Český svaz karate

Mistrovství JMK v karate ČSKe 2019 (19.10.2019)
Mistrovstvi_JMK_v_karate_JSK_CSKe_2019.pdf
191 startů, 92 závodníků, 14 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Štěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovLukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Miloslav HERMANNBUDO KAN, z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Petra HLAVÁČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁKarate Klub KyjovNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Starší žáci
Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRESBUDO KAN, z.s.Jakub KÍNISokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovDavid KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Iva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
František DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.František DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANNBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, BRH
Miloslav HERMANNBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Sabina MEDUNOVÁSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, BRH
Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Milan MACHSokol karate Tišnov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Dominik VÝLETKarate Klub KyjovPetr LUŽAKarate Klub KyjovBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Petra HLAVÁČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, BRH
Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKateřina KOVÁŘOVÁKarate Klub KyjovNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jakub KÍNISokol karate TišnovTomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš MATULKASokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Filip HANÁČEKK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
David KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovDavid KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Barbara HOLEMÁSokol karate TišnovNatálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Iva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Kamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, BRH
Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.