Český svaz karate

2.kolo Krajského poháru a poháru talentů OSKe 2020 (27.6.2020)
200627_oske.pdf
191 startů, 64 závodníků, 7 klubů
kata, ženy
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, junioři
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináLukáš MAREŠ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, dorostenci
Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Milan TROSCHOK5.KYUŠSK karate Karviná
kata, st. žáci
Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub PALUCH3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kata, st. žákyně
Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Jan BLAHUT3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Tereza DUDOVÁ5.KYUKARATE HavířovDorota PAVELKOVÁ5.KYUKARATE HavířovViktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Elen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kata tým, žáci
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
kumite, muži, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, junioři, -68 kg
Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, junioři, -76 kg
Lukáš MAREŠ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, +59 kg
Eliška BĚLICOVÁ6.KYUKARATE Havířov
kumite, dorostenci, -52 kg
Milan TROSCHOK5.KYUŠSK karate Karviná
kumite, dorostenci, -57 kg
Petr JAŠKA5.KYUKARATE HavířovTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
kumite, dorostenci, -63 kg
Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
kumite, dorostenky, +54 kg
Adéla MARKOVÁ5.KYUKARATE Havířov
kumite, st. žáci, -39 kg
Jakub PALUCH3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Adrian GORECKI5.KYUŠSK karate KarvináJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.Artur VACULÍK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, st. žáci, -52 kg
Alex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej SOBEK2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, st. žáci, -60 kg
Filip ŠMÍD6.KYUKARATE Havířov
kumite, st. žákyně, -42 kg
Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, st. žákyně, +50 kg
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Jan BLAHUT3.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUŠSK karate KarvináMatěj MARKOVSKÝ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Andrej SVOBODA2.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Elen HOJGROVÁ3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná
kumite, ženy U21, -61 kg
Daniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE Havířov
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Isabella HONIGOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Petr HONIGKarate Klub Jeseník z.s.Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ7.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE HavířovMichal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Artur ŽMOLÍK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Hana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE HavířovAdriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ7.KYUKARATE HavířovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Marek BAJAK8.KYUKARATE HavířovJakub KORIŤÁK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie PĚNIČKOVÁ7.KYUKARATE HavířovTaťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Isabella HONIGOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Petr HONIGKarate Klub Jeseník z.s.Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ7.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE HavířovMichal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Artur ŽMOLÍK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Hana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE HavířovAdriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ7.KYUKARATE HavířovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Marek BAJAK8.KYUKARATE HavířovMatouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináJakub KORIŤÁK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Marie PĚNIČKOVÁ7.KYUKARATE HavířovTaťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jakub DOPITAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika ŠÍDLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Adriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináJakub KORIŤÁK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Václav VYHNÁNEK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Alexandr CHROMÍK7.KYUKARATE HavířovŠtěpán PODLESNÝ7.KYUKARATE HavířovJan ŠRŮTEK8.KYUKARATE HavířovMichal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Hana DYNTAROVÁ8.KYUKARATE HavířovAdriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie POLICKÁ7.KYUKARATE HavířovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Marek BAJAK8.KYUKARATE HavířovMatouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináJakub KORIŤÁK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Eliška PAPŠÍKOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona HECKELMOSEROVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Adriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matouš KEMPNÝ7.KYUŠSK karate KarvináJakub KORIŤÁK7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ8.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Martin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Václav VYHNÁNEK6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897