Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2020 - 2.kolo (6.9.2020)
200906_urp2.pdf
425 startů, 226 závodníků, 17 klubů
kata, masters muži
Michal BUREŠShotokan karate club LounyLukáš HAVRDATJ KARATE PrahaOldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.
kata, masters ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Alena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, muži
Jakub BOŠEKSHOBU AcademyMichal BUREŠShotokan karate club LounyJakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik GAŠPARKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid KUČERAShotokan karate club LounyMatěj LANGKARATE SPORT RELAX z.s.David LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan ROLLERTJ KARATE PrahaTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ženy
Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDenisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
kata, junioři
Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRostislav TÓTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, juniorky
Monika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKlára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, dorostenci
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin GAUBEShotokan karate club LounyTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecVojtěch KAPUŠISPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s.Martin KOLLERShotokan karate club LounyKarel LENERTKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠimon LODERShotokan karate club LounyŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel PŘIBEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš RAJNOCHUSK Slavia Liberec
kata, dorostenky
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika DVOŘÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sandra FIALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie KUZMANOVIČOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žáci
Jan BÁRTASportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid GRÖSSERKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ŠNEJDRShotokan karate club LounyMartin THRIN-NHU-SAMSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarel VACEKShotokan karate club LounyPetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Tarja NESTLERSPORT UNION, z.s. LovosiceNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Stella VÉGHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Jan ČAČANÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadim JANÁČEKShotokan karate club LounyJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel MÁLEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek ROZNERSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRichard SEJVALShotokan karate club LounyAurel SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. LovosiceJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, ml. žákyně (10-11)
Lucie AIDLPESOVÁShotokan karate club LounyNela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikolina KÜHNESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemThea RÖDERSPORT UNION, z.s. LovosicePavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (7-9)
Matěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan Liberec
kata, ml. žákyně (7-9)
Terezie ČÁSTKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnnika NEMETHSPORT UNION, z.s. LovosiceAnna ŽÁKOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
kata, muži U21
Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik GAŠPARKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VOJTĚCHUSK Slavia LiberecPatrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ženy U21
Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
kata, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club LounyRadek CÍSAŘKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČERNÝShotokan karate club LounyRichard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HAVRDATJ KARATE PrahaDaniel HAVRDATJ KARATE PrahaJáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMunkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká LípaVáclav LEKEŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTobiáš LÍBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.David PRŮŠAShotokan karate club LounyDenis REKTJ KARATE PrahaMax REKTJ KARATE PrahaPetr SALAČSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMaurice SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. LovosiceZbyněk SKÁLAShotokan karate club LounyJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal VISLOCKÝTJ KARATE PrahaJan VOBORSKÝTJ KARATE PrahaDavid VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Ema BUREŠOVÁShotokan karate club LounyAnežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEllen FORIŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna HROMÁDKOVÁTJ KARATE PrahaAmálie KAFKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounySophie REKOVÁTJ KARATE PrahaJulie VOBORSKÁTJ KARATE Praha
kata, Žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Daniel BACHRONKARATE SPORT RELAX z.s.Tadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.David DAVIDTJ KARATE PrahaDaniel DOLEŽALKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KVIDERATJ KARATE PrahaJan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.Filip MILOTAShotokan karate club LounyJan MITTELBACHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam MÜLLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMax PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSainkhuu ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Teodor VALJENTKARATE SPORT RELAX z.s.Petr VAVROUŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří ZIKMUNDKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Viktorie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora CUPOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Eva HOLEČKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína MÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Starší žáci 12-13 let 8.-7.kyu
Martin NOVANShotokan Sport Centrum Česká LípaPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁKKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš VALENAKARATE SPORT RELAX z.s.Josef ZAHRÁDKAKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Starší žákyně 12-13 let 8.-7.kyu
Barbora DROZDOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLenka HEPPOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDiana MAREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosefína SUCHÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, muži
Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Patrik GAŠPARKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
kata tým, ženy
Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
kata tým, junioři
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny [Boublík, Gaube, Vacek]Samuel PŘIBEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Přibek, Bureš,Domecký]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]
kata tým, juniorky
Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Veronika DVOŘÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kovářová]Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kovářová]
kata tým, ml. žáci
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club Louny [Boublík, Skála, Průša]Matěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Brýda, Macek,Císař]Adam HAVRDATJ KARATE Praha [Havrda,Havrda,Vislocký]Daniel HAVRDATJ KARATE Praha [Havrda,Havrda,Vislocký]Michal VISLOCKÝTJ KARATE Praha [Havrda,Havrda,Vislocký]Jan VOBORSKÝTJ KARATE Praha [TJ karate Praha 2]
kata tým, ml. žákyně
Kristýna HROMÁDKOVÁTJ KARATE Praha [Reková,Hromádková,Voborská]Sophie REKOVÁTJ KARATE Praha [Reková,Hromádková,Voborská]Julie VOBORSKÁTJ KARATE Praha [Reková,Hromádková,Voborská]Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Konůpková]Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Konůpková]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]
kata tým, st. žáci
Filip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek]Petr ŠNEJDRShotokan karate club Louny [Šnejdr, Janáček, Sejval]Tadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Matyáš VALENAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Josef ZAHRÁDKAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX D]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Miroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Radek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otranto]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Otranto]David DAVIDTJ KARATE Praha [TJ karate Praha 2]Jiří KVIDERATJ KARATE Praha [TJ karate Praha 2]Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Derfl,Hmilánský]Daniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Derfl,Hmilánský]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Derfl,Hmilánský]
kata tým, st. žákyně
Lucie AIDLPESOVÁShotokan karate club Louny [Aidlpesová, Burešová, Krupičková]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura UL]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura UL]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura UL]Josefína SUCHÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
kata duo, dorostenci-muži
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny [Boublík, Gaube]Michal BUREŠShotokan karate club Louny [Bureš, Kučera]Karel LENERTKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Přibek, Lenert]Samuel PŘIBEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Přibek, Lenert]Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mička]Tomáš KAČMARUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]Lukáš RAJNOCHUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec muži]Matyáš VOJTĚCHUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec muži]
kata duo, dorostenky-ženy
Monika KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny [Krupičková Aidlpesová]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]
kata duo, ml. žáci 7-11
David DAVIDTJ KARATE Praha [david,kvidera]Jiří KVIDERATJ KARATE Praha [david,kvidera]Adam HAVRDATJ KARATE Praha [Havrda,Havrda]Daniel HAVRDATJ KARATE Praha [Havrda,Havrda]Radim JANÁČEKShotokan karate club Louny [Janáček, Sejval]Matěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek,Brýda]Filip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Macek,Brýda]David PRŮŠAShotokan karate club Louny [Průša, Černý]Denis REKTJ KARATE Praha [Rek Max Rek Denis]Max REKTJ KARATE Praha [Rek Max Rek Denis]Zbyněk SKÁLAShotokan karate club Louny [Skála, Boublík]Tadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]David MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Faust]David VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Faust]Adam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hostaš]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Hostaš]Tobiáš LÍBASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Prokopčuk]Max PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Prokopčuk]Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Derfl]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Derfl]Michal VISLOCKÝTJ KARATE Praha [vislocký,voborský]Jan VOBORSKÝTJ KARATE Praha [vislocký,voborský]
kata duo, ml. žákyně 7-11
Pavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hloušková,Svobodová]Ema BUREŠOVÁShotokan karate club Louny [Krupičková, Burešová]Lucie KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny [Krupičková, Burešová]Kristýna HROMÁDKOVÁTJ KARATE Praha [Reková,Hromádková]Sophie REKOVÁTJ KARATE Praha [Reková,Hromádková]Amálie KAFKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Barbora CUPOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Viktorie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Červená]Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Marešová]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]
kata duo, st. žáci 12-13
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Bureš, Domecký]Matěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Bureš, Domecký]Daniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hmilanský,Málek]Pavel MÁLEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hmilanský,Málek]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]František ŘEHÁKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Ondřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Josef ZAHRÁDKAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax C]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Kendík]Karel VACEKShotokan karate club Louny [Vacek, Šnejdr]
kata duo, st. žákyně 12-13
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hloušková,Svobodová]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Stella VÉGHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Josefína SUCHÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
kumite, muži, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club LounyJan ROLLERTJ KARATE Praha
kumite, muži, -75 kg
Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži, +84 kg
Jindřich IBLShotokan karate club LounyDavid KUČERAShotokan karate club Louny
kumite, muži, BRH
Jindřich IBLShotokan karate club LounyMartin KOČÁREKShotokan karate club LounyDavid KUČERAShotokan karate club LounyJan ROLLERTJ KARATE Praha
kumite, ženy, -55 kg
Agáta STRNADOVÁTJ KARATE Praha
kumite, ženy, -61 kg
Anja CLAUSSPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, ženy, +68 kg
Caroline LOHMANNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSelina STAMERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -61 kg
Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -68 kg
Anton KOLBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, junioři, -76 kg
Lennart LEHMANNSPORT UNION, z.s. LovosiceDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Mika NESTLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, +76 kg
Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -48 kg
Mania KÖNIGSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -53 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, juniorky, +59 kg
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -52 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNarvik STAMERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -57 kg
Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s.Tim-Luca LENHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
Jan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid SMRČEKSportovní klub Karate Most
kumite, dorostenci, -70 kg
Tanino CARLOS-MENDESShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFlorian KÄHLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnton SILBERMANNSPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, dorostenci, +70 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny
kumite, dorostenky, -47 kg
Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lara RÖDERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMerle FREUDENBERGSPORT UNION, z.s. LovosiceLucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, +54 kg
Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMelanie STERNSPORT UNION, z.s. LovosiceAdéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -39 kg
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLuca THIERBACHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Max SCHULZESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEKShotokan karate club LounyPetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -52 kg
Arne BIECKSPORT UNION, z.s. LovosiceVincent CONRADSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -60 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemWilhelm HERZOGSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, +60 kg
Petr ŠNEJDRShotokan karate club Louny
kumite, st. žákyně, -42 kg
Emily-Chiara DREHMANNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žákyně, -50 kg
Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaqueline MEINERTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Stella VÉGHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žákyně, +50 kg
Zoey-Cheyenne GRUNERTSPORT UNION, z.s. LovosiceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemHannah LANGHAMMERSPORT UNION, z.s. LovosiceMichaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Stella VÉGHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Nick MÜLLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFelix NAMYSLIKSPORT UNION, z.s. LovosiceRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Henry GROSSESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof KRCHShotokan karate club LounySimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFranz PAULACKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Jan ČAČANÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAurel SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. LovosiceJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik ZEISKESPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Elenor HEINRICHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikolina KÜHNESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmily PENTERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemCeline LINKESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Lotte GRÄFESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Lennart GRAFESPORT UNION, z.s. LovosiceLaurenz HEROLDSPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, ml. žáci (7-9), -32 kg
Filip-Akira SOKOLSK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan Liberec
kumite, ml. žáci (7-9), +32 kg
Lukas GRÄFESPORT UNION, z.s. LovosiceMaurice SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Elwin HEINRICHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, muži U21, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club LounyPatrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ženy U21, -55 kg
Agáta STRNADOVÁTJ KARATE Praha
kumite, ženy U21, -61 kg
Anja CLAUSSPORT UNION, z.s. Lovosice
kumite, ženy U21, -68 kg
Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ženy U21, +68 kg
Caroline LOHMANNSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897