Český svaz karate

Krajský přebor ÚKSKe 2019 (16.6.2019)
190616_prebor_ukske.pdf
311 startů, 186 závodníků, 14 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik BANDAS1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal BUREŠ1.DANShotokan karate club LounyJakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANG5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Mgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik VOVES5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecPatrik VOVES5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemErnest ŽIGA5.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Juniorky
Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Dorostenci
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJosef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VEDRAL2.KYUGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš NAJMAN5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍD4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Martin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Viktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Valeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek KONRÁD6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jan KŘESÁLEK5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFrantiška KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Daniel BUI8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Ella KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Muži U21
Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANG5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Vojtěch BERGMANN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaroslav DĚDEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxim FALION6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip LAJTKEP7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan MANSFELD7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin SZTOLARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDenis ŠKIRDA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David VUONG-MINH-DUC6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří ZIKMUND7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Viktorie BRZOBOHATÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anežka ČEPIČKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla KONŮPKOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška PILECKÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeona POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaNela VIPLEROVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club LounyJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DOLEŽAL7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj DOMECKÝ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid GRÖSSER6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin KOLLER8.KYUShotokan karate club LounyJiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub LAJTKEP7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš LANG6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Karel LENERT6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav LEROCH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel MÁLEK5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaRichard PANOCHA7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFrantišek ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club LounyPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Benjemin VRÁNA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatyáš ŽÁK7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Sandra FIALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSylvie KOKHANINA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDiana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEma ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Josefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Magdaléna ZACHOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Masters muži 40+
Michal BUREŠ1.DANShotokan karate club LounyMgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Masters ženy 35+
Božena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
Štěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pavel]Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pavel]Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pavel]Ernest ŽIGA5.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Juniorky
Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
Kata tým, ml. žáci
Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda, Falion, Bergman]Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [DERFL]Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan A]Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan A]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan A]Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin SZTOLARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Adrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Jiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čačaný]Miroslav KUČERA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kučera]Radek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kučera]Ondřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Musil]Jan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Musil]Adam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Filip LAJTKEP7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOman]
Kata tým, ml. žákyně
Sofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Ella KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Eliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Ema ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Adéla KONŮPKOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Klára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čmejlová]Isabella GRELLA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čmejlová]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Leona POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, st. žáci
Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin KOLLER8.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Pavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]David FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Vojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kapuši]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Musil]Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Petr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Severa]Filip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Šimoník]Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Šimoník]Benjemin VRÁNA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, st. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová,Kolankiewiczová, Hloušková]Veronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan B]Zuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan B]Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [shotokan B]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Marešová]Kristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Karel BOURA1.DANGRYF z.s.Jindřich IBL1.DANShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jindřich IBL1.DANShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Ondra CHVÁTAL2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Martin KOČÁREK3.KYUSportovní klub Karate MostTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Václav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna VORLÍČKOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr VACEK3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Jakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Rostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Jakub ŠPRYSL4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Robert CHVÁTAL5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Michal ADAMEC5.KYUSportovní klub Karate MostJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Alexandr KOŠŤÁK5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMichal KOUT3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Viktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichaela NAVRÁTILOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Dominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.František KONRÁD6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Zuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Ella KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Masters muži 40+, BRH
Karel BOURA1.DANGRYF z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897