Český svaz karate

1. kolo Národního poháru mládeže, 1. kolo ligy kumite týmů dorostu (28.3.2015)
150328_np_mladez.pdf
619 startů, 435 závodníků, 50 klubů
Kata jednotlivci, Dorostenci
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch NOVOTNÝKarate Spartak VrchlabíLukáš ODLASKobra KladnoRadim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceŠimon PRŮCHASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr RICHTERKarate Vision PrahaMarek SÍLAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Jan STRÁNSKÝKARATE TEAM KCK LetohradJiří SVOBODAKARATE SPORT RELAX z.s.Maroš TARANKarate Spartak Vrchlabí
Kata jednotlivci, Dorostenky
Karolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceRadka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoNikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva RADOVÁKarate HoražďoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Lucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Klára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Sofie WAGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Michal BENEŠKarate Vision PrahaMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaJakub FERADShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMax FIALASK Karate Shotokan LiberecMartin GRANILLASKP karate PísekOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Václav MAIKarate HoražďoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Václav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáJaroslav RADAKarate HoražďoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJonáš SANISLOKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Václav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Andrea ANOVČÍNOVÁSKBU Trutnov, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceJana DRYMLOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradKristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaSandra PÍRKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceJana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecVojtěch BÍZEKKarate Vision PrahaVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecJakub HRADSKÝKobra KladnoJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanOndřej CHROMÝKarate Vision PrahaAdam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaFilip MACHFight Club České BudějoviceMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Jaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaPetr MRÁZKarate Vision PrahaTomáš NECHYBASKP karate PísekDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMarek NOVÁKCobra Ryu Strakonice z.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoPavel PETRKobra KladnoMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecUlziiorshikh SODKMKARATE SPORT RELAX z.s.Dan SYROVÝKarate Vision PrahaJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Adam ŠKOPEKCobra Ryu Strakonice z.s.Jakub ŠPATNÝCobra Ryu Strakonice z.s.Marek ŠVECFight Club České BudějoviceTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDiana FANTOVÁGRYF z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna JANSOVÁSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínAnita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna VOKATÁSKP karate PísekValérie ŽIGOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceJiří BÍZEKKarate Vision PrahaPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMax DOLANAKarate Vision PrahaAleš ERHARTFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Moshe HARRIESKarate Vision PrahaMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecDavid MAŠEKCobra Ryu Strakonice z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaSamuel RATAJKobra KladnoMichal STROFFKarate Vision PrahaOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTomáš TROJANKobra Kladno
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceAgáta TOUŠKOVÁKarate Vision PrahaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata tým, Dorostenci + Junioři
Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]
Kata tým, Dorostenky + Juniorky
Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Žáci
Matyas FATKAFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Filip MACHFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]
Kata tým, Žákyně
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně Čondlová, medová, štroblová]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně Čondlová, medová, štroblová]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Helena BAIBLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa B]
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Felix ALTENBURGKobra KladnoMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaFilip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceMatěj MALČÍKKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.Radim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějovicePatrik PLEVÁKKarate klub WAKIZASHI OstravaTomáš REZEKTJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceLibor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMartin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceMikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJakub LANTORATJ Baník Příbram - KarateVojtěch NOVOTNÝKarate Spartak VrchlabíJan STRÁNSKÝKARATE TEAM KCK LetohradRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíTomáš TYLEFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš GRUBERFight Club České BudějoviceVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr OKENICATJ Karate České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Maroš TARANKarate Spartak VrchlabíMartin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadek LEFANFight Club České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Pavel ŠVECSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceTomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateLukáš ODLASKobra KladnoTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Kateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaNatálie HŮRKOVÁFight Club České BudějoviceKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Klára ODEHNALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVeronika SASOVÁSK Karate Shotokan LiberecMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceRadka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceSimona EIBLOVÁFight Club České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEva RADOVÁKarate HoražďoviceEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ZÁLABSKÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Martin HANÁKTJ karate TřebíčJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceDominik SMOLASKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Jan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KarateMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatouš DOUBRAVSKÝGRYF z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ondra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš CHVÁTALKobra KladnoKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecTomáš PROŠEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaroslav RADAKarate HoražďoviceJakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch ZRNAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Gleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaVáclav MAIKarate HoražďoviceMatyas MALEČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavPavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáTomáš SUCHOMELKARATE TEAM KCK LetohradJakub SVOBODASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
František CHUDOBAGRYF z.s.Martin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice z.s.Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateMichal LYSKOGRYF z.s.Jonáš SANISLOKESL RYU Shotokan z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.David POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaPatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Jana DRYMLOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaPavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora RACKOVÁTJ Karate České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Tsoomoo ENKHBOLDSC karate PardubiceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Amálie MALEČKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub ČERNÝSportovní klub Karate MostMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaFilip MACHFight Club České BudějoviceKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate Most
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.David ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecMichael BARTOŠGRYF z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Marek ŠVECFight Club České BudějovicePetr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceViktor MILLERKobra KladnoViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáBohumil SNOPEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Diana FANTOVÁGRYF z.s.Anna JANSOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceAneta STINKOVÁSKP karate PísekMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David BERKATJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České BudějoviceMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Michal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateVojtěch VALČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite tým, Dorostenci
Lukáš GRUBERFight Club České Budějovice [Fight dorost, gruber, šimůnek, lefan]Libor ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice [Fight dorost, gruber, šimůnek, lefan]Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Přemek BENHÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kumite tým, Dorostenky
Karolína ČARKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Simona EIBLOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Natálie HŮRKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, závod
PhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav VEVERKASportovní klub Karate Most
Licence kouč, sezóna
Radek ANTOŠKarate Spartak VrchlabíMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaIng. Jan ČERNÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Zdeněk HOKRKarate HoražďoviceZdeněk HOLUBKarate HoražďovicePavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ladislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Miroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáMiroslav JOSKASC karate PardubiceJan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KRÁLÍČEKKarate Spartak VrchlabíJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaZdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Bc. David KREJČASKP karate PísekStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Zdeněk KUBALÍKSportovní klub Samuraj DomažliceJaromír KUBÁTKarate Spartak VrchlabíIng. Zdeněk KUBOVECSportovní klub Samuraj DomažliceIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějovicePetr LEIBLTJ Horní Měcholupy, oddíl karatePavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lubomír LIGDAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaRoman MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ing Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTereza MATĚJKOVÁGRYF z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáBc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANIng. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel MORICKarate Vision PrahaMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.Petra NOVÁKarate Vision PrahaMichal NOVÁKKarate HoražďoviceIva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Petra ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAlena PAPŘOKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Gallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Petr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice z.s.Petra PISKAČOVÁSK Karate Shotokan LiberecIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceAlena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef RENDLKarate HoražďoviceMartin RETHYGRYF z.s.Jan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANSvatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Aleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMgr. Bohuslav ŠÁLASportovní klub Samuraj DomažliceMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBc. Veronika ŠKODOVÁ DiS.Shotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratovicePavel ŠPRINGERKarate klub WAKIZASHI OstravaIng. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří ŠVRČEKKarate SVČ Amos Český TěšínMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.David TÜRKEShotokan karate dó TJ SadskáLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897