Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2019 - 3.kolo (29.9.2019)
190929_nps3_propozice.pdf
512 startů, 316 závodníků, 67 klubů
Kata, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekOndřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Šimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Miroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel OPT1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej ŽAMPACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŽaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOV3.KYUKobra KladnoŠimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Valentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaŽaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Dorostenci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš OTTA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAleš PEJCHA2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUGRYF z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Dorostenky
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Emma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, Muži U21
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceMatteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata, Ženy U21
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary muži]Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [Gryf A]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [Gryf A]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Tomáš NECHYBA2.KYUSKP karate Písek [Středočeský Kraj(Nechyba, Melich, Štáhlavský)]
Kata tým, Juniorky
Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [Karate Karvina]Marie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Kumite, Muži (senioři), -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceTomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradPetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Jaroslav BRABEC1.KYUMakoto karate klubFilip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub STUDENÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Jakub FOŘT3.KYUTJ Karate České BudějoviceBc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České BudějoviceJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceJaromír POKORNÝ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaBc. Mikuláš ZÁHOREC1.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Muži (senioři), BRH
Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Bc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaIng. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid ULVR2.KYUKarate Vision PrahaBc. Mikuláš ZÁHOREC1.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceKlára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecMgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceAndrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecLudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), BRH
Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Petr PELIKÁN1.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -61 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOV3.KYUKobra KladnoFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRon SIEGER3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Junioři, -68 kg
Petr HAVLÁSEK1.KYUSKK Budo HavířovOndřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceŠimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate Písek
Kumite, Junioři, -76 kg
Martin BECKOVSKÝ1.KYUSKK Budo HavířovDavid BUKOVSKÝ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecRadek MURDOCH6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Jiří DUBA2.KYUKarate Vision PrahaLukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub KLÍMA1.DANKarate Vision PrahaDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -48 kg
Hana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Linda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAlena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub Chodov
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceAdéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovAneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Eliška VAŠKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Juniorky, +59 kg
Anna HARRIES1.DANGRYF z.s.Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamKristýna HRUŠKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal CVOLIGA2.KYUSKK Budo HavířovBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Matouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Vitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyAdam GLOSS3.KYUKarate Vision PrahaMichal HURNÍK4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍK5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekAlex PAPPALARDO3.KYUFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s.František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecOndřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠINDLER3.KYUSKK Budo HavířovDavid ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -70 kg
David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Jiří ENDRŠT3.KYUChampions team z.s.Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradArtem PROTKO6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan HORÁK4.KYUChampions team z.s.Radek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Bohumil SNOPEK3.KYUFight Club České BudějoviceJakub ŠPRYSL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateGabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora KERBELOVÁ2.KYUChampions team z.s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Tereza BORKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži U21, -75 kg
Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAntonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.
Kumite, Muži U21, -84 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Muži U21, +84 kg
Lukáš JÍLEK2.KYUChampions team z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Klára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Adam HORVÁTH6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Richard PAIL6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION senior]Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION senior]Bc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight ženy]Adéla MEHIC1.DANKarate Vision Praha [Karate Vision]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Dominik SMOLA1.DANSKP karate Písek [SKP karate Písek (Smola, Schánilec)]Lukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Juniorky
Bianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Šárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s. [KARATE team]Sára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s. [KARATE team]Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION juniorky]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION juniorky]
Kumite tým, Dorostenci
Jiří ENDRŠT3.KYUChampions team z.s. [Champions team]Jan HORÁK4.KYUChampions team z.s. [Champions team]Daniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s. [Champions team]Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Kumite tým, Dorostenky
Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION dorost]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION dorost]Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]
Licence Coach, Coach (duplikát)
Milan MACHO2.KYUTJ karate Nové Hrady
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Tomáš ADAMEC1.KYUSKK Budo HavířovMarek FRANTA5.DANSKK Budo HavířovJindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížAndrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLukáš JÍLEK2.KYUChampions team z.s.Lenka JŮZOVÁ2.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Naděžda KOČANDRLOVÁ1.DANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceVladimír LIMBURSKÝ3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Josef ANDERLEWarriors Karate - WK
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Bc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekPavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897