Český svaz karate

Kvalifikační turnaj 2019 (16.11.2019)
191116_kvalifikace_propozice.pdf
213 startů, 178 závodníků, 43 klubů
kata, Muži (senioři)
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradLukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik BANDAS1.DANSPORT UNION, z. s.
kata, Ženy (seniorky)
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, Junioři
Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaAlexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kata, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, Dorostenci
Tomáš BALKO3.KYUTJ karate Nové HradyBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Matěj PAVEL2.KYUSPORT UNION, z. s.
kata, Dorostenky
Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínKateřina HÁKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
kata, Starší žáci
Ondřej HAŠA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan KOPSA5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kata, Starší žákyně
Michaela REŠOVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovMichaela VAŠKOVSKÁ5.KYUGRYF z.s.Helena HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceEva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.
kata, Mladší žáci 10-11
Matěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Miroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.
kata, Mladší žákyně 10-11
Kristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jana HLOUŠKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nela POSKEROVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kata, Mladší žáci 7-9
Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, Mladší žákyně 7-9
Elen HOJGROVÁ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.Sabina SVĚTLÍKOVÁ6.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
kata, Muži U21
Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)
kumite, Muži (senioři), -67 kg
Jan ROLLER1.KYUTJ KARATE PrahaTomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
kumite, Muži (senioři), -75 kg
MUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradJan KOUDELKA1.DANFight Club České Budějovice
kumite, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jan ROLLER1.KYUTJ KARATE Praha
kumite, Ženy (seniorky), -55 kg
Agáta STRNADOVÁ5.KYUTJ KARATE Praha
kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.
kumite, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, Junioři, -61 kg
Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, Junioři, -68 kg
Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip DVOŘÁK5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, Junioři, -76 kg
Martin BECKOVSKÝ1.KYUSKK Budo HavířovIvan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VAŠÍČEK2.KYUTJ KARATE PrahaTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, Junioři, +76 kg
Antonín DOFFEK3.KYUSKK Budo HavířovTobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, Juniorky, -53 kg
Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Sára SVOBODOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MATUŠKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, Juniorky, +59 kg
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina SOTONOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.
kumite, Dorostenci, -52 kg
Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMichal CVOLIGA3.KYUSKK Budo HavířovVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostMichal MICHÁLEK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
kumite, Dorostenci, -57 kg
Michal CVOLIGA3.KYUSKK Budo HavířovBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club Louny
kumite, Dorostenci, -63 kg
Tomáš BALKO3.KYUTJ karate Nové HradyArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽA4.KYUKarate Klub KyjovJan ŠINDLER4.KYUSKK Budo HavířovDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, Dorostenci, -70 kg
Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Vojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Dorostenci, +70 kg
Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, Dorostenky, -47 kg
Eliška KOMÁROVÁ6.KYUSKK Budo HavířovŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Dorostenky, -54 kg
Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovGabriela DĚREŠOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Valentýna MACKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina HÁKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, Dorostenky, +54 kg
Aneta DOFFKOVÁ3.KYUSKK Budo HavířovMonika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club LounyEliška ŠTARMANNOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoSára FORKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
kumite, Starší žáci, -39 kg
Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovKarel VACEK4.KYUShotokan karate club LounyVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub PALUCH5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, Starší žáci, -45 kg
Antonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan KOPSA5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAŠA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš GLET5.KYUSKK Budo HavířovKarel BUREŠ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
kumite, Starší žáci, -60 kg
Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub MACÍČEK4.KYUSKK Budo HavířovJakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Jan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Starší žáci, +60 kg
David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub HASAN5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaJan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Starší žákyně, -42 kg
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovTereza KULHÁNKOVÁ4.KYUSKK Budo HavířovQuynh-Anh NGUYEN6.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
kumite, Starší žákyně, -50 kg
Viktorie ŽWANKOVÁ6.KYUSKK Budo HavířovAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.
kumite, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovMarkéta KŘEČKOVÁ6.KYUGRYF z.s.Helena HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Miroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.
kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš TOMI5.KYUSKK Budo HavířovVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel MÁROVEC6.KYUFight Club České BudějoviceSimone OTRANTO6.KYUSPORT UNION, z. s.
kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš BĚDROŇ4.KYUSKK Budo HavířovFilip VANČURA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam ZÍKA6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatěj BOHME5.KYUSPORT UNION, z. s.
kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z. s.Matěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Vanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Soňa ŠTĚRBOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSofia MAZUR5.KYUGRYF z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Noel JELENOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice
kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Jana HLOUŠKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára TOMANOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSimona LAVIČKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceNela POSKEROVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Josefína NOVOTNÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David OPREA6.KYUFight Club České Budějovice
kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym DOUBEK6.KYUFight Club České Budějovice
kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Elen HOJGROVÁ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.Natálie DUBOVÁ6.KYUSKK Budo HavířovNela VODRÁŽLOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice
kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Eliška VODRÁŽKOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice
kumite, Muži U21, -75 kg
Albert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, Ženy U21, -55 kg
Agáta STRNADOVÁ5.KYUTJ KARATE Praha
Licence Coach, Coach (duplikát)
Jindřich GEISLER2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KROULÍK1.DANSK Karate Ústí nad OrlicíAneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří ČEPIČKA3.KYUSPORT UNION, z. s.Jan BARTOŠ4.DANTJ KARATE PrahaAleš HROMÁDKO4.DANTJ KARATE Praha
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vojtěch BOURA1.KYUGRYF z.s.Ing. Jan ČERNÍK2.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Lukáš HAVRDA7.KYUTJ KARATE Praha
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Anna HARRIES1.KYUGRYF z.s.