Český svaz karate

2. kolo Olomouckého poháru talentů 2019 (22.6.2019)
Propozice_Litovel.pdf
128 startů, 30 závodníků, 5 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Štěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KORIŤÁKKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovAdam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip SEDLÁČEK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej RYCHLÝKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSimona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Barbora BUCZKOVÁ7.KYUKarate klub OdryTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanesa BAČKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Štěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KORIŤÁKKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovAdam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip SEDLÁČEK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej RYCHLÝKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSimona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Štěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovAdam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip SEDLÁČEK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSimona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovAdam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip SEDLÁČEK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSimona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanesa BAČKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Štěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovAdam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip SEDLÁČEK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovSimona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov