Český svaz karate

Mistrovství JMK v Poháru talentů JSK ČSKe 2019 (19.10.2019)
Mistrovstvi_JMK_v_karate_JSK_CSKe_2019_1.pdf
378 startů, 92 závodníků, 11 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Matěj KONEČNÝTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Jan HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Charlie WEARTARO KAN, z.s.Jan BUREŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Benjamin KROPÁČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Přemysl VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Michaela ŠMAHELOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza ČULÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanessa NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateAlena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Václav ZDRÁHALOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej ŽUROVECKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Martin ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub KyjovJakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dalimil DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Markéta HRUŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mahulena JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Elena WEARTARO KAN, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub KyjovJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola MATĚJÍKBUDO KAN, z.s.Tomáš VRBECKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížRostislav ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Jiří OČENÁŠEKKODOKAI BRNO z.s.Matěj BÁBÍČEKKarate Klub KyjovJakub RAJSIGLKarate Klub KyjovMartin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikolas DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOTKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika CHLUDILOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Sára RABASOVÁKODOKAI BRNO z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karate
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALASVČ DOMEČEK BrnoViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip KUKSAKarate Klub KyjovAleš CIMPRYCHKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Lucie BLAHOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Jan HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Charlie WEARTARO KAN, z.s.Jan BUREŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Michaela ŠMAHELOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza ČULÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanessa NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateAlena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Ondřej ŽUROVECKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Martin ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub KyjovJakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dalimil DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Markéta HRUŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mahulena JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Elena WEARTARO KAN, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub KyjovJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola MATĚJÍKBUDO KAN, z.s.Tomáš VRBECKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížRostislav ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Jiří OČENÁŠEKKODOKAI BRNO z.s.Matěj BÁBÍČEKKarate Klub KyjovJakub RAJSIGLKarate Klub KyjovMartin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikolas DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOTKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika CHLUDILOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Sára RABASOVÁKODOKAI BRNO z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALASVČ DOMEČEK BrnoViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip KUKSAKarate Klub KyjovAleš CIMPRYCHKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Lucie BLAHOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Jan HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch HUDLICKÝKODOKAI BRNO z.s.Charlie WEARTARO KAN, z.s.Jan BUREŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Michaela ŠMAHELOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza ČULÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanessa NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateAlena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan HOLOUBEKTARO KAN, z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Martin ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub KyjovJakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Markéta HRUŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Elena WEARTARO KAN, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub KyjovJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola MATĚJÍKBUDO KAN, z.s.Tomáš VRBECKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížRostislav ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.Jiří OČENÁŠEKKODOKAI BRNO z.s.Matěj BÁBÍČEKKarate Klub KyjovJakub RAJSIGLKarate Klub KyjovMartin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOTKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika CHLUDILOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Sára RABASOVÁKODOKAI BRNO z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALASVČ DOMEČEK BrnoViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip KUKSAKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanessa NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateAlena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub KyjovJakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dalimil DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Markéta HRUŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub KyjovJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Tomáš VRBECKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj BÁBÍČEKKarate Klub KyjovJakub RAJSIGLKarate Klub KyjovMartin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikolas DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOTKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALASVČ DOMEČEK BrnoViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip KUKSAKarate Klub KyjovAleš CIMPRYCHKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Charlie WEARTARO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub KyjovJakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Anna KALMANOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Elena WEARTARO KAN, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub KyjovJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Tomáš VRBECKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj BÁBÍČEKKarate Klub KyjovJakub RAJSIGLKarate Klub KyjovMartin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALASVČ DOMEČEK BrnoViktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip KUKSAKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela LIŠKOVÁKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.