Český svaz karate

NP žactva 2019 - 1.kolo (8.6.2019)
190608_npz1_propozice.pdf
505 startů, 329 závodníků, 41 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matyáš HOUSKA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER2.KYUTJ karate Nové HradyJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK4.KYUSKP karate PísekTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Josef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKA4.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODavid FORIŠ2.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z. s.David ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.David BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaŠtěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Karel BENDA3.KYUChampions team z.s.Radek TIRALA5.KYUChampions team z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie PATEROVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁ4.KYUSKP karate PísekMiroslava VOKATÁ4.KYUSKP karate PísekAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdaléna FUKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAneta LE4.KYUChampions team z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s.Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaKryštof BERNARD4.KYUFight Club České BudějoviceTadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceJan BĚLE4.KYUSKP karate PísekDavid HOLOŠEVIČ4.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekJáchym JETEL2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mikuláš PATER4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Antonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub MAREČEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub FAJT5.KYURed Dragon TeamDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z. s.Jan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKlára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEster NOVÁKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Angelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mariia KOBERNYK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Zuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin ENEV5.KYUFight Club České BudějoviceMatouš HOLEK4.KYUFight Club České BudějoviceOndřej LÁCHA6.KYUFight Club České BudějoviceMarcel MALÝ6.KYUFight Club České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEK6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš PEŠEK6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA6.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Nicol CIRHANOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla LERCHE6.KYUFight Club České BudějoviceLenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, ml. žáci
Kryštof BERNARD4.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata ml žáci A]Jaromír MUSIL6.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata ml žáci B]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Evan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Klára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata ml žákyně A]Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]
Kata tým, st. žáci
Tadeáš BÍNA3.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata st žáci]Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan liberec B]Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan liberec B]Vít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan liberec B]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ondřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team A]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team A]Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s. [Champions team A]Aneta LE4.KYUChampions team z.s. [Champions team B]Klára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s. [Champions team B]Natálie SOUKOPOVÁ4.KYUChampions team z.s. [Champions team B]Marie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata st žákyně]Daniela MALÁ5.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata st žákyně B]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová,Hloušková]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan Liberec A]Kristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceBruno DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKA4.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robert CHVÁTAL5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Matěj KORYTAR4.KYUFight Club České BudějoviceOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam FRINTA4.KYUSKP karate PísekJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKVít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŘEZANKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecViktor KUČERA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z. s.Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Karel BENDA3.KYUChampions team z.s.Radek TIRALA5.KYUChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER2.KYUTJ karate Nové HradyMartin KUTLÁK3.KYUFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTA3.KYUFight Club České BudějoviceVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal POLÁK3.KYUSPORT UNION, z. s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčMichal KOUT3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecAlexandr KOŠŤÁK5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEK4.KYUFight Club České BudějoviceJakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Matyáš JURÍK4.KYUFight Club České BudějoviceMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš FARKAŠ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJiří ENDRŠT5.KYUChampions team z.s.Václav LUGERT6.KYUChampions team z.s.Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Daniela MALÁ5.KYUFight Club České BudějoviceNikola NOVOTNÁ6.KYUFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceMiroslava VOKATÁ4.KYUSKP karate PísekLucie PATEROVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta LE4.KYUChampions team z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Natálie SOUKOPOVÁ4.KYUChampions team z.s.Antonie VLČKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta BROŽOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z. s.Amélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Marek BERÁNEK6.KYUFight Club České BudějoviceKryštof BERNARD4.KYUFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějoviceMikuláš PATER4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Antonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš VAŘIL6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Sebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaJindřich BEROUNSKÝ6.KYUFight Club České BudějoviceTadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějovicePetr KIPRÝ6.KYUFight Club České BudějoviceMartin ENEV5.KYUFight Club České BudějoviceJaromír MUSIL6.KYUFight Club České BudějoviceJan WAGNER5.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš KONOPČÍK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš JAUKER6.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav-Modřínek KUBALA6.KYUTJ Karate České BudějoviceEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub FAJT5.KYURed Dragon TeamDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z. s.Michal BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Adam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ZÍKA6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekJáchym JETEL2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Libor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějovicePavel PYTEL6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.David MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyJaroslav FARABAUER6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE4.KYUSKP karate PísekDavid HOLOŠEVIČ4.KYUSKP karate PísekJosef KOLAŘÍK6.KYUSKP karate PísekLukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel PRAŽÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ISTOMINOV6.KYUTJ Karate České BudějoviceAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceKlára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceSára NEVORALOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKlaudie PEXOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekZuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Sabina DAŇHELOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza WOSTLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela JEŘÁBKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYURed Dragon TeamSofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Angelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTaisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNatálie PICHLOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJana JANEČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Zuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceSimona LAVIČKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemHana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea FIALOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mariia KOBERNYK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Karolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Eliáš BOUBAL6.KYUFight Club České BudějoviceMatouš HOLEK4.KYUFight Club České BudějoviceTomáš PEŠEK6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lukáš CHLÁDEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš BERÁNEK6.KYUFight Club České BudějoviceMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA6.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceIgor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčJan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Marcel MALÝ6.KYUFight Club České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEK6.KYUFight Club České BudějovicePetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias ŠPÁNIK6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Ondřej LÁCHA6.KYUFight Club České BudějoviceDominik STRÁNSKÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceViktor EMANUEL6.KYURed Dragon TeamRudolf FIEDLER6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Nicol CIRHANOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla LERCHE6.KYUFight Club České BudějoviceEva VACHTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceLenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Emma KUTLÁKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceRoman VACEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Licence Coach, Coach (duplikát)
Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové Hrady
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Eva MOTLOVÁ1.DANŠkola bojových umění NaramaIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížLadislav HAVEL2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr FIALA2.DANKarate Klub KyjovJakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetra ŠTENCLOVÁ3.DANKODOKAI BRNO z.s.Martin SUCHYŇA3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Josef SVOBODA1.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAleš VAINER1.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin LEŠKA4.DANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceBc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTOR6.DANTJ Karate České BudějoviceIng František DITTRICH1.KYUGRYF z.s.Jan RUTH2.DANKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichal STRNAD3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Zdeněk VLČEK1.DANTJ karate TřebíčIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecVlastislav BĚHOUN4.DANTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOIng. Jan KASTL3.KYUFight Club České Budějovice
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Karel NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovLubomír VAŠÁK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANIng. Miroslav LÁCHA6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš DITTRICH3.KYUGRYF z.s.Radek HRDLIČKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAngelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKlaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJana ŠŤÁHLAVSKÁ7.KYURed Dragon TeamDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějovicePavel MIKEŠ3.KYUFight Club České Budějovice