Český svaz karate

Mistrovství ČR Beginner 2019 (17.11.2019)
191117_mcrbeginner_propozice.pdf
429 startů, 162 závodníků, 29 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Timon PATER8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaMarek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAntonín KOLBÁBEKDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš SYNEK8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMunkh-Uchral KHERLENBAATAR8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza HLÁSNÁ8.KYUGRYF z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Sophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaJana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Ondřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademySamuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Alex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovAdam PAVLÍK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovKryštof NOSEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch BUREŠ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodZdeněk ŽALLMANN8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik HŘEBAVKA8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Jana GAZDOVÁ7.KYUGRYF z.s.Terezie ČÁSTKOVÁ8.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristina DORDYAK8.KYUTJ KARATE PrahaAnna KALMANOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mahulena JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLeontýna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Tomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikolas DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Rostislav ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.David DAVID7.KYUTJ KARATE PrahaLadislav ŠORŠ7.KYUTJ KARATE PrahaŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára KNEŽEVIĆOVÁ8.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Barbara GALBAVÁ8.KYUGRYF z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAnna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jakub NASIROV8.KYUGRYF z.s.Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam MAHER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTomáš SLABÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin NOVAN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela VOTAVOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovŠárka ŽALLMANNOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza ZACHOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Timon PATER8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jan TETOUR8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaMarek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAntonín KOLBÁBEKDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch HAKSZERShotokan Sport Centrum Česká LípaMunkh-Uchral KHERLENBAATAR8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAdam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza HLÁSNÁ8.KYUGRYF z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaSofie HORŇÁKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecJana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Matěj FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademySamuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Alex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovKryštof NOSEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Jana GAZDOVÁ7.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristina DORDYAK8.KYUTJ KARATE PrahaRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLucie LATOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
František ROZNER7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David DAVID7.KYUTJ KARATE PrahaMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMartin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Františka KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Barbara GALBAVÁ8.KYUGRYF z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška SKÁLOVÁ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jan BÁRTA7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin THRIN-NHU-SAM7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub NASIROV8.KYUGRYF z.s.Petr VLÁČILÍK8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTomáš SLABÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Vlastimil POHLODKO8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HUŠKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoKlára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovŠárka ŽALLMANNOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Timon PATER8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jan TETOUR8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaIvan PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Sophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaSofie HORŇÁKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecNatálie PEKAŘOVÁ8.KYUSK Karate Shotokan LiberecJana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Ondřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyLukáš CHALUPNÍČEK8.KYUGRYF z.s.Ondřej ENDAL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Alex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Matyáš DVOŘÁK7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VISLOCKÝ7.KYUTJ KARATE PrahaAdam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovAdam PAVLÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristina DORDYAK8.KYUTJ KARATE PrahaAnna KALMANOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovEliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Jan FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.David DAVID7.KYUTJ KARATE PrahaDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMartin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Viktorie VRAŠTILOVÁ7.KYUGRYF z.s.Kristýna BUKOVSKÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VITÁSKOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJosefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Katarína VISLOCKÁ7.KYUTJ KARATE PrahaNelly KURYVIÁLOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam MAHER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTomáš SLABÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin NOVAN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVlastimil POHLODKO8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HUŠKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoŠárka ŽALLMANNOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Timon PATER8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaMarek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMunkh-Uchral KHERLENBAATAR8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Sofie HORŇÁKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecSophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaJana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza HLÁSNÁ8.KYUGRYF z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Ondřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyDavid ŠKOUDIL8.KYUGRYF z.s.Samuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovVáclav HUDEČEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek NOVÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Jana GAZDOVÁ7.KYUGRYF z.s.Terezie ČÁSTKOVÁ8.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLeontýna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie LATOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
František ROZNER7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlbert ŠLAJER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David DAVID7.KYUTJ KARATE PrahaMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝ8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMartin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Františka KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna BUKOVSKÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška SKÁLOVÁ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jan BÁRTA7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin THRIN-NHU-SAM7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub NASIROV8.KYUGRYF z.s.Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam MAHER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SLABÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Martin NOVAN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVáclav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Klára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Timon PATER8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Vít RAJNOCH8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaRichard MAREŠ8.KYUSK Karate Shotokan LiberecMunkh-Uchral KHERLENBAATAR8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Alena KRAHULOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Sofie HORŇÁKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecJana FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyOndřej ENDAL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Alex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Matyáš DVOŘÁK7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Josef CHUDOBA7.KYUTJ KARATE PrahaAdam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaTobiáš BUBENÍK8.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK8.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Jana GAZDOVÁ7.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristina DORDYAK8.KYUTJ KARATE PrahaRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie LATOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Jan FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyTomáš VRBECKÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Albert ŠLAJER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán SATINSKÝ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Kristýna BUKOVSKÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sára KNEŽEVIĆOVÁ8.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VITÁSKOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Filip POSOLDA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam MAHER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SLABÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin NOVAN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVlastimil POHLODKO8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVáclav VYHNÁNEK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HUŠKOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecBára MATOUŠKOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Licence Coach, Coach (duplikát)
Jan KOPECKÝ5.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodBc. Zuzana DLUGOŠOVÁ1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip SAIDL3.DANKARATE TYGR SHOTOKANMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Jiří SVATOŠ3.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVIng.Mgr. Monika BLEŠOVÁ3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Nelly KURYVIÁLOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra HARCINÍKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Ing František DITTRICH1.KYUGRYF z.s.