Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 2.kolo (1.6.2019)
190601_nps2.pdf
527 startů, 310 závodníků, 67 klubů
Kata, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekOndřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Marie PRAJZLEROVÁ3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Michal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona HLAVÁČKOVÁ3.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavValentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta ZÁRUBOVÁ4.KYUTJ KARATE PrahaAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Dorostenci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš OTTA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Dorostenky
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Kateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, Muži U21
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceMatteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Mgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno - výběr JMK]
Kata tým, Juniorky
Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Václav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFilip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoPetr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Jaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Miroslav BOGUSKÝ5.DANChampions team z.s.Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceRichard PAIL6.KYUKARATE HavířovTomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Kamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecMgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Kamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetr PELIKÁN1.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Junioři, -68 kg
Viktor GALL3.KYUŠSK karate KarvináLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecRadek MURDOCH6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -48 kg
Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Alena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub Chodov
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNela OSOUCHOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovLenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kalina SLAVOVA2.KYUKarate Vision PrahaAneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Juniorky, +59 kg
Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Anna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecLucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana TEKELY3.KYUChampions team z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s.Jan MAŘÍK5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKMartin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek TRNOVSKÝ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJiří ENDRŠT3.KYUChampions team z.s.Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Martin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan HORÁK4.KYUChampions team z.s.Radek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub ŠPRYSL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradGabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecBarbora KERBELOVÁ2.KYUChampions team z.s.Michaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži U21, -75 kg
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Muži U21, -84 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Antonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.
Kumite, Muži U21, +84 kg
Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite tým, Muži (senioři)
Adam HORVÁTH6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Kumite tým, Junioři
Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate Písek [SKP karate Písek]Dominik SMOLA1.DANSKP karate Písek [SKP karate Písek]
Kumite tým, Juniorky
Nela OSOUCHOVÁ1.DANFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight seniorky]Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov [KARATE team]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Adéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
David KLEWAR2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAR]Daniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenky
Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]
Licence Coach, Coach (duplikát)
Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové Hrady
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Radek ANTOŠ1.DANKarate Spartak VrchlabíDaniel BURDA1.DANKarate Vision PrahaLukáš EXLER1.KYUKASR ŽAMBERKJindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížAndrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Bc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekJaromír KUBÁT1.DANKarate Spartak VrchlabíAneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr PETŘÍK4.DANCobra Ryu Strakonice z.s.Jiří SMÉKAL2.DANKarate-do Litomyšl, z.s.Jiří ŠVRČEK2.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínJan VAŠÍČEK2.DANTJ KARATE PrahaIng. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Mgr Karel VLČEK1.DANTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Jana DUŠKOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERKZbyšek PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal POHLBUDO KAN, z.s.Sára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLC5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Roman TRTÍKBUDO KAN, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Soňa VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897