Český svaz karate

1.kolo Krajského poháru a poháru talentů OSKe 2020 (16.2.2020)
Propozice_1_kolo_OSKe.pdf
213 startů, 79 závodníků, 9 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateTereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anežka ZAHÁLKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jonáš KRATOCHVÍL8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matěj PANČOCHÁŘ8.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ellen REZKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Karolína SKOUMALOVÁ7.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Ondřej FOJT8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateTereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anežka ZAHÁLKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jonáš KRATOCHVÍL8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ellen REZKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Karolína SKOUMALOVÁ7.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Jan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVPetr VLÁČILÍK6.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej FOJT8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOV
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anežka ZAHÁLKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ellen REZKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateTereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Anežka ZAHÁLKOVÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Vanessa NIKO7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Julie STUDENÁ7.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ellen REZKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Karolína SKOUMALOVÁ7.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVTaťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jan PROKEŠ8.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVPetr VLÁČILÍK6.KYUKARATE TJ PROSTĚJOVVáclav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ŠIMEČEK7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin FOLTÝN7.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza KAMÍNKOVÁ8.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kata, muži
David BEIL2.DANM.M. RYU OSTRAVAAdam MAJNUŠ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAKristián LECIÁN2.DANM.M. RYU OSTRAVAMichal FRANC1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ženy
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza DEINGRUBEROVÁ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAKristýna FLANDEROVÁ1.DANM.M. RYU OSTRAVA
kata, junioři
Adam MAJNUŠ1.KYUM.M. RYU OSTRAVA
kata, juniorky
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza DEINGRUBEROVÁ1.KYUM.M. RYU OSTRAVAKristýna FLANDEROVÁ1.DANM.M. RYU OSTRAVA
kata, dorostenci
Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Karel KOZÁK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
kata, dorostenky
Veronika DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Ester CHOVANCOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, st. žáci
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVAL5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kata, st. žákyně
Valerie NIKO6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška DOSTÁLOVÁ3.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateNela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla MAHROVÁ5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika DOHNALOVÁ6.KYUSK Karate Olomouc z.s.Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Filip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Andrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Ondřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Valerie NIKO6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Natálie HORÁKOVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ml. žáci (7-9)
Max MENČÍK4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata tým, junioři
Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [Sámel, Kozák, Schwarz]
kata tým, žáci
Andrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk B]Ondřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk B]Max MENČÍK4.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk B]
kata tým, žákyně
Elen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk A]Veronika DOHNALOVÁ6.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk A]Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s. [skk A]
kumite, juniorky, +59 kg
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej KUBALÁK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, dorostenci, -63 kg
Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
kumite, dorostenci, -70 kg
Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, dorostenci, +70 kg
Josef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, dorostenky, -47 kg
Adéla LEZNOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Ester CHOVANCOVÁ2.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, dorostenky, +54 kg
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, st. žáci, -39 kg
Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David SVOBODA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, st. žáci, -52 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin ZACHOVAL5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, st. žáci, -60 kg
Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, st. žákyně, -42 kg
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla MAHROVÁ5.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika DOHNALOVÁ6.KYUSK Karate Olomouc z.s.Elen MENČÍKOVÁ2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Filip MATOUŠ4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Petr DÍTĚ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Andrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Max MENČÍK4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Elen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žákyně (7-9), +30 kg
Lucie LATOVÁ6.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.