Český svaz karate

3. kolo Olomouckého poháru talentů OSK ČSKe 2019 (19.10.2019)
191019_olomoucky-pohar_1.pdf
91 startů, 25 závodníků, 5 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jonáš KRATOCHVÍL8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Karolína SKOUMALOVÁ6.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Karolína SKOUMALOVÁ6.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVPetr VLÁČILÍK5.KYUKARATE TJ PROSTĚJOV
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Petr VLÁČILÍK5.KYUKARATE TJ PROSTĚJOV
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Antonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Adam ČAPČUCH7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Sebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897