Český svaz karate

Pohár nadějí 2020 (19.9.2020)
200919_pohar_nadeji.pdf
119 startů, 84 závodníků, 14 klubů
kata, junioři
David LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ernest ŽIGA5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub HRADSKÝ3.KYUKobra Kladno
kata, juniorky
Andrea MIŠKECHOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, dorostenci
Jakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVladislav HOUT5.KYUKobra KladnoJakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia Liberec
kata, dorostenky
Tereza ZACHOVÁ6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKateřina HÁKOVÁ3.KYUGRYF z.s.
kata, st. žáci
Jan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTimmy NGUYEN-THAISON5.KYUKobra KladnoVojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Václav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlexander KLEYMENOV6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarel VACEK3.KYUShotokan karate club LounyPetr ŠNEJDR6.KYUShotokan karate club Louny
kata, st. žákyně
Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia Liberec
kata, ml. žáci (10-11)
Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMax VAJNER6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKryštof KRCH6.KYUShotokan karate club LounyRadim JANÁČEK6.KYUShotokan karate club Louny
kata, ml. žákyně (10-11)
Angelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie AIDLPESOVÁ6.KYUShotokan karate club Louny
kata, ml. žáci (7-9)
Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryBajro OSMANOVIČ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip-Akira SOKOL6.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kata, ml. žákyně (7-9)
Terezie ČÁSTKOVÁ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kata, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu
Vojtěch BREYCHA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVojtěch HAKSZER8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJiří HUMHAL8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMunkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaIvan PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVojtěch VARADI7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatyáš KADLEC8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠtěpán ČERNÝ8.KYUShotokan karate club LounyDavid PRŮŠA8.KYUShotokan karate club LounySamuel BOUBLÍK8.KYUShotokan karate club LounyZbyněk SKÁLA8.KYUShotokan karate club LounyAdam HAVRDA7.KYUTJ KARATE PrahaDaniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE Praha
kata, ml. žákyně (7-9) 8.-7.kyu
Kristýna HROMÁDKOVÁ7.KYUSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Tereza POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaSophie REKOVÁ7.KYUSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.
kata, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu
Jaroslav KOVÁŘ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaWilliam ULRYCH8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaZdeněk ŽALLMANN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan PABIŠKA7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatyáš ŽÁK7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid DAVID7.KYUSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.
kata, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu
Leona POLÁKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaNikola MAŘÍKOVÁ8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, st. žáci 8.-7.kyu
Martin NOVAN7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, st. žákyně 8.-7.kyu
Eliška KOVÁŘOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKarolína MOCOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaŠárka ŽALLMANNOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaKristina LAVIČKOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata tým, st. žáci
Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata tým, ml. žáci 8.-7.kyu
Štěpán ČERNÝ8.KYUShotokan karate club Louny [Černý, Průša, Boublík]David PRŮŠA8.KYUShotokan karate club Louny [Černý, Průša, Boublík]Samuel BOUBLÍK8.KYUShotokan karate club Louny [Černý, Průša, Boublík]Daniel HAVRDA7.KYUTJ KARATE Praha [Havrda,Havrda,David]Vojtěch HAKSZER8.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Munkh-Uchral KHERLENBAATAR7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jaroslav KOVÁŘ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata tým, ml. žákyně 8.-7.kyu
Sophie REKOVÁ7.KYUSportovní klub karate Chvatěruby, z.s. [Reková,Hromádková,Voborská]Kristýna HROMÁDKOVÁ7.KYUSportovní klub karate Chvatěruby, z.s. [Reková,Hromádková,Voborská]
kata tým, st. žákyně 8.-7.kyu
Eliška KOVÁŘOVÁ7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kumite, junioři, BRH
David LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, dorostenci, -63 kg
David SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostJosef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kumite, dorostenci, -70 kg
Jakub MARŠÁLEK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, dorostenci, +70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny
kumite, dorostenky, -47 kg
Sára ČANIGOVÁ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, dorostenky, -54 kg
Kateřina HÁKOVÁ3.KYUGRYF z.s.
kumite, dorostenky, +54 kg
Tereza ZACHOVÁ6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaIvanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, st. žáci, -39 kg
Alexander KLEYMENOV6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, st. žáci, -45 kg
Erik HALAČ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Karel VACEK3.KYUShotokan karate club Louny
kumite, st. žáci, -52 kg
Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, st. žáci, -60 kg
Jan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip ZRALÝ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, st. žáci, +60 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr ŠNEJDR6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, st. žákyně, -50 kg
Soňa PONČÍKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Andrey PRIVRATSKIY6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMax VAJNER6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
David ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kryštof KRCH6.KYUShotokan karate club Louny
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Dennis MEJSNAR6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Angelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Jakub JEŠÁTKO6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Štěpán JÁCHYM6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, ml. žáci (7-9), -32 kg
Bajro OSMANOVIČ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan RUTH6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip-Akira SOKOL6.KYUSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Lukáš VITÁSEK6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
kumite, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu, -30 kg
Vojtěch VARADI7.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kumite, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu, -35 kg
Matyáš DVOŘÁK7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, st. žákyně 8.-7.kyu, -50 kg
Kristýna BUKOVSKÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VITÁSKOVÁ7.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.