Český svaz karate

Mistrovství ČR 2019 (7.12.2019)
191207_mcr_cske_propozice.pdf
812 startů, 600 závodníků, 75 klubů
kata, masters muži U50
Jan BARTOŠ5.DANTJ KARATE PrahaJan VAŠÍČEK2.DANTJ KARATE PrahaCtibor JÍZDNÝ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecIng. Jakub PRAHL Ph.D.4.DANKARATEDO PSK OLYMP PRAHAKarel STANĚK1.DANTJ karate Nové HradyOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradAntonín BROŽÍČEK1.KYUSport Team Scorpions z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Martin HERMANN4.DANTJ karate Nové Hrady
kata, masters ženy U45
Petra ANDRŠOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JELÍNKOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějovicePetra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan LiberecIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavla ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, muži
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU Academy
kata, ženy
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, junioři
Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate Písek
kata, juniorky
Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, dorostenci
Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
kata, dorostenky
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínAmálie ONDROUŠKOVÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
kata, st. žáci
Jakub ŽLÁBEK4.KYUSKP karate PísekIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš HOUSKA3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKarel BENDA3.KYUChampions team z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
kata, st. žákyně
Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekAnežka MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovAnička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMikuláš PATER3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekKlára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSofia MAZUR4.KYUGRYF z.s.Lucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Taisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
kata, ml. žáci (7-9)
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Denis HANZLÍK4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceAdam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Nicol CIRHANOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceElen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Lenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecSabina SVĚTLÍKOVÁ6.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
kata, muži U21
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Pavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějoviceVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
kata, ženy U21
Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision Praha
kata, masters muži 50+
Angelo PURGERT5.KYUTJ KARATE PrahaIng. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKarel KESL8.DANKESL RYU Shotokan z.s.Ladislav HAVEL2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan PŘIBYL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Petr PAZDERKA3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
kata, masters ženy 45+
Kateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.Iva NOVÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata tým, muži
Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX B]Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX B]David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX B]Jiří HARVILKO6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec E]Ctibor JÍZDNÝ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec E]José-Ricardo BARRETO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec E]Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda muži]Martin PŘECH2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda muži]Jan BARTOŠ5.DANTJ KARATE Praha [tj karate praha]Jan ROLLER1.DANTJ KARATE Praha [tj karate praha]Jan VAŠÍČEK2.DANTJ KARATE Praha [tj karate praha]
kata tým, ženy
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight ženy]Adéla MEHIC1.DANKarate Vision Praha [Karate Vision]Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata tým, junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF Liberec]Marek BOURA3.KYUGRYF z.s. [GRYF Liberec]David VEDRAL3.KYUGRYF z.s. [GRYF Liberec]Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate Písek [Středočeský Kraj(Nechyba, Melich, Štáhlavský)]
kata tým, juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate Karviná [Karate Karviná]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [Liberec C]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [Liberec C]Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [Liberec C]Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
kata tým, ml. žáci
Marcel MALÝ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata ml žáci B]Martin KOUPAL6.KYUFight Club České Budějovice [Fight ml. žáci A]Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [Karate Karviná 1]Jan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Filip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec B]Jakub TOMAN5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Jakub MAREČEK6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
kata tým, ml. žákyně
Lenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight ml. žákyně A]Zuzana KOLKOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight ml. žákyně B]Sofie HORŇÁKOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec D]Eliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec D]Ella KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec D]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Sofie HAVLOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Nicol CIRHANOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
kata tým, st. žáci
David KASTL3.KYUFight Club České Budějovice [Fight kata st žáci]Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Filip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Šimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberec A]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Adam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION A]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION A]David FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION A]Petr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION B]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION B]Miroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION B]Ondřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
kata tým, st. žákyně
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Klára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně B]Magdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně C]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]Aneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Johana WEBEROVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁ6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Aneta BARVOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
kumite, Masters muži, BRH
Aleš HROMÁDKO5.DANTJ KARATE PrahaJindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadomír DOMIN2.KYUTJ Karate České BudějoviceJUDr. Lubomír JANOUŠEK1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYZdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDaniel PEKUNIAK4.DANChampions team z.s.Jiří KÁBRT1.DANSKMP PrahaIng Elemír KUBÍNI3.DANSKMP PrahaMartin PŠENIČKA3.KYUSKMP Praha
kumite, Masters ženy, BRH
Radka KREJČOVÁ2.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějovicePetra KOLÁŘSKÁ2.DANSK Karate Shotokan Liberec
kumite, muži, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, -67 kg
Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceJán MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - Karate
kumite, muži, -75 kg
Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Dominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceMichal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Petr PAULUS4.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaMUDr. David BERAN3.DANKARATE TEAM KCK LetohradPetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, muži, -84 kg
Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaMiroslav MERFAIT1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České Budějovice
kumite, muži, +84 kg
Richard PAIL6.KYUKARATE HavířovBc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceRadek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Miroslav BOGUSKÝ4.DANChampions team z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
kumite, muži, BRH
Dominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České Budějovice
kumite, ženy, -50 kg
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceKlára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceBc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
kumite, ženy, -55 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějovicePetra PRAGEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceTereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
kumite, ženy, -61 kg
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
kumite, ženy, -68 kg
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceElvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team z.s.Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Radka KREJČOVÁ2.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ženy, BRH
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PELIKÁN2.KYUTJ Karate České Budějovice
kumite, junioři, -61 kg
Dominik SMOLA1.KYUSKP karate PísekFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíRon SIEGER3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.
kumite, junioři, -68 kg
Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPetr HAVLÁSEK1.KYUSKK Budo HavířovFilip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, junioři, -76 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGleb JEREMENKO1.KYUKarate Vision PrahaMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceTomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRadek MURDOCH6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, junioři, +76 kg
Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin BECKOVSKÝ1.KYUSKK Budo HavířovLukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Antonín DOFFEK2.KYUSKK Budo Havířov
kumite, juniorky, -48 kg
Hana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České Budějovice
kumite, juniorky, -53 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlena ZDRÁHALOVÁ3.KYUKarate Klub ChodovAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, juniorky, -59 kg
Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaAdéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela OSOUCHOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
kumite, juniorky, +59 kg
Tereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Šárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
kumite, dorostenci, -52 kg
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
kumite, dorostenci, -57 kg
Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekHa DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčKryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlex PAPPALARDO3.KYUFight Club České BudějoviceDan SYROVÝ1.KYUKarate Vision Praha
kumite, dorostenci, -63 kg
Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFrantišek MAREK1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEK1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Filip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan ŠINDLER3.KYUSKK Budo Havířov
kumite, dorostenci, -70 kg
Vojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJiří ENDRŠT5.KYUChampions team z.s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyAlex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLeoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenci, +70 kg
Martin ELIÁŠ3.KYUTJ Karate České BudějoviceŠimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan HORÁK5.KYUChampions team z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Daniel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Radek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceBohumil SNOPEK3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, dorostenky, -47 kg
Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Karolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Eliška KOMÁROVÁ4.KYUSKK Budo HavířovŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, -54 kg
Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora KERBELOVÁ3.KYUChampions team z.s.Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecValentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, dorostenky, +54 kg
Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -39 kg
Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyJakub KÍNI5.KYUSokol karate TišnovMaxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBruno DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam NEJEDLÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel DUB3.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA5.KYUChampions team z.s.Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PETERKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
kumite, st. žáci, -52 kg
Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej BEDNÁŘ4.KYUTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Martin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaroslav ŠEBESTA3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej FILIP4.KYUGRYF z.s.Jan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, st. žáci, -60 kg
Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal KASAL2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLukáš JELÍNEK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRichard KUHN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACÍČEK3.KYUSKK Budo Havířov
kumite, st. žáci, +60 kg
Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOVáclav LUGERT6.KYUChampions team z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍK4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate Ostrava
kumite, st. žákyně, -42 kg
Adéla MLÁDKOVÁ5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Miroslava VOKATÁ4.KYUSKP karate PísekAneta SCHLEIFEROVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Soňa PONČÍKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAneta LE4.KYUChampions team z.s.Daniela MALÁ5.KYUFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceQuynh-Anh NGUYEN5.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
kumite, st. žákyně, -50 kg
Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovMichaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Valentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceCharlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Amélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovViktorie ŽWANKOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.
kumite, st. žákyně, +50 kg
Helena HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANElen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Kristýna VAŠÍČKOVÁ3.KYUChampions team z.s.Sára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAmálie HAKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Maxim ŠÁTEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčTomáš ADAMEC5.KYUSKK Budo HavířovJaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceAntonín HORAD3.KYUKarate Vision PrahaFilip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kryštof BERNARD4.KYUFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKO3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek BERÁNEK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějoviceJiří PERNÍK6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatyáš VAŘIL6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Václav KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYUKarate Vision PrahaTadeáš BÍNA3.KYUFight Club České BudějoviceFilip HORŇÁK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Erik HALAČ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip NEVRKLA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan WAGNER5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatyáš TOMI4.KYUSKK Budo HavířovMartin ENEV5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Tomáš VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate PísekAdam RAUŠER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDennis MEJSNAR5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Damián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUTJ Karate České BudějoviceLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam ZÍKA6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaromír MUSIL6.KYUFight Club České BudějoviceAdam HAVLÍČEK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyMatyáš BĚDROŇ3.KYUSKK Budo Havířov
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Jan BĚLE4.KYUSKP karate PísekMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David HOLOŠEVIČ4.KYUSKP karate PísekJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Václav DUDL6.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik FALTUS5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekViktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára SLÍPKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAngelina ISSAYEV5.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie BUKOVSKÁ4.KYUFight Club České BudějoviceSoňa ŠTĚRBOVÁ5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Sára NEVORALOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVěra VACHTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNoel JELENOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Linda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Štěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Andrea FIALOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTereza KULHÁNKOVÁ3.KYUSKK Budo Havířov
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíTereza LANTOSOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mariia KOBERNYK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Silvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena MÍKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára POŠMUROVÁ5.KYUChampions team z.s.Amálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.David OPREA6.KYUFight Club České BudějoviceMartin SOBOTÍK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub JEŠÁTKO6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš CHLÁDEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan KITTNER5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KOUPAL6.KYUFight Club České BudějoviceTomáš OLŽBUT6.KYUFight Club České BudějoviceFilip-Akira SOKOL5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ml. žáci (7-9), -32 kg
Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJáchym DOUBEK6.KYUFight Club České BudějoviceTobias ŠPÁNIK6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějovicePetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějovicePavel KADLEC6.KYUFight Club České BudějoviceMarcel MALÝ6.KYUFight Club České BudějoviceDavid ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Benjamin ŠIMŮNEK6.KYUFight Club České BudějoviceAdam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Lukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik STRÁNSKÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceRoman VACEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceRudolf FIEDLER6.KYUTJ Karate České BudějoviceJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán MISTOLER5.KYUFight Club České Budějovice
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela VODRÁŽLOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceAnna ROMANOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Nicol CIRHANOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceElen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla LERCHE6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVViktorie SCHRBENÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva VACHTOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNatálie DUBOVÁ5.KYUSKK Budo Havířov
kumite, ml. žákyně (7-9), +30 kg
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška VODRÁŽKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceBarbora KABELÁČOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Klaudia KAŠÍK5.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie BÍCOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceElla KITTNEROVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecLenka KUNDRÁTOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceEmma KUTLÁKOVÁ6.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
kumite, muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel TRLIČÍK4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži U21, -67 kg
Petr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceJán MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha
kumite, muži U21, -75 kg
Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAntonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.Jakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaMartin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, muži U21, -84 kg
Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
kumite, muži U21, +84 kg
Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš JÍLEK2.KYUChampions team z.s.Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, ženy U21, -50 kg
Klára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy U21, -55 kg
Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějovicePetra PRAGEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza JUŘICOVÁ3.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
kumite, ženy U21, -61 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hana REBLJANOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
kumite, ženy U21, -68 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ženy U21, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMichaela BUDAJOVÁ2.KYUChampions team z.s.Anna LOJDOVÁ2.KYUChampions team z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite tým, muži
Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Adam HORVÁTH6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Karate Vision]Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
kumite tým, ženy
Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight ženy]Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Radka KREJČOVÁ2.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Mgr. Lucie VEITHOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite tým, junioři
Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate [Karate klub Krupka]Dominik SMOLA1.KYUSKP karate Písek [SKP KARATE PÍSEK]Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate Písek [SKP KARATE PÍSEK]
kumite tým, juniorky
Kateřina LITVÍKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Sára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s. [KARATE team]Šárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s. [KARATE team]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite tým, dorostenci
Jiří ENDRŠT5.KYUChampions team z.s. [Champions team]Jan HORÁK5.KYUChampions team z.s. [Champions team]Daniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s. [Champions team]David KLEWAR2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]
kumite tým, dorostenky
Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Figh dorostenky]Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Tereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Nela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]Štěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [Výběr PuSKe]
Licence Coach, Coach (duplikát)
Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora KOČTÁŘOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.PhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějovicePetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceIng. Martin HERMANN4.DANTJ karate Nové HradyMilan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyBc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ karate Nové Hrady
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Karel STRNAD6.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIng. Filip MILER1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karolína LACINOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULA1.DANTJ Karate České BudějoviceMgr Petr JŮZA4.DANSokol karate TišnovIng. Radovan VOJTÁŠ1.DANSVČ DOMEČEK BrnoMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceTomáš PICH1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ZÁBOJ2.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.
Licence Coach, Coach doprovod (duplikát)
Luděk MICHALICANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Miroslav SOBEK6.DANSK Karate Olomouc z.s.Josef ANDERLEWarriors Karate - WKPavel ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK4.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUSKP karate PísekDominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekMartin TÚMA2.DANTJ Baník Příbram - Karate
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897