Český svaz karate

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2019 (18.5.2019)
190518_omms.pdf
304 startů, 166 závodníků, 24 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceViktor GALL3.KYUŠSK karate KarvináLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Richard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Leona BIDRMANOVÁ2.KYUVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vladimír FAFEK3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Adéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDenisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináZuzana HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradValentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANEva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Natálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAndrea ŠVRČKOVÁ1.DANKarate SVČ Amos Český TěšínEva ŠVUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana WINIARSKÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Mustafa BUKFIFA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Josef DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid KUNDRÁT4.KYUKarate Team BohuniceOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NAJSAR4.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Roman PAVUK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch PODVESKÝ3.KYUVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej TICHÝ3.KYUKarate Team BohuniceMilan TROSCHOK5.KYUŠSK karate KarvináVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VAŠEK1.DANKARATE TYGR SHOTOKANOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VRÁTNÝ3.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Karina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradHelena HÁJKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Valentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Elen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Lucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaSára STEJSKALOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEva ŠVUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Lukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináDavid HERMANN4.KYUM.M. RYU OSTRAVAAdam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Marek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaŠtěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Anna HOŠÁKOVÁ5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Alla KLYVETS6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVendula KUBALÁKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Valerie KUCHAŘOVÁ5.KYUKarate Team BohuniceValérie LONDÝNOVÁ3.KYUKarate Team BohuniceZuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Klára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaNela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaNatálie VÍTKOVÁ4.KYUM.M. RYU OSTRAVA
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMax MENČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Ondřej NOVÁK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradElen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Nela KUBELKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela LONDÝNOVÁ3.KYUKarate Team BohuniceKateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu)
Jan HOFFMANN5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceHynek HOLLEIN6.KYUŠSK karate KarvináJan MAJER7.KYUŠSK karate KarvináVíctor SÁNCHEZ6.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu)
Johana BÁRDYOVÁ5.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Nicole KEPRTOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceAlla KLYVETS6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradStella PRÁTOVÁ3.KYUKarate Team BohuniceKateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTaťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Johana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Mladší žáci 8-9 (8.-7.kyu)
Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít HOLINKA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš KMONÍČEK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Lukáš KRÁTKÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej MAREŠ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek NOVÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš RICHTER7.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePatrik RICHTER8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 8-9 (8.-7.kyu)
Kristýna KEPRTOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceNela KUBELKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMia PRÁTOVÁ3.KYUKarate Team BohuniceDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTaťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Leila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSabina SVĚTLÍKOVÁ6.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Mladší žáci 5-7 (8.-7.kyu)
Vojtěch BUREŠ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav HUDEČEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 5-7 (8.-7.kyu)
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradStella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Viktor GALL3.KYUŠSK karate KarvináMartin HANÁK4.KYUTJ karate TřebíčLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
David POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Alex VODIČKA1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Vladimír FAFEK3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jakub MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alex VODIČKA1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáValentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANAndrea ŠVRČKOVÁ1.DANKarate SVČ Amos Český Těšín
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej KUBALÁK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Josef DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej TICHÝ3.KYUKarate Team BohuniceDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Elen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Valentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaSára STEJSKALOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BLAŽKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaAndrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaAdam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Valerie KUCHAŘOVÁ5.KYUKarate Team BohuniceValérie LONDÝNOVÁ3.KYUKarate Team BohuniceNela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Adéla BLAŽKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčMax MENČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Elen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897