Jeseník o.s.Josef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovFilip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Aleš CIMPRYCH8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDaniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovPetra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Martin SEDLÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Dalimil DANĚK8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David LOPUŠNÍK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovDavid VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovNikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovJosef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovFilip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovPetra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KREJČIŘÍK8.KYUSokol karate TišnovJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodZora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovJan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Nikol KÍNIOVÁ6.KYUSokol karate TišnovMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoIrena BRÁZDILOVÁ6.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Vojtěch URBÁNEK7.KYUSokol karate TišnovTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJosef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK Brno