Český svaz karate

3. kolo Krajského poháru OSK ČSKe 2019 (19.10.2019)
191019_olomoucky-pohar.pdf
77 startů, 39 závodníků, 4 kluby
Kata jednotlivci, Junioři
Adam MAJNUŠ1.KYUM.M. RYU OSTRAVA
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristýna FLANDEROVÁ1.DANM.M. RYU OSTRAVA
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Erik HOANG7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaroslav BLAHUT3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUS3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš TOŠENOVSKÝ3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Adéla LEZNOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška SKŘIVÁNKOVÁ3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ludmila NOVOTNÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Pavlína MIČUDOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Nela PEŇÁZOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVAL5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Klára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Karolína JELÉNKOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam KOZÁK5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Nela POSKEROVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika RŮŽIČKOVÁ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla MAHROVÁ5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata tým, juniors
Ludmila NOVOTNÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Mičudová, Peňázová, Novotná]Nela PEŇÁZOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Mičudová, Peňázová, Novotná]Pavlína MIČUDOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Mičudová, Peňázová, Novotná]Ester CHOVANCOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Eliška SKŘIVÁNKOVÁ3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Kata tým, žactvo
Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Filip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Latová, Růžičková, Studená]Veronika RŮŽIČKOVÁ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Latová, Růžičková, Studená]Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Latová, Růžičková, Studená]Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Tomáš RŮŽIČKA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]David SVOBODA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Klára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Erik HOANG7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Aleš CAHEL1.KYUM.M. RYU OSTRAVAJaroslav BLAHUT3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUS3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš TOŠENOVSKÝ3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, BRH
Adéla LEZNOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVAL5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Klára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Karolína JELÉNKOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Matěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Nela POSKEROVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.