Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2020 - 1.kolo (15.2.2020)
urp_2020_2_1.pdf
400 startů, 195 závodníků, 14 klubů
kata, muži
Michal BUREŠ1.DANShotokan karate club LounyPatrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ženy
Lada KLEINEROVÁ4.KYUShotokan karate club LounyMonika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyNikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club LounyBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, junioři
Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRostislav TÓT5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatrik VOVES5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, juniorky
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club LounyEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
kata, dorostenci
Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaMarek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecVojtěch KAPUŠI7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín NEČIL5.KYUSK JihlavaMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaPatrik SUCHÝ6.KYUSK JihlavaVáclav-František ŠMÍD4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, dorostenky
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika DVOŘÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetra VAISOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žáci
Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaJan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid GRÖSSER6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKristián KOPIC6.KYUSK JihlavaJan KŘESÁLEK5.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Antonín NEČIL5.KYUSK JihlavaDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán PÁVEK7.KYUSK JihlavaDanie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatrik SUCHÝ6.KYUSK JihlavaMartin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žákyně
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Sylvie KOKHANINA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNatálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecCharlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie SUCHÁ4.KYUSK JihlavaEliška TRAKALOVÁ7.KYUUSK Slavia LiberecDaniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČAČANÝ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš MUSIL4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán PÁVEK7.KYUSK JihlavaAndrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr SEVERA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, ml. žákyně (10-11)
Kristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (7-9)
Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kata, ml. žákyně (7-9)
Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura HOŘÍNKOVÁ7.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kata, muži U21
Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia Liberec
kata, ženy U21
Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kata, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadek CÍSAŘ7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaroslav DĚDEK8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaxim FALION6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HAJŠL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch HAKSZER8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVáclav HORÁK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMunkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJaroslav KOVÁŘ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán KUNC5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tobiáš LÍBA7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Ivan PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLukáš SYNEK8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTeodor VALJENT7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David VUONG-MINH-DUC6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZdeněk ŽALLMANN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Ema BUREŠOVÁ7.KYUShotokan karate club LounyAnežka ČEPIČKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEva HOLEČKOVÁ7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLaura HOŘÍNKOVÁ7.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Amálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Pavlína MÍKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeona POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaPavlína SVOBODOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna ŽÁKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
kata, Mladší žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club LounyMatěj DOMECKÝ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadim JANÁČEK6.KYUShotokan karate club LounyOndřej MUSIL7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin-Duc-Viet-Anh NGUYEN8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin NOVAN6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán PÁVEK7.KYUSK JihlavaMax PROKOPČUK7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel PŘIBEK5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFrantišek ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club LounyVáclav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club LounyPetr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club LounyOndřej ŠTĚPÁNSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Martin THRIN-NHU-SAM6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VALENA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Josef ZAHRÁDKA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Mladší žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Barbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla KONŮPKOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDiana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína MOCOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaAnna NOLOVÁ8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Josefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tereza ZACHOVÁ6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠárka ŽALLMANNOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kumite, muži, -75 kg
Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži, +84 kg
Jindřich IBL1.DANShotokan karate club Louny
kumite, muži, BRH
Jindřich IBL1.DANShotokan karate club Louny
kumite, ženy, -61 kg
Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, ženy, -68 kg
Weidy WEIDELT6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ženy, +68 kg
Caroline LOHMANN6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSelina STAMER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -61 kg
Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, junioři, -68 kg
Fábio BALÁŽ6.KYUSportovní klub Karate MostMartin KOČÁREK3.KYUSportovní klub Karate MostAnton KOLB6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -76 kg
Tomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMika NESTLER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -53 kg
Marie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, +59 kg
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club Louny
kumite, dorostenci, -52 kg
Michal ADAMEC5.KYUSportovní klub Karate MostJan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNarvik STAMER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -57 kg
Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate Most
kumite, dorostenci, -63 kg
Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, dorostenci, -70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyPascal DEUTSCH6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFlorian KÄHL6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMika NESTLER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -47 kg
Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Lara RÖDER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenky, +54 kg
Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -39 kg
Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLuca THIERBACH6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -52 kg
Jakub ADAM6.KYUSK JihlavaKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPatrik SUCHÝ6.KYUSK Jihlava
kumite, st. žákyně, -42 kg
Emily-Chiara DREHMANN6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žákyně, -50 kg
Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie SUCHÁ4.KYUSK Jihlava
kumite, st. žákyně, +50 kg
Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Nick MÜLLER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKryštof KRCH6.KYUSportovní klub Karate MostFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHenry GROSSE6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Jan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Kristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmily-Chiara DREHMANN6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElenor HEINRICH6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemCeline LINKE6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmily PENTER6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Lotte GRÄFE6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Jan VAVERA6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ml. žákyně (7-9), +30 kg
Nikolina KÜHNE6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška MUZIKÁŘOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ženy U21, -61 kg
Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, ženy U21, -68 kg
Kateřina SOTONOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemWeidy WEIDELT6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ženy U21, +68 kg
Caroline LOHMANN6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata tým, ženy
Lada KLEINEROVÁ4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
kata tým, junioři
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]
kata tým, juniorky
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vaj Hro Čep]Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vaj Hro Čep]Petra VAISOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vaj Hro Čep]
kata tým, ml. žáci
Jan KITTNER4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberecA]Filip-Akira SOKOL4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberecA]Jiří ŠIMÁNĚ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [liberecA]Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek,Brýda,Falion]Maxim FALION6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek,Brýda,Falion]Filip MACEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek,Brýda,Falion]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Ondřej HAJŠL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hajš MÜl]Adam MÜLLER7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hajš MÜl]Radek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ne Vu Pro]Max PROKOPČUK7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ne Vu Pro]David VUONG-MINH-DUC6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ne Vu Pro]Ondřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otr Hla Ho]Adam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otr Hla Ho]Simone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otr Hla Ho]Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Zdeněk ŽALLMANN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata tým, ml. žákyně
Nela ČERVENÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČmeČerPra]Klára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČmeČerPra]Nikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČmeČerPra]Adéla KONŮPKOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ma Če Kon]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VoVoNý]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VoVoNý]Zuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION VoVoNý]
kata tým, st. žáci
Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Matěj DOMECKÝ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Samuel PŘIBEK5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Karel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny junioři]Radim JANÁČEK6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Šnejdr]Václav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Šnejdr]Petr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Šnejdr]Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Ondřej ŠTĚPÁNSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Sainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Matyáš VALENA7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ke Qe Bö]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ke Qe Bö]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ke Qe Bö]Jan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION RůČaKou]
kata tým, st. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Kateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Ema ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Josefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ma Če Kon]Karolína MOCOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tereza ZACHOVÁ6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata duo, junioři
Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]Matyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]
kata duo, dorostenci
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Štěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION MiPa]Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION MiPa]Petr PETERKA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pet Von]
kata duo, dorostenky
Soňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vaj Ho]Petra VAISOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vajs Ko]Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vajs Ko]
kata duo, st. žáci
Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Bureš, Přibek]Samuel PŘIBEK5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Bureš, Přibek]Petr ŠNEJDR5.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Karel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Miroslav KENDÍK4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION QveKe]Daniel NGUYEN-THE-VUONG6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION QveKe]
kata duo, st. žákyně
Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Daniela VÁCHOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČepKok]Sylvie KOKHANINA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ČepKok]Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec dívky]Eliška TRAKALOVÁ7.KYUUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec dívky]
kata duo, ml. žáci (10-11)
Jan DERFL4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Derfl, Hmilánský]Daniel HMILÁNSKÝ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Derfl, Hmilánský]Tomáš BUREŠ7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Bureš]Richard SEJVAL6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Bureš]Radim JANÁČEK6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Janáček]Václav ŠEVČÍK7.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny Janáček]František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Ondřej ŠTĚPÁNSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Jan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Sainkhuu ULZIIORSHIKH7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Teodor VALJENT7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Matěj BÖHME4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION KuBö]Miroslav KUČERA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION KuBö]Radek NECHUTA5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION NeVu]David VUONG-MINH-DUC6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION NeVu]Jan RŮŽIČKA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION RůČa]
kata duo, ml. žákyně (10-11)
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Pavlína SVOBODOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Kateřina NOVOTNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Josefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Barbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Ema ŘEHÁKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Diana MAREŠOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čep Mar]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vondráková]
kata duo, ml. žáci (7-9)
Matěj BRÝDA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda,Fallion]Maxim FALION6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda,Fallion]Radek CÍSAŘ7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Císař, Horák]Václav HORÁK7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Císař, Horák]Ondřej HAJŠL8.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Haj Mül]Adam MÜLLER7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Haj Mül]Ondřej HLAD5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hla Hos]Adam HOSTAŠ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hla Hos]
kata duo, ml. žákyně (7-9)
Amálie KAFKOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Anežka ČEPIČKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čep Mar]Pavlína MÍKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mik Buch]Klára ČMEJLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION NýČme]Klementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION NýČme]
kata duo, muži
Patrik GAŠPAR5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
kata duo, ženy
Monika KRUPIČKOVÁ2.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]Nikola KŘIŠŤANOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny [SKC Louny]
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897