Český svaz karate

NP žactva 2019 - 2.kolo (5.10.2019)
191005_npz2_propozice.pdf
498 startů, 324 závodníků, 40 klubů
Kata, Starší žáci
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Jan BEDNÁŘ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDA1.KYUChampions team z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš HOUSKA3.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaDavid ŠVÁCHA5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radek TIRALA2.KYUChampions team z.s.František TRUBELÍK4.KYUKarate Klub KyjovDaniel VAŠEK1.DANKARATE TYGR SHOTOKANKimi ZITA1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Starší žákyně
Adéla BÁBÍČKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHelena HÁJKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Aneta LE3.KYUChampions team z.s.Adéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceElen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza NOSKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovLucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaEliška POKORNÁ1.KYUChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristýna SUCHYŇOVÁ1.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Kateřina ŠTECOVÁ1.KYUChampions team z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Kryštof BERNARD3.KYUFight Club České BudějoviceTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceMichal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaEvan DVOŘÁK5.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVolodymyr KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jakub MAREČEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK4.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMikuláš PATER2.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jan ŠOUREK4.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej TOŠOVSKÝ5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekMarek VYSKOČIL6.KYUGRYF z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Sofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie KELLEROVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVIva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Tereza LANTOSOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Natálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sofia MAZUR2.KYUGRYF z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Klára SLÍPKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceAmálie STRMISKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin KOUPAL5.KYUFight Club České BudějoviceJakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marcel MALÝ4.KYUFight Club České BudějoviceMax MENČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tomáš OLŽBUT5.KYUFight Club České BudějoviceLeonard ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.David OPREA4.KYUFight Club České BudějoviceVít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Barbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Martin SOBOTÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 7-9
Nicol CIRHANOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceNela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Barbora KABELÁČOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ella KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecIva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka KUNDRÁTOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza NOVÁKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlementina NÝVLTOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie POVIŠEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata tým, ml. žáci
Martin KOUPAL5.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci B]Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [Karate Karviná]Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Ondřej TOŠOVSKÝ5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Tobias ŠPÁNIK5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Evan DVOŘÁK5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, ml. žákyně
Klementina NÝVLTOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Dominika SUCHÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Anna HAVELCOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, st. žáci
David KASTL3.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci]Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec b]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec b]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec b]Jan BEDNÁŘ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]David FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITA1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Vít HAVELEC6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V. I. P. kluci]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁ1.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ1.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ1.KYUChampions team z.s. [Champions team]Klára SLÍPKOVÁ4.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s. [KESL RYU]Adéla BÁBÍČKOVÁ3.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Amálie STRMISKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Andrea FIALOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite, Starší žáci, -39 kg
David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceBruno DVOŘÁK5.KYUTJ Karate České BudějoviceJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PALUCH3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Jan BEDNÁŘ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDA1.KYUChampions team z.s.Michal BRYŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matěj KORYTAR3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDamián KYUS3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC4.KYUTJ Karate České BudějovicePetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David ŘEZANKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA2.KYUChampions team z.s.Antonín TOMAN5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKimi ZITA1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Tadeáš GLET4.KYUSKK Budo HavířovVít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Hynek MRÁZ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal POLÁK1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav ŠEBESTA2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFrantišek TRUBELÍK4.KYUKarate Klub KyjovVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFilip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Jakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš JELÍNEK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecPavel KRÁTKÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACÍČEK3.KYUSKK Budo HavířovVojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán ŠNAJDR3.KYUChampions team z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaLukáš FARKAŠ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMatyáš JURÍK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceVáclav LUGERT3.KYUChampions team z.s.Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Marek ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza KULHÁNKOVÁ2.KYUSKK Budo HavířovAneta LE3.KYUChampions team z.s.Daniela MALÁ3.KYUFight Club České BudějoviceElen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Lucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Soňa PONČÍKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate PísekVeronika ZEDNÍKOVÁ4.KYUSKK Budo Havířov
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaEliška POKORNÁ1.KYUChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Valentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorie ŽWAKOVÁ4.KYUSKK Budo Havířov
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla BLAŽKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJA3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradHelena HÁJKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNela HALTMAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMarkéta KŘEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Lucie MUSILOVÁ2.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovTerezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura POHANKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSára STEJSKALOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Kateřina ŠTECOVÁ1.KYUChampions team z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaKristýna VAŠÍČKOVÁ1.KYUChampions team z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Tomáš ADAMEC5.KYUSKK Budo HavířovKryštof BERNARD3.KYUFight Club České BudějoviceAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaIgor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčMikuláš PATER2.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.David ŠIMOTA2.KYUFight Club České BudějoviceJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceMichal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Evan DVOŘÁK5.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVErik HALAČ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan HRUŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš JAUKER6.KYUTJ Karate České BudějovicePetr KIPRÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří PERNÍK5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan ŠOUREK4.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaMatyáš TOMI3.KYUSKK Budo HavířovMatyáš VAŘIL5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekMarek VYSKOČIL6.KYUGRYF z.s.Jan WAGNER5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jakub FAJT4.KYUKarate Vision PrahaMatěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDennis MEJSNAR5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Damián MOKRÁČEK4.KYUTJ Karate České BudějoviceJaromír MUSIL4.KYUFight Club České BudějovicePavel PYTEL5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Andrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZÍKA5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaroslav FARABAUER5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekDavid ISTOMINOV6.KYUTJ Karate České BudějoviceVolodymyr KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub KOLOUŠEK6.KYUFight Club České BudějoviceMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Martin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Filip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Adéla BOUCHNEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie BUKOVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceTereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Noel JELENOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate Vision PrahaAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateZuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekKlaudie PEXOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Klára SLÍPKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTereza WOSTLOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAndrea FIALOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna HAVELCOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceNatálie KELLEROVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVIva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Emma KUBEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Sofia MAZUR2.KYUGRYF z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sára NEVORALOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU SHOTOKAN z.s.Dominika SUCHÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Mariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza LANTOSOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Karolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie TROBLOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tomáš BERÁNEK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLukáš CHLÁDEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KOUPAL5.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT5.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA4.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel KADLEC6.KYUFight Club České BudějovicePetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMatěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marcel MALÝ4.KYUFight Club České BudějoviceMax MENČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Vít POKORNÝ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Martin SOBOTÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEK4.KYUFight Club České BudějoviceTobias ŠPÁNIK5.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jindřich BEROUNSKÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRudolf FIEDLER6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik STRÁNSKÝ5.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Nicol CIRHANOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceNela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Nelli LAVIČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SCHRBENÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva VACHTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Barbora KABELÁČOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ella KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecIva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka KUNDRÁTOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceEmma KUTLÁKOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRoman VACEK6.KYUTJ Karate České Budějovice
Licence Coach, Coach (duplikát)
Jiří ČEPIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Filip DITTRICH1.DANGRYF z.s.Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁ1.DANVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Marek HULLMAN2.DANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominika HÝSKOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceJaromír LÁCHA1.DANFight Club České BudějoviceAnna LOJDOVÁ1.KYUChampions team z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceKarla PELDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceDavid SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Gabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Martin BEDNÁŘ1.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897