Český svaz karate

Vánoční pohár talentů 2019 (15.12.2019)
191215_vpt.pdf
124 startů, 124 závodníků, 5 klubů
Překážková obratnostní disciplína, Děti 4 roky
Ivan DRAHANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOliver KLEINSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka KOZÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla MALÍŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla MEDUNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NANÁRSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEma VANÍČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBohdan BALASHOVSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Překážková obratnostní disciplína, Děti 5 let
Kryštof-Metoděj JANSASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MRÁZEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna NEČASOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian-Martin NOVÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej OBHLÍDALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKirill PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna SRBECKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj ŠIŠTÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNazar VOZNIAKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Překážková obratnostní disciplína, Děti 6 let
Kristián ČERVINSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTadeáš CHOCHOLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZdeňek LORENCSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra SRBECKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří VILAMSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Chlapci do 7 let
Richard HARASZTIA8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRobert KOPECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří MATOUŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid NGUYEN-KHOISPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán PĚCHOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PEŠEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SALAČ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeonard SENECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTeodor SENECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav SHAPOVALENKOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin ŠERÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav VANÍČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Dívky do 7 let
Barbora CÍLOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEllen FORIŠOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatália KINČLOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnežka KRÁLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta-Elisabeth NOVÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea OBHLÍDALOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie VOLFOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela BOBKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Obratnostní disciplíny, Chlapci 8-11
Adam KABEŠ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín KOPECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel KRÁLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav MOTHEJZLÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub MRÁZEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemGia-Baó-Tomáš NGUYEN-HOANGSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PURMASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam TOPINKA8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek VAŇÁČSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal VOLEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaksym ZOZULIASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemGia-Bao-Tomáš NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Dívky 8-11
Miriam VOLKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Chlapci 12-13
Petr ČÍŽEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRoman NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní disciplíny, Dívky 14-15
Kateřina PAŠTIKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky do 9 let (8.kyu)
Anežka ČEPIČKOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína MÍKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniela SOCHOVÁ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 9 let (8.kyu)
Jaroslav DĚDEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr FAUST7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HAJŠL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTobiáš LÍBA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MEDONOS8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam MÜLLER7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin-Duc-Viet-Anh NGUYEN8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VUONG-MINH-DUC7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDai-Le NAM8.KYUTJ Teplice Letná z.s.Dominik VANCL7.KYUTJ Teplice Letná z.s.Arman SHERIFF8.KYUTJ Teplice Letná z.s.Dominik TŮMA7.KYUTJ Teplice Letná z.s.Vojtěch HUSÁK8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Stanislav VRÁNA8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adam JEZDINSKÝ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej TAHADLO8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 10-12 (8.kyu)
Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna NOLOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína HUSÁKOVÁ8.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 10-12 (8.kyu)
Ondřej MUSIL7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMax PROKOPČUK7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam SHERIFF7.KYUTJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci 13-15 (8.kyu)
Pavel KLEANDR8.KYUTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, dívky do 10 let (7.kyu)
Adéla KONŮPKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna BARTONÍČKOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 10 let (7.kyu)
Miroslav KUČERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠKRABÁLEK7.KYUTJ Teplice Letná z.s.Jan ŠORAL7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club LounyVáclav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny
Kata, dívky 11-12 (7.kyu)
Sylvie KOKHANINA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna-Marie KYŠOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-12 (7.kyu)
Tadeáš SCHOVÁNEK6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDanie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 13-15 (7.kyu)
Vojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky do 10 let (6.kyu)
Nela ČERVENÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie AIDLPESOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
Kata, chlapci do 10 let (6.kyu)
Jan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTO5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČERMÁK5.KYUTJ Teplice Letná z.s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 11-13 (6.kyu)
Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Natálie LUKÁČOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-13 (6.kyu)
Vít ZAHAJSKÝ6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMiroslav KENDÍK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSIL5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMedard POPOVIČ5.KYUTJ Teplice Letná z.s.