Český svaz karate

NP žactva 2019 - 3.kolo (9.11.2019)
191109_npz3_propozice.pdf
508 startů, 322 závodníků, 38 klubů
Kata, Starší žáci
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDA2.KYUChampions team z.s.Adam BITMAN6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMaxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ČÁSTKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš HOUSKA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovJiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip ŠIMONÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA3.KYUChampions team z.s.Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Starší žákyně
Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagdaléna FUKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna KIRCHNEROVÁ3.KYUKarate Vision PrahaAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Valeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta LE3.KYUChampions team z.s.Adéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovLucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMichaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Kryštof BERNARD3.KYUFight Club České BudějoviceTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub FAJT4.KYUKarate Vision PrahaDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub HAMMERSCHMIED4.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Tomáš KUČERA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub MAREČEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMikuláš PATER2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof SLUKA4.KYUChampions team z.s.Jan ŠOUREK5.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Mladší žákyně 10-11
Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKarolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovSofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAngelina ISSAYEV5.KYUTJ Karate České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Aneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna KUBÍNOVÁ6.KYUBUDO Plzeň z.s.Adéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovMarkéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNatálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub ChodovKateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Lucie POVIŠEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOViktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára SLÍPKOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceAmálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovTereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata, Mladší žáci 7-9
Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecPetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceMarcel MALÝ5.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpán MISTOLER5.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.David OPREA5.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Martin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 7-9
Klára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlaudia KAŠÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceElla KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka KUNDRÁTOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza NOVÁKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata tým, ml. žáci
Martin KOUPAL6.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci]Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec C]Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Evan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Adéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Markéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub Chodov [Karate Klub Chodov]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]Sofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žáci
Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Peterka]Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Marie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Amálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub Kyjov [Kyjov]Viktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Zuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kumite, Starší žáci, -39 kg
David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceMaxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Bruno DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDA2.KYUChampions team z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějovicePetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA3.KYUChampions team z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Vít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Hynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jaroslav ŠEBESTA3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Martin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLukáš JELÍNEK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Adam BITMAN6.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaLukáš FARKAŠ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceMatyáš JURÍK4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichal KOMÍN6.KYUTJ Karate České BudějovicePavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceVáclav LUGERT3.KYUChampions team z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceZuzana HUŠKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta LE3.KYUChampions team z.s.Daniela MALÁ4.KYUFight Club České BudějoviceLucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Soňa PONČÍKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie SOUKOPOVÁ3.KYUChampions team z.s.Miroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceCharlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Karolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovViktorie BENEŠOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSnezhana FILINKOVA1.DANTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Terezie PAVELKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Ema TINAVSKÁ1.KYUFight Club České BudějoviceMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaKristýna VAŠÍČKOVÁ2.KYUChampions team z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Kryštof BERNARD3.KYUFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaMikuláš PATER2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jiří PERNÍK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKryštof SLUKA4.KYUChampions team z.s.Matyáš VAŘIL6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceMichal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub FAJT4.KYUKarate Vision PrahaAdrian GRELLA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemErik HALAČ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub HAMMERSCHMIED4.KYUSK Karate Shotokan LiberecVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš JAUKER6.KYUTJ Karate České BudějoviceMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr KIPRÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHynek SALAČ5.KYUChampions team z.s.David ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠOUREK5.KYUGRYF z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaJan WAGNER5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Václav DUDL6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj KLÍMA6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš KUČERA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDennis MEJSNAR5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Damián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceJaromír MUSIL5.KYUFight Club České BudějoviceDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel PYTEL6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristián SYSEL4.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekAdam ZÍKA6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekDavid ISTOMINOV6.KYUTJ Karate České BudějoviceMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Lukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel PRAŽÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKarolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovTereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Angelina ISSAYEV5.KYUTJ Karate České BudějoviceNela JEŘÁBKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate Vision PrahaAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdéla KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovMarkéta KUNDRÁTOVÁ5.KYUKarate Klub ChodovZuzana MINAŘÍKOVÁ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Sára NEVORALOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlaudie PEXOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára SLÍPKOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VILÍMKOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza WOSTLOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAndrea FIALOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FRANKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Emma KUBEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Sofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla NÍDLOVÁ6.KYUKarate Klub ChodovLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Mariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Lukáš CHLÁDEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceŠimon KROČEK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceDavid OPREA5.KYUFight Club České BudějoviceBarbora PRAŽANOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel KADLEC6.KYUFight Club České BudějovicePetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMarcel MALÝ5.KYUFight Club České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEK5.KYUFight Club České BudějoviceTobias ŠPÁNIK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jindřich BEROUNSKÝ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRudolf FIEDLER6.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpán MISTOLER5.KYUFight Club České BudějoviceDominik STRÁNSKÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceRoman VACEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Nelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla LERCHE6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVViktorie SCHRBENÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva VACHTOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Lucie BÍCOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceKlaudia KAŠÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceElla KITTNEROVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecLenka KUNDRÁTOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceEmma KUTLÁKOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Licence Coach, Coach (duplikát)
Jan RUTH2.DANKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Karel BOURA1.DANGRYF z.s.Lenka BOUROVÁ3.KYUGRYF z.s.Jiří FAKTOR6.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Mgr Milan MRÁZ2.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin RETHY3.DANGRYF z.s.Monika VOJTOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Ludoslav HRONEK4.DANKarate Klub ChodovPetr KUNDRÁT1.DANKarate Klub Chodov
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Karolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovDana KONOPČÍKOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jitka PALANOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897