Český svaz karate

Májový pohár nadějí 2019 (12.5.2019)
190512_majovy_pohar.pdf
150 startů, 106 závodníků, 13 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef KOSKUBA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍD4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTimmy NGUYEN-THAISON5.KYUKobra KladnoVladislav HOUT5.KYUKobra KladnoSamuel RATAJ6.KYUKobra KladnoJan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemCharlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠimon ODLAS6.KYUKobra KladnoMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMikuláš PATER3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Medard POPOVIČ5.KYUTJ Teplice Letná z.s.Jan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatyáš ŽÁK7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Magdaléna FIŠAROVÁ5.KYUKobra KladnoValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Františka KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryEma FILIPSKÁ4.KYUTJ Teplice Letná z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Oldřich PULEC6.KYUKobra KladnoFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan STRHAN6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominik VANCL7.KYUTJ Teplice Letná z.s.Dominik TŮMA7.KYUTJ Teplice Letná z.s.David TIEP-TRAN-MINH7.KYUTJ Teplice Letná z.s.Jan ČERMÁK5.KYUTJ Teplice Letná z.s.Filip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDai-Le NAM8.KYUTJ Teplice Letná z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Nikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, žáci 5-9 (8.-7.kyu)
Jaroslav DĚDEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MANSFELD7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VUONG-MINH-DUC7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Timon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jiří KVIDERA7.KYUTJ KARATE PrahaDavid DAVID7.KYUTJ KARATE PrahaMichal VISLOCKÝ7.KYUTJ KARATE PrahaDaniel BĚLOHLÁVEK7.KYUTJ KARATE PrahaLadislav ŠORŠ7.KYUTJ KARATE PrahaFilip NOHEJL7.KYUTJ KARATE PrahaFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, žákyně 5-9 (8.-7.kyu)
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka ČEPIČKOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška PILECKÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla POSPÍCHALOVÁ6.KYUOddíl karate HlinskoDaniela SOCHOVÁ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kristýna HROMÁDKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaSophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela VIPLEROVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSofie HORŇÁKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLeona POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, žáci 10-13 (8.-7.kyu)
Matyáš ANDĚL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HOLUB7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej MUSIL7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip POSPICHAL6.KYUOddíl karate HlinskoDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub VOMÁČKA5.KYUTJ KARATE PrahaJakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, žákyně 10-13 (8.-7.kyu)
Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantiška KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Natálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina TURKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaKatarína VISLOCKÁ7.KYUTJ KARATE PrahaEmma FERZIKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaLucie AIDLPESOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
Kata tým, ml. žáci
Dominik TŮMA7.KYUTJ Teplice Letná z.s. [karate Teplice]Jiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION KOUČAGRE]Jan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION RŮVOŠIM]Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, ml. žákyně
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČERNÝČME]Adéla KONŮPKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION KONGRELA]Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION MARČEVIP]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VOVOPRA]
Kata tým, st. žáci
Timmy NGUYEN-THAISON5.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno]Samuel RATAJ6.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno]Vladislav HOUT5.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno]Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION PAFOZI]Petr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION SEHLAKUČ]Dominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, st. žákyně
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Samuel RATAJ6.KYUKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMikuláš PATER3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Oldřich PULEC6.KYUKobra Kladno