Český svaz karate

NP žactva 2019 - 3.kolo (9.11.2019)
191109_npz3_propozice.pdf
508 startů, 322 závodníků, 38 klubů
Kata, Starší žáci
Jiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam BITMAN6.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJan ČÁSTKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BENDA3.KYUChampions team z.s.Matyáš HOUSKA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceJáchym JETEL2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Radek TIRALA5.KYUChampions team z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Alex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovMaxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub ŽLÁBEK4.KYUSKP karate Písek
Kata, Starší žákyně
Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Klára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaTerezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMagdaléna FUKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta LE4.KYUChampions team z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceAnna KIRCHNEROVÁ4.KYUKarate Vision PrahaLucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Eliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekAdéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žáci 10-11
Tomáš KUČERA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan ŠOUREK6.KYUGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub HAMMERSCHMIED5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKryštof BERNARD4.KYUFight Club České BudějoviceOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub MAREČEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof SLUKA5.KYUChampions team z.s.Antonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaAdam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub FAJT5.KYUKarate Vision PrahaDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaŠtěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Martin ENEV5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMikuláš PATER3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David HOLOŠEVIČ4.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate Písek
Kata, Mladší žákyně 10-11
Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma KUBEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Sofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovJana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie POVIŠEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora PASTORKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNatálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceSofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAngelina ISSAYEV5.KYUTJ Karate České BudějoviceValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Mariia KOBERNYK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Klára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAnna KUBÍNOVÁ6.KYUBUDO Plzeň z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAdéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovMarkéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovAdéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub ChodovNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekAmálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žáci 7-9
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceMarcel MALÝ6.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpán MISTOLER5.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA6.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Klára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza NOVÁKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kata tým, ml. žáci
Martin KOUPAL6.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci]Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Filip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Jan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Evan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Adéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Markéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Sofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žáci
Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Filip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Ondřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s. [Champions team]Marie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Amálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Viktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Zuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Kristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBruno DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJáchym JETEL2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Maxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam NEJEDLÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BENDA3.KYUChampions team z.s.Daniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceRadek TIRALA5.KYUChampions team z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaMatěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Ondřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Vít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemHynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaroslav ŠEBESTA3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Jiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLukáš JELÍNEK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam BITMAN6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal KOMÍN6.KYUTJ Karate České BudějovicePřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš FARKAŠ6.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav LUGERT6.KYUChampions team z.s.Matyáš JURÍK4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Zuzana HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSoňa PONČÍKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniela MALÁ5.KYUFight Club České BudějoviceAneta LE4.KYUChampions team z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceNatálie SOUKOPOVÁ4.KYUChampions team z.s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Miroslava VOKATÁ4.KYUSKP karate Písek
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Nikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Karolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Viktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecElen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela VÁLKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaTerezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Amálie HAKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceSnezhana FILINKOVA1.DANTJ Karate České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Ema TINAVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof BERNARD4.KYUFight Club České BudějoviceKryštof SLUKA5.KYUChampions team z.s.Antonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaMikuláš PATER3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jiří PERNÍK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatyáš VAŘIL6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan ŠOUREK6.KYUGRYF z.s.Adrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian NOŠTINSKÝ4.KYUHAKUBA Karate OstravaFilip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal BRZOBOHATÝ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub HAMMERSCHMIED5.KYUSK Karate Shotokan LiberecErik HALAČ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel HMILÁNSKÝ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFL5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš JAUKER6.KYUTJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Evan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceHynek SALAČ6.KYUChampions team z.s.David ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějoviceJakub FAJT5.KYUKarate Vision PrahaDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaMartin ENEV5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr KIPRÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan WAGNER5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Tomáš KUČERA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDennis MEJSNAR5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Libor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav DUDL6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějovicePavel PYTEL6.KYUTJ Karate České BudějoviceJaromír MUSIL6.KYUFight Club České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ZÍKA6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTomáš VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekMatěj KLÍMA6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel PRAŽÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ISTOMINOV6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan BĚLE4.KYUSKP karate PísekDavid HOLOŠEVIČ4.KYUSKP karate Písek
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateViktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovNela JEŘÁBKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora PASTORKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceZuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza WOSTLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAngelina ISSAYEV5.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Sára NEVORALOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKlára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate Vision PrahaKlaudie PEXOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVěra VACHTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovMarkéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate Písek
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Kristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma KUBEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOSofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTaisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Linda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea FIALOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceTereza ŠRŮTOVÁ4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub Chodov
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Mariia KOBERNYK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Amálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš CHLÁDEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA6.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceŠimon KROČEK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias ŠPÁNIK6.KYUTJ Karate České BudějovicePavel KADLEC6.KYUFight Club České BudějoviceMarcel MALÝ6.KYUFight Club České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEK6.KYUFight Club České BudějoviceDavid ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Roman VACEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik STRÁNSKÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceRudolf FIEDLER6.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpán MISTOLER5.KYUFight Club České BudějoviceJindřich BEROUNSKÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Nelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla LERCHE6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVViktorie SCHRBENÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva VACHTOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Ella KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceEmma KUTLÁKOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie BÍCOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice
Licence Coach, Coach (duplikát)
Jan RUTH2.DANKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Martin RETHY3.DANGRYF z.s.Karel BOURA1.DANGRYF z.s.Lenka BOUROVÁ3.KYUGRYF z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Jiří FAKTOR6.DANTJ Karate České BudějoviceMonika VOJTOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceMgr Milan MRÁZ2.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Ludoslav HRONEK4.DANKarate Klub ChodovPetr KUNDRÁT1.DANKarate Klub Chodov
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Karolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovDana KONOPČÍKOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jitka PALANOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897