Český svaz karate

Shotokan Cup 2019 (12.10.2019)
191012_shotokan_cup.pdf
390 startů, 226 závodníků, 24 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vladimír ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Peter VIŠŇOVSKÝ4.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Petra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan LiberecIng. Petra KUBEŠOVÁ DiS.2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina KUČEROVÁ7.KYUMSKA-CZKvěta RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradLadislav DOSTÁLEK7.KYUMSKA-CZRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Martin RUBEŠ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Andrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. SmíchovIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Petra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan LiberecAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Tomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradAdriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlexandr KOS6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš OTTA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Aleš PEJCHA2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Starší žáci
Ladislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMichal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíRobert HOFMAN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Richard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej SVOBODA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Antonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradHelena HÁJKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSara STREČANSKÁ8.KYUKASR ŽAMBERKEva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
František DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDenis FÉR5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Rudolf HAVIGER3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Marek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub KRPATA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Maxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNella FELCMANOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adina MATOULKOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Adam BARTOŇ-DOBENÍN7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Patrik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik HLOUŠEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Petr PLECHÁČ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Martin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Sabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu)
Adam BARTOŇ-DOBENÍN7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPatrik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš HONZERA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch HUSÁK8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠORAL7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Filip VÍCH8.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)
Anna BARTONÍČKOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza HEROUTOVÁ8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela SOCHOVÁ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu)
David BEDNÁŘ7.KYUKASR ŽAMBERKFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.František NĚMEČEK7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu)
Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karolína HUSÁKOVÁ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAnna-Marie KYŠOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sabrina MEBROUK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie VÁŇOVÁ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata tým, Muži (senioři)
Peter VIŠŇOVSKÝ4.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Ing. Petra KUBEŠOVÁ DiS.2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Junioři
František MAREK1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Juniorky
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Žaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkPetr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin RUBEŠ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Martin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
David LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradSabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate Polička
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktor VANĚK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Daniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Nela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate Polička
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáBenjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Antonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ladislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Václav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Radovan MRKVIČKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Veronika DOSTÁLOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Dominik MIŠÁK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Vojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Denis FÉR5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub KRPATA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ondřej VÁGNER5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Simona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Linda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíJosefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
David ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Lukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), -32 kg
Adam BARTOŇ-DOBENÍN7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matyáš DVOŘÁK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), +32 kg
David BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), -30 kg
Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu), +30 kg
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára VRZALOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
David BEDNÁŘ7.KYUKASR ŽAMBERKJan ČERMÁK8.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíSamuel KEKELY6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Adam DĚDEK6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRadomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Pavlína DUŠKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla VITÁSKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897