Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2020 (25.1.2020)
200125_vc_trutnova_propozice.pdf
640 startů, 297 závodníků, 36 klubů
kata, masters muži
Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Jaroslav PEŘINA2.DANKASR ŽAMBERK
kata, masters ženy
Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, muži
Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Patrik VOVES7.KYUSPORT UNION, z. s.Jan RAMEŠ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kata, ženy
Adéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaPavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, junioři
Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePatrik VOVES7.KYUSPORT UNION, z. s.Rostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aleš PEJCHA2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, juniorky
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKristýna FILIPOVÁ5.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, dorostenci
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkVáclav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan TROSCHOK6.KYUŠSK karate KarvináViktor VANĚK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal KASAL3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaOndřej CHACKO8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David FORIŠ3.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKA3.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej SVOBODA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, dorostenky
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniela POLÁKOVÁ6.KYUKarate Vision PrahaAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora PODHOROVÁ5.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKristýna FILIPOVÁ5.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAgáta JULINOVÁ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAdéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, st. žáci
Matyáš HOUSKA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KOPSA5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdrian GORECKI6.KYUŠSK karate KarvináDominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Volodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Marek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatěj ROVENSKÝ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDavid FORIŠ3.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z. s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Alexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíMichal STROFF3.KYUKarate Vision PrahaAlex KOZUBAL2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej SVOBODA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z. s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kata, st. žákyně
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkZuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna KIRCHNEROVÁ5.KYUKarate Vision PrahaAndrea VAŠKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Agáta JULINOVÁ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAdéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdina MATOULKOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate Písek
kata, ml. žáci (10-11)
Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate KarvináPavel ŽÍLA6.KYUŠSK karate KarvináDominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POLÁK5.KYUKarate Vision PrahaVolodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch HOŠEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matěj ROVENSKÝ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaOndřej HLAD6.KYUSPORT UNION, z. s.Miroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Jiří KOUDELKA6.KYUSPORT UNION, z. s.Miroslav KUČERA7.KYUSPORT UNION, z. s.Jan RŮŽIČKA6.KYUSPORT UNION, z. s.Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis HANZLÍK4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z. s.Filip POSPICHAL7.KYUOddíl karate HlinskoDavid HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kata, ml. žákyně (10-11)
Tereza SIBŘINOVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Andrea VAŠKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Amélie SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michaela PROKŮPKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ZDEŇKOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Sylvie KOKHANINA7.KYUSPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdina MATOULKOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla POSPÍCHALOVÁ6.KYUOddíl karate HlinskoKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate Písek
kata, ml. žáci (7-9)
Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch HOŠEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David TICHÝ8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jan ŠENÍTKO7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej HLAD6.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch PETRŽEL8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Dominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDenis HANZLÍK4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Laura HOŘÍNKOVÁ7.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Amélie SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Dorotea SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ZDEŇKOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela ČERVENÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Klára ČMEJLOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu
Marek BENEŠ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JAROLÍMEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam BARTOŇ-DOBENÍN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch HOŠEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David TICHÝ8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch BUREŠ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik DOUDĚRA8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVít HOLINKA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav HUDEČEK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš KRÁTKÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek NENTVICH8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek NOVÝ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš RICHTER8.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePatrik RICHTER8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš RŮŽIČKA8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik POPELKA8.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJan ŠENÍTKO7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Petr FAUST8.KYUSPORT UNION, z. s.Zdeněk ŽALLMANN8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMunkh-Uchral KHERLENBAATAR8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVojtěch PETRŽEL8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David DOLEČEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HEJTMÁNEK8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kata, ml. žákyně (7-9) 8.-7.kyu
Nikola SIBŘINOVÁ8.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Laura HOŘÍNKOVÁ7.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana BARTOŠOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anežka ČEPIČKOVÁ8.KYUSPORT UNION, z. s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Amélie SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Dorotea SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ZDEŇKOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Leontýna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLeila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSophie REKOVÁ7.KYUTJ KARATE PrahaEster NOVÁKOVÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarolína ŠÁLOVÁ8.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
kata, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu
Nguyen-Trung DUC7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKryštof KULHAVÝ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Albert ŠLAJER7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáHynek HOLLEIN7.KYUŠSK karate KarvináDavid PUŠKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal HORÁK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vilém VÍT8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch HOŠEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Dalibor KOLÍNKO7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMiroslav KUČERA7.KYUSPORT UNION, z. s.Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z. s.Oliver KUBÍN7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RŮŽIČKA8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid BEZKOČKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kata, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu
Sabrina MEBROUK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna VÁGNEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Amélie SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ZDEŇKOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Žofie ŘEHÁKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceSylvie KOKHANINA7.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ7.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kata, st. žáci 8.-7.kyu
Vojtěch MALÝ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MACEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.David PUŠKA7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Robert HOFMAN8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal HORÁK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan ŘEHÁK7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVíctor SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDanie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z. s.Matyáš SÝS8.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kata, st. žákyně 8.-7.kyu
Klára FIALOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Vendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŠárka ŽALLMANNOVÁ8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata tým, muži
Dominik ZACHAŘ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]
kata tým, ženy
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata tým, junioři
Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Štěpán MIČKA3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Mička]David FORIŠ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Mička]Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Mička]
kata tým, juniorky
Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kristýna FILIPOVÁ5.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS]
kata tým, ml. žáci
Marek NOVÝ7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon A]Vojtěch BUREŠ7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon B]Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Matouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [Target Sport Milovice]
kata tým, ml. žákyně
Leila SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Dorotea SVOBODOVÁ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Klementina NÝVLTOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]
kata tým, st. žáci
Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Štěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon A]Jan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon B]Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Adam PEJCHA3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Qenthe]Miroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Qenthe]Miroslav KUČERA7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Qenthe]Marek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS]
kata tým, st. žákyně
Anna KARVÁNKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Natálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]
kumite, Masters muži, BRH
Martin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří NOVOTNÝ2.KYUKASR ŽAMBERKMgr. Jaroslav PEŘINA2.DANKASR ŽAMBERK
kumite, Masters ženy, BRH
Jaroslava HARTMANNOVÁ6.KYUKASR ŽAMBERK
kumite, muži, -60 kg
Pavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, -75 kg
Martin RUBEŠ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, muži, -84 kg
Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkFilip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Luboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jaroslav JIROŠ3.KYUŠIN-KYO (SHIN-KYO)
kumite, muži, +84 kg
Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Adam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Matěj MÜLLER1.DANŠIN-KYO (SHIN-KYO)Vojtěch ŠROM2.DANŠIN-KYO (SHIN-KYO)
kumite, muži, BRH
Ladislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkOndřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Luboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jaroslav JIROŠ3.KYUŠIN-KYO (SHIN-KYO)Matěj MÜLLER1.DANŠIN-KYO (SHIN-KYO)Vojtěch ŠROM2.DANŠIN-KYO (SHIN-KYO)
kumite, ženy, -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, ženy, -68 kg
Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jaroslava HARTMANNOVÁ6.KYUKASR ŽAMBERK
kumite, ženy, +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Andrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. Smíchov
kumite, ženy, BRH
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Andrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. Smíchov
kumite, junioři, -55 kg
Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, junioři, -61 kg
Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRon SIEGER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRichard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, junioři, -68 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináBohuslav DUŠEK1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Marian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, junioři, -76 kg
Jakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin KOČÁREK3.KYUSportovní klub Karate MostAlexandr PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, junioři, +76 kg
Daniel NOVÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip HORÁK2.KYUŠIN-KYO (SHIN-KYO)Václav ŠROM2.KYUŠIN-KYO (SHIN-KYO)
kumite, juniorky, -48 kg
Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Karolína ŘEZNÍČKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, juniorky, -59 kg
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
kumite, juniorky, +59 kg
Monika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club LounyBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate Polička
kumite, dorostenci, -52 kg
Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMilan TROSCHOK6.KYUŠSK karate KarvináViktor VANĚK5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Antonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, dorostenci, -57 kg
Vlad BALAN5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostVáclav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Richard BUJOK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan ŠILAR6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenci, -63 kg
Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club LounyGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Marian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal KASAL3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenci, -70 kg
František MAREK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK4.KYUShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyAlexandr PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenci, +70 kg
Jan ŠMÍD3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, dorostenky, -47 kg
Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Markéta DITTMANNOVÁ3.KYUŠSK karate KarvináVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate Tišnov
kumite, dorostenky, -54 kg
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Sára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, dorostenky, +54 kg
Nela CELAROVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMonika KRUPIČKOVÁ3.KYUShotokan karate club LounyBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, st. žáci, -39 kg
Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMatěj ROVENSKÝ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVáclav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kumite, st. žáci, -45 kg
Jan KOPSA5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdrian GORECKI6.KYUŠSK karate KarvináMichal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z. s.Ondřej DOSTÁL4.KYUŠIN-KYO (SHIN-KYO)Adam FRINTA6.KYUSKP karate Písek
kumite, st. žáci, -52 kg
Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Volodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Marek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíFilip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr PETERKA5.KYUSPORT UNION, z. s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekJan BĚLE6.KYUSKP karate Písek
kumite, st. žáci, -60 kg
Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub HASAN5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAlexandr ŠIMÁK5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate Písek
kumite, st. žáci, +60 kg
Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠMÍD3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, st. žákyně, -42 kg
Anežka MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla MLÁDKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea VAŠKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Linda PAVLASOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate Písek
kumite, st. žákyně, -50 kg
Charlota SENIV5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza LANTOSOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Adéla ČEPIČKOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate Tišnov
kumite, st. žákyně, +50 kg
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Maxim ŠATEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Kryštof KRCH6.KYUSportovní klub Karate MostVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMiroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Dominik MIKULECKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Václav KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matouš FOLWARCZNÝ6.KYUŠSK karate KarvináPavel ŽÍLA6.KYUŠSK karate KarvináMatěj ROVENSKÝ6.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate Písek
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Martin PALAN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Volodymyr KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jan RŮŽIČKA6.KYUSPORT UNION, z. s.Filip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate Písek
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Vendula KLIMEŠOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Soňa ŠTĚRBOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáSimona SVATOŠOVÁ6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáNikola PRACNOVÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate Písek
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Tereza SIBŘINOVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Elena WIRCINSKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrea VAŠKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza ŠRŮTOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Linda PAVLASOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Mariia KOBERNYK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tereza LANTOSOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik HALAMKA6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, ml. žáci (7-9), -32 kg
Ondřej MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Leonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Nela ČERVENÁ6.KYUSPORT UNION, z. s.Nela KUBELKOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, muži U21, -60 kg
Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži U21, -75 kg
Albert VACEK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, muži U21, -84 kg
Filip FILIPI1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, ženy U21, -61 kg
Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, ženy U21, -68 kg
Gabriela BERANOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, ženy U21, +68 kg
Andrea DRSKOVÁ6.KYUT.J. Sokol I. Smíchov