Český svaz karate

Krajský přebor karate MSKe 2019 (26.10.2019)
propoziceKP2019.pdf
101 startů, 75 závodníků, 9 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
David BEIL2.DANM.M. RYU OSTRAVAAdam MAJNUŠ1.KYUM.M. RYU OSTRAVA
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Tereza DEINGRUBEROVÁ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAKristýna FLANDEROVÁ1.DANM.M. RYU OSTRAVA
Kata jednotlivci, Junioři
Adam MAJNUŠ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAMartin FEIFIČ3.KYUŠSK karate Karviná
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza DEINGRUBEROVÁ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAKristýna FLANDEROVÁ1.DANM.M. RYU OSTRAVANikola CHYBÍKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Dorostenci
Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Dorostenky
Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináKristýna SICHOVÁ5.KYUŠSK karate KarvináZuzana HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kata jednotlivci, Starší žáci
Alex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub KOSTRUH4.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaMilan TROSCHOK5.KYUŠSK karate KarvináJakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Přemysl KOZUBEK6.KYUHAKUBA Karate OstravaAntonín WÁGNER6.KYUHAKUBA Karate OstravaDavid KOŠŤÁL5.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Helena HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaAnežka LARYŠOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináKlára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináKarolína SVĚTLÍKOVÁ6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJohana BÁRDYOVÁ5.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaNikolas DERMAN6.KYUHAKUBA Karate OstravaAdrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináPavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate KarvináMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub ROMAN6.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kristýna DUDOVÁ6.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Ellen REZKOVÁ8.KYUHAKUBA Karate OstravaSabina SVĚTLÍKOVÁ6.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Muži U21
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináPetr HAVLÁSEK1.KYUSKK Budo HavířovFilip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Mathias RUSCHKA4.KYUTJ TŽ TřinecMartin BECKOVSKÝ1.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Alex VODIČKA1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín DOFFEK2.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nikola CHYBÍKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Aleš CAHEL1.DANM.M. RYU OSTRAVA
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Vojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan ŠINDLER3.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Eliška KOMÁROVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kristýna SICHOVÁ5.KYUŠSK karate KarvináMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináKlára ŘEZÁČOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecAneta DOFFKOVÁ2.KYUSKK Budo HavířovAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Jakub KOSTRUH4.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan TROSCHOK5.KYUŠSK karate KarvináMichal CVOLIGA2.KYUSKK Budo HavířovTadeáš GLET4.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub MACÍČEK3.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Veronika ZEDNÍKOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovJohana BÁRDYOVÁ5.KYUKarate SVČ Amos Český Těšín
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Helena HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANViktorie ŽWANKOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Michaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaKateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Tomáš ADAMEC5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Sebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaPavel ŽÍLA5.KYUŠSK karate KarvináMatyáš MOZGALA5.KYUSKK Budo HavířovMatyáš TOMI4.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináMatouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináJan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ TřinecMatyáš BĚDROŇ3.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip NĚMEC6.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Viktorie ADÁMKOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovNoel JELENOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza KULHÁNKOVÁ3.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Natálie DUBOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovJustýna KUBÉNKOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovNatálie ŠTĚPÁNOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná