Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2020 - 1.kolo (26.9.2020)
200926_nps1_propozice.pdf
495 startů, 322 závodníků, 53 klubů
kata, muži
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Michal FRANC1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Šimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Pavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějoviceDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Blade-Ahran PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SOLAŘ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Michal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate Písek
kata, ženy
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Emma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaMgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Barbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub KRAUSZ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš MAREŠ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej MICHALČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip RUČKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal VONDRÁŠEK4.KYUSKP karate Písek
kata, juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradEmma KUŠKOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
kata, dorostenci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Karel BENDA2.KYUChampions team z.s.Jan ČÁSTKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam GRABOVSKI3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jiří JAROŠ3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karel KOZÁK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovJiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NECHYBA3.KYUFight Club České BudějovicePetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUGRYF z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA4.KYUChampions team z.s.Daniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.David VEDRAL3.KYUGRYF z.s.Matyáš ZALABÁK3.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, dorostenky
Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovEliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Markéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Bára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoElen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna NAVRÁTILOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristýna SICHOVÁ5.KYUŠSK karate KarvináSabina SMÉKALOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOEliška ŠTARMANNOVÁ4.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, muži U21
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Šimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějovicePavel MIKEŠ3.KYUFight Club České BudějoviceFilip SOLAŘ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ženy U21
Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, muži
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
kata tým, ženy
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Adéla MEHIC1.DANKarate Vision Praha [Karate Vision]Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
kata tým, junioři
David VEDRAL3.KYUGRYF z.s. [Gryf Liberec]
kata tým, juniorky
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [kata tým ŠIN-MU Hodonín]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí]
kumite, muži, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
kumite, muži, -67 kg
Martin KOČÁREK3.KYUShotokan karate club LounyJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaAlexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Blade-Ahran PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, -75 kg
Martin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceFilip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkŠimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži, -84 kg
Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Michal GALUŠKA1.DANKarate Klub Jeseník z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Gleb JEREMENKO1.KYUKarate Vision PrahaJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
kumite, muži, +84 kg
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal FRANC1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Bc. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceRadek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceTobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.David ULVR2.KYUKarate Vision Praha
kumite, ženy, -55 kg
Adriana CRHONKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceBianka MACHOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
kumite, ženy, -61 kg
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁ3.DANTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecMgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKHana STRAKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
kumite, junioři, -61 kg
Adam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDavid KLEWAR2.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Ondřej MICHALČÍK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Benedikt MRÁZEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDominik SMOLA1.KYUSKP karate Písek
kumite, junioři, -68 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEK1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin FEIFIČ3.KYUŠSK karate KarvináDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš MAREŠ5.KYUSK Karate Olomouc z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan ŠINDLER3.KYUSKK Budo HavířovPetr VACEK3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
kumite, junioři, -76 kg
Petr HAVLÁSEK1.KYUSKK Budo HavířovMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecJakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub SCHÁNILEC1.KYUSKP karate PísekJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceDominik VÝLET1.KYUKarate Klub Kyjov
kumite, junioři, +76 kg
Antonín DOFFEK2.KYUSKK Budo HavířovMartin ELIÁŠ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJan HORÁK4.KYUChampions team z.s.Lukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České BudějoviceRadek LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip RUČKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŠPRYSL5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alex VODIČKA1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, juniorky, -48 kg
Anastasia BREDIKHINA5.KYUKarate Vision PrahaAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Kateřina HÁKOVÁ3.KYUGRYF z.s.Adéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDenisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁ1.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁ2.KYUChampions team z.s.Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceSára SVOBODOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, +59 kg
Eliška BĚLICOVÁ6.KYUKARATE HavířovTereza FILIPSKÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Anna HARRIES1.DANGRYF z.s.Michaela MIGLOVÁ3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška VAŠKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
kumite, dorostenci, -52 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDA2.KYUChampions team z.s.Michal CVOLIGA2.KYUSKK Budo HavířovVojtěch DUŠEK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej KUBALÁK5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adam NEJEDLÝ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYUKarate Vision PrahaRadek TIRALA4.KYUChampions team z.s.
kumite, dorostenci, -57 kg
Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčVít KITTNER3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁK3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Marek ŠEDIVÝ3.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaŠtěpán ŠNAJDR4.KYUChampions team z.s.Marek ŠTURMA6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
David BEDNÁŘ5.KYUFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan ČÁSTKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Adam GRABOVSKI3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal KASAL2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal KOUT3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVáclav MATĚJÍČEK3.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš NECHYBA3.KYUFight Club České BudějoviceJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof RUŽA4.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaroslav ŠEBESTA3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.
kumite, dorostenci, -70 kg
Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějoviceMartin GAUBE4.KYUShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLukáš JELÍNEK3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav LUGERT5.KYUChampions team z.s.Martin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovJiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.
kumite, dorostenci, +70 kg
Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyJiří ENDRŠT4.KYUChampions team z.s.Jakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHA3.KYUFight Club České BudějoviceBohumil SNOPEK3.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate Třebíč
kumite, dorostenky, -47 kg
Aneta HULIČOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška KOMÁROVÁ4.KYUSKK Budo HavířovElen MENČÍKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Lucie PATEROVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Claudia MATEJKOVÁ5.KYUKarate Vision PrahaBára MATOUŠKOVÁ5.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, +54 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAneta DOFFKOVÁ2.KYUSKK Budo HavířovNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradElen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁ5.KYUGRYF z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Natálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovLucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára ŘEZÁČOVÁ5.KYUSKK Budo HavířovCharlota SENIV4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna SICHOVÁ5.KYUŠSK karate KarvináJana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁ4.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Ema TINAVSKÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKristýna VAŠÍČKOVÁ2.KYUChampions team z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ4.KYUGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, muži U21, -60 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECER1.DANTJ Karate České Budějovice
kumite, muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináMartin KOČÁREK3.KYUShotokan karate club LounyJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaAlexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, muži U21, -75 kg
Daniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináMartin BEDNÁŘ2.KYUFight Club České BudějoviceFilip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondra CHVÁTAL2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkŠimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaAlbert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, muži U21, -84 kg
Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaGleb JEREMENKO1.KYUKarate Vision PrahaJaromír LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol Vamberk
kumite, ženy U21, -55 kg
Bianka MACHOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice
kumite, ženy U21, -61 kg
Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy U21, -68 kg
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ženy U21, +68 kg
Alice ANDERLOVÁ1.DANWarriors Karate - WKMartina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
kumite tým, muži
Jiří KRYCH1.DANFight Club České Budějovice [Figh muži]Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Filip SOLAŘ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
kumite tým, ženy
Magdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight ženy]Viktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight ženy]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite tým, junioři
Dominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České Budějovice [Figh junioři]Radek LÁCHA2.KYUFight Club České Budějovice [Figh junioři]Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České Budějovice [Figh junioři]Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Benedikt MRÁZEK5.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Lukáš JENKNER4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite tým, juniorky
Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Figh juniorky]Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [Kkdb]Tereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [Kkdb]
kumite tým, dorostenci
Jiří ENDRŠT4.KYUChampions team z.s. [Champions team]Daniel KUBÍČEK6.KYUChampions team z.s. [Champions team]Václav LUGERT5.KYUChampions team z.s. [Champions team]Martin LÁCHA3.KYUFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Tomáš NECHYBA3.KYUFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Bohumil SNOPEK3.KYUFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club Louny [Team Severní Čechy, Boublík, Gaube, Chačatrjan]Martin GAUBE4.KYUShotokan karate club Louny [Team Severní Čechy, Boublík, Gaube, Chačatrjan]Adam NEJEDLÝ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite tým, dorostenky
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Michaela MEDOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Ema TINAVSKÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Karina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Natálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla ČEPIČKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Licence Coach, coach - karate
Radek ANTOŠ1.DANKarate Spartak VrchlabíMarek BABOR1.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin BARTOŠ1.DANTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVlastislav BĚHOUN4.DANTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJana BĚLICOVÁ1.DANKARATE HavířovPhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceMiroslav BOGUSKÝ5.DANChampions team z.s.Jiří BOUBLÍK1.DANShotokan karate club LounyMartin BREJCHA4.DANSK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel BURDA1.DANKarate Vision PrahaFilip DITTRICH1.DANGRYF z.s.Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecDavid DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petr FIALA2.DANKarate Klub KyjovFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Marek FRANTA5.DANSKK Budo HavířovPavel HORŇÁK2.DANSK Karate Shotokan LiberecMatěj HULÍK1.DANTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMiroslav HÝSEK3.DANTJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Naděžda KOČANDRLOVÁ1.DANSK Karate Český Krumlov z.s.Barbora KORABEČNÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANPetr KOSINA2.DANKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradBc. David KREJČA1.DANSKP karate PísekPetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceJiří KULÍK1.DANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMilan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyAneta MARKUŠOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza MATĚJKOVÁ1.DANGRYF z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Mgr. Petr NECHYBA3.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petra PISKAČOVÁ5.DANSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan RUTH2.DANKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Svatopluk SEKANINA2.DANKarate Klub Jeseník z.s.Miroslav SOBEK6.DANSK Karate Olomouc z.s.Josef SOUKUP1.DANUSK Slavia LiberecMgr. Jiří SVOBODA1.DANSK Karate Olomouc z.s.Ing. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.DANKarate Vision PrahaMaroš TARAN1.DANKarate Spartak VrchlabíMilan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Aleš VAINER1.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZdeněk VLČEK1.DANTJ karate TřebíčIng. Radovan VOJTÁŠ1.DANSVČ DOMEČEK BrnoPavel ZNAMENÁČEK5.DANKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Licence Coach, coach - doprovod
František BERNOLD1.DANSKK Budo HavířovRobert ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David KLEWAR2.KYUSK Karate Český Krumlov z.s.Ing. Miroslav LÁCHA6.KYUFight Club České BudějovicePavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr LUŽA4.KYUKarate Klub KyjovMichal POHLBUDO KAN, z.s.Jan RUTH2.DANKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik SMOLA1.KYUSKP karate PísekKamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJana ŠŤÁHLAVSKÁ7.KYUKarate Vision PrahaLubomír VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vlastislav VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANSoňa VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897