Český svaz karate

Krajský pohár OSK ČSKe 2019 (22.6.2019)
Propozice_Litovel_1.pdf
104 startů, 53 závodníků, 6 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Erik HOANGVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš TOŠENOVSKÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Pavlína MIČUDOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Anna NAVRÁTILOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kata jednotlivci, Starší žáci
Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník o.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKarolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Petr TOPIČKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matyáš BRABECKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondrej GURSKÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matěj MARKOVSKÝKarate Klub Jeseník o.s.Artur VACULÍKKarate Klub Jeseník o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Natálie GREPLOVÁSK Karate Olomouc z.s.Daniela KOŇAŘÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovVeronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie HORÁKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Vendula KUBALÁKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Antonín PACOVSKÝSK Karate Olomouc z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Štěpán GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vojtěch GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš HÁJEKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kata tým, juniors
Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc a]Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc a]Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Leznová, Skřivánková]Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Leznová, Skřivánková]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Kata tým, žactvo
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc b]Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc b]Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc c]Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc c]Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc c]Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP Holky]Martin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP kluci]Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Erik HOANGVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej KUBALÁKKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Artur VACULÍKKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Petr DÍTĚKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Matěj MARKOVSKÝKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Veronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Vendula KUBALÁKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Antonín PACOVSKÝSK Karate Olomouc z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Štěpán GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vojtěch GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš HÁJEKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.