Český svaz karate

2.kolo Krajského poháru a poháru talentů OSKe 2020 (27.6.2020)
200627_oske.pdf
191 startů, 64 závodníků, 7 klubů
kata, ženy
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, junioři
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináLukáš MAREŠ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, dorostenci
Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Milan TROSCHOK5.KYUŠSK karate KarvináBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, st. žáci
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináOndřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adam RAUŠER4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, st. žákyně
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adam RAUŠER4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza DUDOVÁ6.KYUKARATE HavířovDorotka PAVELKOVÁ6.KYUKARATE HavířovBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Elen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata tým, žáci
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
kumite, muži, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, junioři, -68 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, junioři, -76 kg
Lukáš MAREŠ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, +59 kg
Eliška BĚLICOVÁ6.KYUKARATE Havířov
kumite, dorostenci, -52 kg
Milan TROSCHOK5.KYUŠSK karate Karviná
kumite, dorostenci, -57 kg
Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr JAŠKA6.KYUKARATE Havířov
kumite, dorostenci, -63 kg
Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, dorostenky, +54 kg
Adéla MARKOVÁ5.KYUKARATE Havířov
kumite, st. žáci, -39 kg
Jakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Jan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináOndřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adam RAUŠER4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, st. žáci, -52 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, st. žáci, -60 kg
Filip ŠMÍD6.KYUKARATE Havířov
kumite, st. žákyně, -42 kg
Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, st. žákyně, +50 kg
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Jan BLAHUT4.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Adam RAUŠER4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Matěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Elen HOJGROVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, ženy U21, -61 kg
Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Isabella HONIGOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Artur ŽMOLÍKKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr HONIGKarate Klub Jeseník z.s.Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ8.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE Havířov
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ8.KYUKARATE HavířovHana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE Havířov
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Marek BAJAK8.KYUKARATE Havířov
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie PĚNIČKOVÁKARATE Havířov
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Isabella HONIGOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Artur ŽMOLÍKKarate Klub Jeseník z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr HONIGKarate Klub Jeseník z.s.Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ8.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE Havířov
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ8.KYUKARATE HavířovHana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE Havířov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináMarek BAJAK8.KYUKARATE Havířov
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie PĚNIČKOVÁKARATE Havířov
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate Karviná
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ8.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE Havířov
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ8.KYUKARATE HavířovHana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE Havířov
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináMarek BAJAK8.KYUKARATE Havířov
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Adam POSKER7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Sofie SEKANINOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub KORIŤÁK8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate Karviná
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Taťáňa RUSSWURMOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.