Český svaz karate

Mistrovství ČR Beginner 2019 (17.11.2019)
191117_mcrbeginner_propozice.pdf
432 startů, 164 závodníků, 29 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Daniel HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Munkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín KOLBÁBEKDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Marek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Timon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Lukáš SYNEK8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMiroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza HLÁSNÁ6.KYUGRYF z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sophie REKOVÁ6.KYUTJ KARATE PrahaViktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Samuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch BUREŠ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyAdam HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaDominik HŘEBAVKA8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANFilip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKryštof NOSEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovAdam PAVLÍK6.KYUKarate Klub KyjovAlex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zdeněk ŽALLMANN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Terezie ČÁSTKOVÁ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristina DORDYAK7.KYUTJ KARATE PrahaAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJana GAZDOVÁ6.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMahulena JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Leontýna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Leila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Nikolas DANĚK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David DAVID6.KYUTJ KARATE PrahaVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLadislav ŠORŠ6.KYUTJ KARATE PrahaSainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRostislav ZATLOUKALKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Vendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlaudia FOJTÍKOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara GALBAVÁ6.KYUGRYF z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSára KNEŽEVIĆOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam MAHER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub NASIROV6.KYUGRYF z.s.Martin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela VOTAVOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza ZACHOVÁ6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠárka ŽALLMANNOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Vojtěch HAKSZER8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDaniel HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaMunkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín KOLBÁBEKDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Timon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jan TETOUR8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza HLÁSNÁ6.KYUGRYF z.s.Sofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sophie REKOVÁ6.KYUTJ KARATE PrahaViktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan AUBUS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSamuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMatěj FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyAdam HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaSebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovKryštof NOSEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovAlex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Kristina DORDYAK7.KYUTJ KARATE PrahaJana GAZDOVÁ6.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovLibor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David DAVID6.KYUTJ KARATE PrahaMartin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Štěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovAndrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Vendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbara GALBAVÁ6.KYUGRYF z.s.Tereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFrantiška KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Eliška SKÁLOVÁ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub NASIROV6.KYUGRYF z.s.Vlastimil POHLODKO7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Martin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr VLÁČILÍK5.KYUKARATE TJ PROSTĚJOV
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovBára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKlára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela VOTAVOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka ŽALLMANNOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Timon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ivan PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jan TETOUR8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovSofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Natálie PEKAŘOVÁ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecSophie REKOVÁ6.KYUTJ KARATE PrahaViktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMatyáš DVOŘÁK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej ENDAL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Ondřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyAdam HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaLukáš CHALUPNÍČEK6.KYUGRYF z.s.Sebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovAdam PAVLÍK6.KYUKarate Klub KyjovAlex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VISLOCKÝ6.KYUTJ KARATE PrahaŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Kristina DORDYAK7.KYUTJ KARATE PrahaMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
David DAVID6.KYUTJ KARATE PrahaJan FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyMartin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik INGR6.KYUKarate Klub KyjovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Štěpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovAndrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Kristýna BUKOVSKÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Josefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Katarína VISLOCKÁ6.KYUTJ KARATE PrahaAdéla VITÁSKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáViktorie VRAŠTILOVÁ6.KYUGRYF z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam MAHER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVlastimil POHLODKO7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka ŽALLMANNOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Munkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Marek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTimon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLÁMA8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza HLÁSNÁ6.KYUGRYF z.s.Sofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sophie REKOVÁ6.KYUTJ KARATE PrahaViktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Samuel BAMBOUS7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyAdam HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaVáclav HUDEČEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSebastian KRČ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovMarek NOVÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid ŠKOUDLIL6.KYUGRYF z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Terezie ČÁSTKOVÁ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJana GAZDOVÁ6.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLeontýna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovTadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David DAVID6.KYUTJ KARATE PrahaMartin FOLTÝN6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOUDRÝ6.KYUKarate Klub KyjovAndrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Kristýna BUKOVSKÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFrantiška KAŠPAROVÁ7.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Eliška SKÁLOVÁ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam MAHER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub NASIROV6.KYUGRYF z.s.Martin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Martin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Michaela LIŠKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKlára ŠKALOUDOVÁ8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela VOTAVOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaAntonín KADLČÍK7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Munkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Richard MAREŠ7.KYUSK Karate Shotokan LiberecVít NEDBAL8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Timon PATER5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vít RAJNOCH8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovSofie HORŇÁKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie VINCENČÍKOVÁ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMatyáš DVOŘÁK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej ENDAL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Matěj FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyOndřej FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyAdam HAVRDA5.KYUTJ KARATE PrahaJosef CHUDOBA6.KYUTJ KARATE PrahaLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej NOVÁK6.KYUKarate Klub KyjovAlex POSPÍŠIL7.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Kristina DORDYAK7.KYUTJ KARATE PrahaAdéla DUŠKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJana GAZDOVÁ6.KYUGRYF z.s.Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaRozárka ŠLAHŮNKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matěj BÁBÍČEK6.KYUKarate Klub KyjovJan FEDORČÁK7.KYUSHOBU AcademyDominik GRUFÍK6.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR6.KYUKarate Klub KyjovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNicolas KREJČÍ8.KYUSC SPIRIT ŘÍČANY z.s.Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán SATINSKÝ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSebastián SMETANA6.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlbert ŠLAJER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Kristýna BUKOVSKÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovTereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSára KNEŽEVIĆOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Adéla VITÁSKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VOKŘÁLOVÁ7.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan FIALA5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJan KOLÁŘ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam MAHER6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVlastimil POHLODKO7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika HUŠKOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetra NĚMEČKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VOTAVOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Licence Coach, Coach (duplikát)
Bc. Zuzana DLUGOŠOVÁ1.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KOPECKÝ5.DANDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFilip SAIDL3.DANKARATE TYGR SHOTOKANMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížJiří SVATOŠ3.KYUKARATE TJ PROSTĚJOV
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Jakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaSergej PRIVRATSKIY4.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Ing František DITTRICH1.KYUGRYF z.s.Petra HARCINÍKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897