Český svaz karate

Memoriál Miroslava Šianského 2019 (2.6.2019)
190602_memorial_siansky.pdf
420 startů, 227 závodníků, 23 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANG5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Božena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁ1.DANKarate Team Bohunice
Kata jednotlivci, Junioři
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik VOVES5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Juniorky
Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Dorostenci
Bilguun ALTAN-OD6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Rostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VEDRAL2.KYUGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Josef DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš HOUSKA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vladislav HOUT5.KYUKobra KladnoJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek KUČERA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTomáš RAICH6.KYUGRYF z.s.Samuel RATAJ6.KYUKobra KladnoJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍD4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Karel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch VRÁTNÝ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Valeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jakub DOČKAL2.KYUKarate Team BohuniceDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠimon ODLAS6.KYUKobra KladnoSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŠOUREK5.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Magdaléna FIŠAROVÁ5.KYUKobra KladnoJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Františka KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNicole KEPRTOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecValérie LONDÝNOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Oldřich PULEC6.KYUKobra KladnoJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.František ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan STRHAN6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Daniela LONDÝNOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Muži U21
Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANG5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Vojtěch BERGMANN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMaxim FALION6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam HAMPEJS7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik KINDL7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Radek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin SZTOLARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDenis ŠKIRDA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid VUONG-MINH-DUC6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří ZIKMUND7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Viktorie BRZOBOHATÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anežka ČEPIČKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla KONŮPKOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovMarkéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška PILECKÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEma ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavlína SVOBODOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNela VIPLEROVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DOLEŽAL7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj DOMECKÝ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid GRÖSSER6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HOLUB7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin KOLLER8.KYUShotokan karate club LounyJiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel LENERT6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav LEROCH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel MÁLEK5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaOndřej MUSIL7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaRichard PANOCHA7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club LounyPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club LounyPetr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club LounyMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Lucie AIDLPESOVÁ5.KYUShotokan karate club LounyŠtěpánka BAUEROVÁ7.KYUKarate Klub ChodovViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSandra FIALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFrantiška KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNicole KEPRTOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceSylvie KOKHANINA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDiana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub ChodovTerezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza SADÍLKOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovJosefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Magdaléna ZACHOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Masters muži 40+
Michal BUREŠ1.DANShotokan karate club LounyMgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Masters ženy 35+
Kateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Lada KLEINEROVÁ4.KYUShotokan karate club LounyBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavla ŠIMONOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny B]
Kata tým, Juniorky
Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
Kata tým, ml. žáci
Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda,Hampejs,Falion]Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Derfl,Macek,Hmilánský]Dominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec C]Filip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec C]Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec C]Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Václav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Martin SZTOLARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Denis ŠKIRDA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Sainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Simone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otranto]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman]
Kata tým, ml. žákyně
Adéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Markéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
Kata tým, st. žáci
Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec B]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec B]Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec B]Petr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Karel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Pavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]David FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]
Kata tým, st. žákyně
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU A]Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Veronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec D]Zuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec D]Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec D]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí A]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Marešová]
Kata duo, dorostenci až muži
Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF Liberec]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [GRYF Liberec]Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny B]David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Bilguun ALTAN-OD6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]
Kata duo, dorostenky až ženy
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
Kata duo, ml. žáci
Vojtěch BERGMANN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Bergman,Kindl]Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda]Ondřej ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Čmelík O.]Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Derfl,Macek]Šimon ODLAS6.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno 2]Oldřich PULEC6.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno 2]Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec D1]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec D1]Václav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Petr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny B]Pavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Simone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otranto]Petr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otranto]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Hmilánský]
Kata duo, ml. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hloušková,Svobodová]Adéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Markéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Nicole KEPRTOVÁ4.KYUKarate Team Bohunice [KTB team]Daniela LONDÝNOVÁ4.KYUKarate Team Bohunice [KTB team]Lucie AIDLPESOVÁ5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny A]Ema ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Nývltová]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Nývltová]Anežka ČEPIČKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Viplerová]Nela VIPLEROVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Viplerová]Nikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
Kata duo, st. žáci
Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Vladislav HOUT5.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno 1]Samuel RATAJ6.KYUKobra Kladno [Kobra Kladno 1]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon Team [Red Dragon Team]Martin KOLLER8.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny B]Karel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny B]Jakub BURIÁN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [SPORT RELAX DĚČÍN]Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]
Kata duo, st. žákyně
Štěpánka BAUEROVÁ7.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Tereza SADÍLKOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hrochová]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyDavid KUČERA1.DANShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyDavid KUČERA1.DANShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Miroslava SCHUBERTOVÁ1.DANKarate Team Bohunice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Miroslava SCHUBERTOVÁ1.DANKarate Team Bohunice
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Martin KOČÁREK3.KYUSportovní klub Karate MostMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Václav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Anna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Kristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyDavid VEDRAL2.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Jakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Michal ADAMEC5.KYUSportovní klub Karate MostJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecRoman KUNEŠ6.KYUSportovní klub Karate MostDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Alexandr KOŠŤÁK5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMichal KOUT3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek KUČERA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš RAICH6.KYUGRYF z.s.Samuel RATAJ6.KYUKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Josef DOČKAL1.KYUKarate Team BohuniceJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Vojtěch VRÁTNÝ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŠOUREK5.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jakub DOČKAL2.KYUKarate Team BohuniceDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Natálie PICHLOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Valérie LONDÝNOVÁ4.KYUKarate Team BohuniceNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Oldřich PULEC6.KYUKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Viktor EMANUEL6.KYURed Dragon Team
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897