Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 3.kolo (29.9.2019)
190929_nps3_propozice.pdf
38 startů, 29 závodníků, 13 klubů
Kata, Muži (senioři)
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Šimon BRANDA1.DANSHOBU Academy
Kata, Ženy (seniorky)
Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.
Kata, Junioři
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kata, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kata, Dorostenci
Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata, Dorostenky
Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAmálie ONDROUŠKOVÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata, Muži U21
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WK
Kumite, Junioři, -55 kg
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Gleb EREMENKO1.KYURed Dragon TeamIvan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov
Kumite, Juniorky, +59 kg
Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon Team
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Martin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Vojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MIGLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAnna LEVOVÁ6.KYUŠkola bojových umění NaramaMonika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WK
Kumite tým, Muži (senioři)
Adam HORVÁTH6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Richard PAIL6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]
Kumite tým, Dorostenci
Jakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Naděžda KOČANDRLOVÁ1.DANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJindřich GEISLER2.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Josef ANDERLEWarriors Karate - WK