Český svaz karate

Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 (23.11.2019)
generalicup_2019_propozice_aktual.pdf
435 startů, 205 závodníků, 17 klubů
Kata, Masters muži
Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradMichal JIROUT1.DANSK Karate Ústí nad OrlicíRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Masters ženy
Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jana BÁRTOVÁ5.KYUKASR ŽAMBERK
Kata, Muži
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Lukáš HONC2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Ženy
Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Junioři
Daniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Juniorky
Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Dorostenci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BRZÝ8.KYUŠSK karate KarvináDavid PODDUBNYY4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Luděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERK
Kata, Dorostenky
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináKristýna SICHOVÁ6.KYUŠSK karate KarvináVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Monika VESELÁ8.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Starší žáci
Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMilan TROSCHOK6.KYUŠSK karate KarvináAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJenda KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej SIKORA7.KYUŠSK karate KarvináTobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch VRÁTNÝ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Alexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Lukáš BÁRTA6.KYUKASR ŽAMBERK
Kata, Starší žákyně
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Simona BRYCHTOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate KarvináPavel ŽÍLA6.KYUŠSK karate KarvináJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKryštof KULHAVÝ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináJan MAJER7.KYUŠSK karate KarvináMatyáš TÁBORSKÝ7.KYUŠSK karate KarvináMichal HORÁK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal MELICH6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Volodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matouš KUNVALSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan KÁBRT6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Sabrina MEBROUK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradZuzana ŠTĚCHOVÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela KOBLÍŽKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠVEC8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam BARTOŇ-DOBENÍN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vilém VÍT8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Samuel KEKELY7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMagdaléna JÁNSKÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna LOCHMANOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu)
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZÁBRODSKÝ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíRadim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠVEC8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam BARTOŇ-DOBENÍN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vilém VÍT8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Patrik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik BŘÍZA7.KYUKASR ŽAMBERK
Kata, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)
Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMagdaléna JÁNSKÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu)
Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradHynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináJan MAJER7.KYUŠSK karate KarvináMatyáš TÁBORSKÝ7.KYUŠSK karate KarvináKryštof KULHAVÝ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal HORÁK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marek MUSIL8.KYUKASR ŽAMBERK
Kata, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu)
Sabrina MEBROUK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíZuzana ŠTĚCHOVÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela KOBLÍŽKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata, Starší žáci (8.-7.kyu)
Ondřej SIKORA7.KYUŠSK karate KarvináLukáš WOJACZEK7.KYUŠSK karate KarvináJakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan KOLÁŘ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata, Starší žákyně (8.-7.kyu)
Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináLena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Masters muži, BRH
Michal JIROUT1.DANSK Karate Ústí nad OrlicíRadim JIROUT3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří NOVOTNÝ2.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Masters ženy, BRH
Jaroslava HARTMANNOVÁ6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Muži, -60 kg
Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináPavel VEVERKA1.DANSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Muži, -75 kg
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Lukáš HONC2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub KROULÍK1.DANSK Karate Ústí nad OrlicíMarcel SKALICKÝ1.DANSK Karate Ústí nad OrlicíLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal GALUŠKA1.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite, Muži, -84 kg
Jan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav CHALOUPKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Muži, +84 kg
Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.
Kumite, Muži, BRH
Martin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradIng. Lukáš HONC2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkOndřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMichal GALUŠKA1.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.
Kumite, Ženy, -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy, -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Junioři, -61 kg
Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRon SIEGER4.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Junioři, -68 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite, Junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Juniorky, +59 kg
Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš JANÁČEK3.KYUOddíl karate HlinskoAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel TOPPISCH5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Luděk MELICH2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenci, -63 kg
František MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlexandr PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíŠimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Dorostenci, +70 kg
David PODDUBNYY4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Kristýna SICHOVÁ6.KYUŠSK karate Karviná
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Karel VACEK4.KYUShotokan karate club Louny
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovMilan TROSCHOK6.KYUŠSK karate KarvináLadislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJenda KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Benjamín PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠMÍD3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub HASAN5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Adéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovAnna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš KUNVALSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel ŽÍLA6.KYUŠSK karate KarvináJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michal MELICH6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate KarvináOndřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Ondřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Volodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vendula KLIMEŠOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Soňa ŠTĚRBOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Josefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), -32 kg
Radim ŠEBETKA7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam BARTOŇ-DOBENÍN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vilém VÍT8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik BŘÍZA7.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Mladší žáci 7-9 (8.-7.kyu), +32 kg
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZÁBRODSKÝ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)U21, -30 kg
Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9 (8.-7.kyu)U21, +30 kg
Adéla FILIPOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KŘÁK7.KYUŠSK karate KarvináFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KRÁTKÝ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal HORÁK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Patrik CHARVAT7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Hynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináJan MAJER7.KYUŠSK karate KarvináMatyáš TÁBORSKÝ7.KYUŠSK karate KarvináAdam DĚDEK6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SIXTA7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), -35 kg
Pavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniela KOBLÍŽKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11 (8.-7.kyu), +35 kg
Johana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradViktorie TOMANOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAnna KUBATOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), -52 kg
Ondřej SIKORA7.KYUŠSK karate KarvináLukáš WOJACZEK7.KYUŠSK karate KarvináJakub BERÁNEK7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci (8.-7.kyu), +52 kg
Jan KOLÁŘ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kamil POKŠTEFL7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Sam VAŠICA7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Starší žákyně (8.-7.kyu), -50 kg
Klára SICHOVÁ7.KYUŠSK karate KarvináAlla KLYVETS7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKlára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žákyně (8.-7.kyu), +50 kg
Lena-Vojtěška ŠULÁKOVÁ7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite tým, Muži (senioři)
Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I. [Karate Polička]Ing. Lukáš HONC2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Martin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Pavel VEVERKA1.DANSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Jakub KROULÍK1.DANSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Jan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [kklichnice]
Kumite tým, Žáci
Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Jan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Dvůr Králové "A"]Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Dvůr Králové "B"]Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [kklichnice]Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]Michal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]Antonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]Ondřej MONDEK6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí B]Ladislav BEČVÁŘ6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí B]Matouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK Karviná 1]
Kumite tým, Žákyně
Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Dvůr Králové "D"]Sára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Natálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Kumite tým, Dorostenci
Daniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]František MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [kklichnice]Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí A]David PODDUBNYY4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí B]Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí B]Šimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí B]Jakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Tanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Kumite tým, Dorostenky
Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Dvůr Králové "C"]Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]