Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 2.kolo (1.6.2019)
190601_nps2.pdf
527 startů, 310 závodníků, 67 klubů
Kata, Muži (senioři)
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.Ondřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Marie PRAJZLEROVÁ3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Junioři
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekMartin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kata, Juniorky
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradSimona HLAVÁČKOVÁ3.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta ZÁRUBOVÁ4.KYUTJ KARATE PrahaMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Valentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Dorostenci
Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaFrantišek MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš OTTA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David VEDRAL3.KYUGRYF z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, Dorostenky
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Kateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Andrea ŠIMONOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínEliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAmálie ONDROUŠKOVÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Muži U21
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy U21
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRadka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Mgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec [Shindokan Jidnřichův Hradec]Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]Nikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary ženy]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno - výběr JMK]
Kata tým, Juniorky
Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Václav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KaratePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Filip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoJonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubJakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Jaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMiroslav BOGUSKÝ4.DANChampions team z.s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Richard PAIL6.KYUKARATE HavířovMilan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecZuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KaratePetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceRadka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKamila HORÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetr PELIKÁN2.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Dominik SMOLA1.KYUSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, -68 kg
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor GALL3.KYUŠSK karate KarvináMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite, Junioři, -76 kg
Ondřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíRadek MURDOCH6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecIvan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Juniorky, -48 kg
Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Juniorky, -53 kg
Linda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub Chodov
Kumite, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaKalina SLAVOVA2.KYUKarate Vision PrahaNela OSOUCHOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov
Kumite, Juniorky, +59 kg
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceNikola MELICHAROVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateZuzana TEKELY3.KYUChampions team z.s.Anna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Šárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan MAŘÍK5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s.Dan SYROVÝ1.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek TRNOVSKÝ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovMarian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERK
Kumite, Dorostenci, -70 kg
František MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaJiří ENDRŠT5.KYUChampions team z.s.Vojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan HORÁK5.KYUChampions team z.s.Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub ŠPRYSL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecBarbora KERBELOVÁ3.KYUChampions team z.s.Gabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovKarolína ŘEZNÍČKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaAndrea ŠIMONOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Muži U21, -75 kg
Filip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate Hlinsko
Kumite, Muži U21, -84 kg
Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAntonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži U21, +84 kg
Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Petra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Michaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceRadka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite tým, Muži (senioři)
Adam HORVÁTH6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Kumite tým, Junioři
Dominik SMOLA1.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek]Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek]
Kumite tým, Juniorky
Nela OSOUCHOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight seniorky]Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov [KARATE team]Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Adéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
David KLEWAR2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]František MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Daniel SADKE4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam BALCÁREK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAR]Kryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenky
Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Nela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]
Licence Coach, Coach (duplikát)
Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové Hrady
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Bc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekAndrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJiří ŠVRČEK2.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínRadek ANTOŠ1.DANKarate Spartak VrchlabíJaromír KUBÁT1.DANKarate Spartak VrchlabíJan VAŠÍČEK2.DANTJ KARATE PrahaPetr PETŘÍK4.DANCobra Ryu Strakonice z.s.Aneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel BURDA1.DANKarate Vision PrahaJiří SMÉKAL2.DANKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr Karel VLČEK1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Pavla MUSILOVÁ PhD.3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš EXLER1.KYUKASR ŽAMBERK
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Michal POHLBUDO KAN, z.s.Soňa VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Roman TRTÍKBUDO KAN, z.s.Zbyšek PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Sára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLC5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jana DUŠKOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERK
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897