Český svaz karate

3. kolo Krajského poháru karate Vysočiny 2019 (28.9.2019)
Krajsky_pohar_Karate_KSKV_2019_-_3_kolo.pdf
150 startů, 96 závodníků, 17 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Patrik DANIELSokol karate Tišnov
Kata jednotlivci, Dorostenci
Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip POHLBUDO KAN, z.s.Milan BIELIKSK JihlavaOndřej BULVASK JihlavaDaniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoVanessa PARTLOVÁSK JihlavaBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KÍNISokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovViktor STEGERDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTRDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDavid KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovJakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Patrik SUCHÝSK JihlavaJakub ADAMSK JihlavaAntonín NEČILSK JihlavaŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovNatálie SUCHÁSK JihlavaKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matěj MARKOVSKÝKarate Klub Jeseník z.s.Dan GRYGÁREKDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip POSPICHALOddíl karate HlinskoLukáš NAHODILSK JihlavaFilip BARTŮŠEKSK JihlavaFilip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla POSPÍCHALOVÁOddíl karate HlinskoAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, BRH
Ondřej HORÁČEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, BRH
Adela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčSabina MEDUNOVÁSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Radek NOVOTNÝTJ karate TřebíčHa DO-VINHTJ karate TřebíčBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÝLETKarate Klub KyjovPetr LUŽAKarate Klub KyjovMilan BIELIKSK JihlavaOndřej BULVASK JihlavaJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, BRH
Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoVanessa PARTLOVÁSK Jihlava
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Jan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej KUBALÁKKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan TOUFARTJ karate TřebíčJakub KÍNISokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovViktor STEGERDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTRDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDavid KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patrik SUCHÝSK JihlavaJakub ADAMSK Jihlava
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Barbara HOLEMÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Matěj MARKOVSKÝKarate Klub Jeseník z.s.Artur VACULÍKKarate Klub Jeseník z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip POSPICHALOddíl karate HlinskoLukáš NAHODILSK JihlavaFilip BARTŮŠEKSK JihlavaMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Iva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla POSPÍCHALOVÁOddíl karate HlinskoAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, BRH
Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.
Kata tým, žáci a žákyně tým
Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Amálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]